Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

IMHO lata powinny być dodawane od razu, dopasowywanie lat pod potrzeby, jest ewidentnie dopasowywaniem się pod wszystkich rywali...

Nie chodzi o czas tylko o picki, a Koelner chce zobaczyć czy mu się jakiś defensor ostanie czy nie, stąd ta próba wykorzystania "lat".

LWSmoku, ale do dzisiaj się wyrób, bo ja w niedzielę wyjeżdżam, a mój kolejny pick będzie za 30 coś, więc wtedy luz, bo zdąże.

Generalnie się zgadzam z tym, że lata powinny być wpisywane od razu, ale skoro niektórzy tego nie robią(przecież nie zdyskwalifikujemy RappaRa czy Koelnera za to, że nie podali lat), to nie widzę powodu, dla którego te osoby miałyby mieć z tego tytułu handicap. Dlatego najlepiej chyba jednak będzie jak po wszystkich wyborach każdy zrobi referat nt "mój skład jest najlepsiejszy na świecie" i tam poda lata. Może nie będzie do końca fajnie, ale przynajmniej sprawiedliwe.

 

E: Ok, RappaR podał lata, Koelner nie pierdol, tylko wpisuj lata Sheeda ;]

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym pistons grali tak przeciw kazdemu w tamtym czasie, a nie tylko przeciw bulls, wiec nazywanie tego "jordan rules" to zwykle naduzycie majace sie przyczynic do budowaia mitu Jordana.

Nie do końca - nie każda obwodowa gwiazda miała równie paskudny support, którego można było sprytnie "olać" zgodnie z przepisami. Poza tym taka strategia jaką uskuteczniali Pistons jest bardzo mocno skoncentrowana na jednym graczu, gdzie defensywa godzi się elminować najmocniejsze strony jednego gracza (baseline drive, post up MJa) kosztem nawet czystego jumperka z 12-15 ft.

 

Poza tym nikt nie wymagał takiej uwagi, niemal na całym boisku oprócz 3pt line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem cholernie ciekawy matchupu mojego wlasnie z Koelnerem, zwlaszcza biorąc pod uwage jego avatar, to może być zajebisty mecz, choć ja w nim widze póki co swoją przewagę :grin:

 

Co do wyboru Iguodali, to ja go brałem pod uwagę siodmej/osmej rundzie draftu tj. przed/ostatnia.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem mega problem bogactwa i generalnie myślałem nad

 

Wilkinsem, Mullinem, Baronem, Billupsem, Moncriefem i Ricem. Najbardziej potrzebowałem 3pt threat i coś grającego w obronie nie psującego spaceingu- Iggy. 

 

Wiem, że Iguadola teoretycznie za wysoko ale do następnego picku mógłby mi nie ostać się nikt z fajnych all around players. Poza tym akcje Iguadoli wzrosły przez 2 lata imo. Gdybym był pewny, że się ostanie to bym nie brał ale potrzebowałem kogoś takiego jak on jak c***. 

 

Pierwotnie chciałem Rice-Allen albo Allen-Billups ale wtedy miałbym za dużą dziurę w obronie na obwodzie a biorąc AI9 mam jednego z najlepszych niskich w obronie + playmaking + fastbreak. Zwyczajnie mam lepszy balans między obroną i atakiem. Anchor D pod koszem, ponadprzeciętny Webber i przejebany Iggy broniący 1-3. Tu jest pies pogrzebany. 

 

Mullin  za bardzo jednowymiarowy, plus nielubie c***a. Wilkins czy Moncrief to brak 3pt range a mając Olajuwon-Webber muszę mieć shooterów. 

 

Można dyskutować co do wyboru lat Allena- chciałem go jak potrafił coś zagrać jako fake pg oraz walącego trójkę za trójką. IMO najlepszy fit. Iguadole wziąłem z lat, gdzie jest najlepszym koszykarzem bo nie potrzebuje go jako scorera.

 

Mam upatrzonych następnych graczy ale póki co jestem zadowolony. 

 

Co do innych zespołów- mi się wcale skład PM nie podoba bardzo. Same wybory spoko ale po pierwsze obrona. KAJ to nie najwyższa półka, Kemp jest porządnym obrońcą ale tutaj mam pytanie- spaceing jest c***owy, więc ile zostanie dobrych w obronie obwodowych z 3pt range? Także dla mnie podjarka za wczesna. 

 

Póki co dla mnie Koelner bardzo dobrze, january też ale tutaj wszystko zależy czy ostanie się anchor w D pod kosz a takich jeśli dobrzę liczę zostało dwóch bądź trzech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wowo, powiem tak niedoceniasz KAJ'a w D, bo to najwyższa półka, ale o poinformowaniu o tym przyjdzie pora przy gameplanach:)

Spacing już jest przyzwoity bo KAJ z Pennym go już Kempowi zapewniają, a będzie tylko lepiej.

 

Koelner twoja kolej, bo LWS posłał przez wowo swój pick.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też na początku brałem go pod uwagę pod koniec ale po raz kolejny- nie sam talent ale konkretny fit. 

 

A lepszych zawodników pod mój frontcourt nie było (Billups, Mullin ale zostaje bez D). 

 

KAJ w obronie jest overrated i na pewno nie żadna najwyższa półka. Tak na szybko:

 

Hakeem

Garnett

Duncan

Mutombo

Wallace

Howard

 

to na pewno półka wyżej, jak nie dwie.

 

Nie twierdzę, że to Kevin Love w obronie ale bądźmy poważni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_M za wybór Coopera january być zły.

 

Musiałem :D

 

KAJ to mój defensor na Hakeema, a Coop to mój defensor na Jordana i Birda.

 

W dodatku sprawdzony w Playoffs i niedość, że będzie mi mógł odciążyć Penny'ego od rozgrywania (5 ast per game), to w wybranych przeze mnie sezonach trafiał w PO za 3 ze skutecznością 47%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.