Skocz do zawartości

Houston Rockets 2013/14


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Co to są rzuty osobiste? Tzn że zawodnik sam (osobiście) ten rzut oddaje?

 

Popisać się chciałeś?

 

Rzut osobisty jest osobisty, bo udział przy nim ma jedynie zawodnik rzucający, w przeciwieństwie do pozostałych elementów gry, które mają miejsce w dynamicznym środowisku złożonym również z kolegów z drużyny oraz przeciwników, którzy próbują utrudniać nam umieszczenie piłki w koszu. Jeśli w poprzednim zdaniu również będziesz szukał pola do wykazania się bystrością, od razu zaznaczam, że koledzy z drużyny tak naprawdę wcale nie muszą być faktycznie kolegami i jest to zwyczajowe określenie na ludzi grających w koszykówkę w tym samym zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam oglądam Rox tylko dla Lina - taliba i panny Howard nie znoszę. Ludzie, mały Azjata robiący po 30 pkt. w meczu to się nie zdarzy przez najbliższe 268 lat! A Linsanity było najciekawszą historią w baskecie w tym stuleciu.

Poważnych sukcesów im nie wróżę, chociaż dokładając Andersona z Asika wyglądaliby dużo groźniej.

Edytowane przez Zaphod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku chciałem pisać, że mogą Noela dać na PF'a. No i w sumie mogłoby to jakoś działać, ale offensywnie z tego co wiem to piach totalny, więc może i faktycznie nie za bardzo ten deal. Asik może do jakiegoś contendera bez C, Miami byłoby idealne, ale chyba dość nie realne?

Abstac***ąc od tego, że wtedy