Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

moze warto sekretarza ligii ustalic ktory mialby awaryjnie takze numery komorkowe...

 

kiedys w innej zabawie dostalem od razu kose za taki pomysl ze nie ma tu nianiek i jestesmy dorosli ale bym cos takiego z lL4 wprowadzil

 

dodatkowo nauczeni przykladem wprowadzajmy teraz juz niezmienna zasade 24ha ale pod warunkiem ze w oczywisty sposob nie odbyla sie sytuacja typu ktos wyjechal na weekend a w piatek okazalo sie ze szybko wybrano 20 graczy czego nie mozna bylo przewidziec...

 

bo to mozna zrozumiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli (odpukać) kucio nie zjawi się do kolejnego wyboru, kiedy będzie miał dwa picki z rzędu myślę, iż znajdzie się ktoś na forum, kto przygarnie w zastępstwie team z LBJ (nawet mając obok Gervina).

Nie chce mi się sprawdzać, ale czy tam nie ma przypadkiem Howarda jeszcze ? Czy to nie ten team ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy jest super i w ogóle (manier nie musisz, ortografii mógłbyś) nie ma tutaj nic do rzeczy. Możesz go nie lubić i możesz się z nim nie zgadzać ale okaż odrobinę szacunku człowiekowi, który ma wiedzę. To nie jest Jaggy czy DamianSport żebyś mógł sobie patrzeć na niego z góry i używać wobec niego prostackiej ironii, Polaczku.

.

 

Szacunek za wiedze moge okazac naprzyklad neurochirurgowi ktory ratuje zycia a nie kolesiowi ktory naczytal sie zaawansowych statystyk, ma zapedy grafomanskie i prawdopodobnie duze ego.

 

Z tym Polaczkiem grubo przesadziles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybralem Dumarsa ktory jako nieliczny w miare radzil sobie z Jordanem - 3 serie zamykal mu droge do ukochanych finalow i pokonal Magica bezposrednio w Finale zgarniajac MVP Finals

 

bardzo kuszace lata 88-90 ( TYPOWE POD PUBLICZKE) zamienilem na o 2 lata późniejsze BARDZIEJ DOJRZALE i efektywniejsze lata i tak mega dojrzalej kariery Joe gdzie:

 

1) rzucał wielokrotnie więcej w RS 3 nadal na dosc wysokim 38% zamiast parę razy na 40% w latach wczesniejszych

2) MVP dala mu mega pewnosc ale i poblazanie u sedziow

3) wiecej uwalniajac sie od Isiaha w prime pogral na PG co moze byc czasem niezbedne jak ktos wyskoczy bez klasycznego PG w skaldzie

4) dalej bronil na poziomie i trafial regularnie FT na ponad 86%FT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do moich mi pasuje a Mullin owszem fajny grajek ale mam defensywna koncepcje przede wszystkim przeciw gosciom freakom jak Magic Penny no i Jordan tez jest tu istotny...

 

mam paru na oku ale z Joe nie chcialem ryzykowac.... jak dla mnie gosc jest mentalnie gotowy aby pograc pod takim bardzo wymagajacym GM jakim jestem ;-)

z Mullinem bym poszedl na piwo i moglibysmy dlugo nie wracac...jeszcze kucia z LBJ w klubie bysmy spotkali...po co mi to?

 

edit: argument o tym #68 raczej zle swiadczy o tamtym drafcie ... proponuje poogladac jak dupsko na kozle wchodzi pod kosz, jak rozrzuca pileczki, jak lobem pod kosz mieso podrzuci i jaki piekny ma rzut... dla mnie najladniejszy w historii...zapomniany ciut ale to nie moj problem, ze ja wtedy zaczynalem przygode z NBA a niektorzy byli prenatalni ;-)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no  chodziło mi tylko o ten brak ksywki, z racji tego, że Mullin był w DT myślałem, że to na niego stawiasz, ale Twoja koncepcja  się broni - wszystko wyjdzie w praniu

 

ja bardzo lubiłem Joe, jego rzut to była poezja do tego kultura gry i elegancja... bardzo dobrze pasuje do Twojej s5, ale mimo wszystko to spore zaskoczenie dla mnie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem, że uda mi się Joe wyrwać w 5-tej rundzie właśnie, szkoda. Ja z kolei skompletowałem potężną siłę pod koszem perfect fit dla Kareema, który będzie robił swoimi skyhookami miejsce dla Kempa, który rozwali Was na deskach. Ponadto baaaaardzo niedoceniany obrońca, a jest w tym fachu świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.