Skocz do zawartości

LBJ 2003-2009 early Playoffs performance


ignazz

  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki był on czyli jaki wczesny LBJ był w PO w latach 2003-2009

    • LBJ był mega performancerem w PO ale miał mega słaby support (ultrasi)
      6
    • LBJ był dobrym performancerem w PO ale zawodził support (loverzy)
      32
    • LBJ zawodził na równi z supportem (opcja umiarkowanych)
      21
    • LBJ był w tamtych czasach zbyt słaby na PO na pewno w kluczowych meczach (hejting included)
      12
    • Kto to LBJ? (trolle)
      4
    • Nie mam zdania.... (dzieci do lat 6)
      2
    • Inne......
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Co to za argument, że jak uważam LBJ za najlepszego obecnie gracza, to nie jestem hejterem. Twierdząc inaczej nie jesteś przecież hejterem, tylko idiotą.

Ja jestem hejterem Kobiego nr 1 na tym forum, chwila, nie jestem, bo uważam go za 2# alltime sg po Jordanie...

 

a jest LBJ obecnie najlepszy?

tak się na Durantem zastanawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) w innym temacie Rappar i Findek zaczynali mitologizować dokonania wczesnego bez krzty krytyki pisząc tylko o mizernym supporcie co najpierw zmusiło mnie do obejrzenia statystyk (zajebiste) a potem do ich weryfikacji pt " co z grą?" i tu już dużo gorzej

 

 

Ignazz, my jesteśmy zaślepionymi loverami, Ty nie jesteś hejterem bo piszesz, że Lebron jest najlepszy na świecie ale to Ty ignoruejsz coś, co w tym temacie zostało napisane już nie raz i nie dwa, z jakiego powodu ? Grunt Ci spod stóp ucieka ? - NIKT NIE PISZE, ŻE SUPPORT LEBRONA BYŁ MIZERNY, JEDYNIE ŻE BYŁ O WIELE GORSZY NIŻ INNYCH ZAWODNIKÓW W TYM CZASIE, MOŻE NIE LICZĄC HOWARDA

 

a jest LBJ obecnie najlepszy?

tak się na Durantem zastanawiam ;-)

 

Nie bądź dzieckiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie bądź dzieckiem

 

 

a zauważyłeś zmiany w grze Duranta czy tylko lebronowe brandzlowanko?

 

PPG: 28,6 vs 25,2PPG     check

RPG 8,2 vs 6,8                check

+/-     6,1 vs 5,2                check

FG% 49 vs 59                  miazga dla LBJ

3%    40,5 vs 41               porównywalne ale Durant więcej rzuca trójek overall oraz z trudnych pozycji gdzie LBJ  

                                         unika jak może rzutów 

                                         z syreną np. 

FT%  88 vs 78                 check

APG  4,8 vs 6,5                miazga ale tu zgodzisz się, że jest inna rola LBJ i Durant nie siedzi na rozgrywaniu

TPG  3,4 vs 3,7                nie piszę check bo podania i gra na piłce LBJ działają tu negatywnie więc z racji linijki wyżej =

BPG  1,0 vs 0,3                check

 

standings 20:4 vs 19:6   check check

 

 

taki uproszczony wstęp do dyskusji bo nie widzę tej oczywistej ( widzianej na poziomie dziecka)  przewagi LBJ nad Durantulą.

 

lepszy scoring niweluje przewagę w asystach a zaskakująco dobrze KD wypada na deskach i blokach, poprawiając się w obronie..... spadły mu znacząco procenty jednak przy równoczesnym wzroście u LBJ tego niesamowitego wskaźnika pozwala się chociaż ZASTANAWIAĆ...

 

nie do przecenienia jest dla mnie wynik zespołu i tu OKC ma wynik lepszy !!! ( pamiętajmy zawirowania z kontuzją RW oraz że grają na Zachodzie)

 

poproszę dydusia bo chyba zasłużyłem?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pure stats oceniamy to, ok lecimy:

        Lebron Durant

PER  29,8      28,2

TS     68%      62,2%

 

Zdecydowana przewaga Lebrona. Ale spoko, jak to bierz Lebrona ze swoim pickiem, ja Duranta i możemy się tradować i ja durzucę jakiś dalszy pick. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nadal zastanawia ten rozwój Durantuli w kierunku większej uniwersalności kosztem pure shootingu...

wskaźniki bloków i zbiórek mnie pozytywnie zaskakują....

z czego wynika ta deska broniona?

dużo ma tych niekontestowanych zbiórek czy co?

w dyskusji przyznasz, ze można się chociaż zastanawiać co w kontekście PO może zrobić się jeszcze bardziej ciekawe.....

nie żebym się nie zgadzał z przytoczonymi cyframi ale poważnie bardzo uważnie się przyglądam ewolucji Duranta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nadal zastanawia ten rozwój Durantuli w kierunku większej uniwersalności kosztem pure shootingu...

wskaźniki bloków i zbiórek mnie pozytywnie zaskakują....

z czego wynika ta deska broniona?

dużo ma tych niekontestowanych zbiórek czy co?

w dyskusji przyznasz, ze można się chociaż zastanawiać co w kontekście PO może zrobić się jeszcze bardziej ciekawe.....

nie żebym się nie zgadzał z przytoczonymi cyframi ale poważnie bardzo uważnie się przyglądam ewolucji Duranta

oglądając mecze mam wrażenie że  Ibaka ma wiekszy wplyw na tablice po obu stronach. A zbiorki moga wynikac z tego ze OKC gra dosyc czesto Durant + Ibaka + 3 guards i zbiorka idzie albo do Duranta albo Ibaki ( ewentualnie RW harci na zbiorki )

 

Jak już to George.

no comment ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nadal zastanawia ten rozwój Durantuli w kierunku większej uniwersalności kosztem pure shootingu...

wskaźniki bloków i zbiórek mnie pozytywnie zaskakują....

 

 

 

a jak lebron w któymś tam meczu miał TD ale przegrali, to pisałeś, że zabierał kolegom gre

 

czyli że zbiórki są ok ale tak nie więcej niż 8-9, powyżej to już monopolizowanie

i tak do 8 asys to też wporzo, nie więcej

 

aha aha

 

wogóle fajnie że pokazałeś tę analizę statystyczną serii z wizards na początku wątku , ale już wnioski z tych statystyk wyciągnąłeś mega ch-oooo-jowe

 

no ale spoko, człowiek  się uczy na właśnych błędach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak lebron w któymś tam meczu miał TD ale przegrali, to pisałeś, że zabierał kolegom gre

 

czyli że zbiórki są ok ale tak nie więcej niż 8-9, powyżej to już monopolizowanie

i tak do 8 asys to też wporzo, nie więcej

 

aha aha

 

wogóle fajnie że pokazałeś tę analizę statystyczną serii z wizards na początku wątku , ale już wnioski z tych statystyk wyciągnąłeś mega ch-oooo-jowe

 

no ale spoko, człowiek  się uczy na właśnych błędach

 

oj jak bardzo mądrze prawisz...

 

ciemne czy jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statystycznie & historycznie

 

dajemy Iversona i wczesnego Lebrona w PO - walimy 2 głębsze czystej niemieszanej 

 

i jest po sprawie

 

-------

 

łapu-capu ma laga - greatest all time

 

by Findek (w pierwotnym temacie)

 

 

 

Czy wstydzisz być postrzegany w ten sposób i wolisz zachować twarz OBIEKTYWNEGO obserwatora ? Skończmy z obłudą, bo wolę uczciwego hejtera niż czytać co chwilę zapewnienia jak Ty to szanujesz LBJa
Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ostatniej chwili (dzyndzel, w sensie dżingiel)

 

Panowie F'ek jak i Ryszard Rynkowski ("Nie przenoście nam Lebrona na zachoda") pousuwali WSZYSTKIE wzajemnie lajki w tym temacie (czyżby separacja?)

 

z całego serca - podziwiamy

 

 

jebać taką cenzurę - co to k**** jest ?? (via łapu-capu)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeweJądroSmoka, po raz kolejny zmyślasz fakty na mój temat. Może zamiast ad personam skupiłbyś się na argumentach ad rem, wiem że logika kuleje i masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ale mógłbyś przynajmniej udawać, że nie jesteś głupim trepem.

 

czyli że zbiórki są ok ale tak nie więcej niż 8-9, powyżej to już monopolizowanie

i tak do 8 asys to też wporzo, nie więcej

 

 

Były na to przeprowadzane jakieś badania czy tak Tako Rzecze Rw ? ;] Bez złośliwości pytam.

I w jaki sposób miałoby to negatywnie oddziaływać na teammate'ów ? 

Asysty, to już w ogóle nie rozumiem. Nie rozumiem jak może być ich za dużo. Zbiórki ? 

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeweJądroSmoka, po raz kolejny zmyślasz fakty na mój temat. Może zamiast ad personam skupiłbyś się na argumentach ad rem, wiem że logika kuleje i masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ale mógłbyś przynajmniej udawać, że nie jesteś głupim trepem.

 

Były na to przeprowadzane jakieś badania czy tak Tako Rzecze Rw ? ;] Bez złośliwości pytam.

I w jaki sposób miałoby to negatywnie oddziaływać na teammate'ów ? 

 

Asysty, to już w ogóle nie rozumiem. Nie rozumiem jak może być ich za dużo. Zbiórki ? 

 

 

spytaj ignazza, nie mnie, ja sie tu tylko nabijam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

LeweJądroSmoka, po raz kolejny zmyślasz fakty na mój temat.

 

wybacz, taki niewinny nawyk

 

 

 

 Może zamiast ad personam skupiłbyś się na argumentach ad rem, wiem że logika kuleje i masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem

 

 

nie mam się do czego odnieść, gdyż ani razu nie podjąłeś  ze mną dialogu (poza jakąś werbalną biegunką) - nie będę Ci przypominał kto tu kogo pierwszy obrażał - Twoja logika natomiast nie kuleje, ona nie istnieje.

 

 

 

ale mógłbyś przynajmniej udawać, że nie jesteś głupim trepem.

 

http://www.youtube.com/watch?v=uSvJaYxRoB4

 

możemy napierdalać tego wiejskiego cancana all day long. Z racji bycia głupim trepem nie mam żadnych zahamowań, a niszczenie takich placków jest moim go to move.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.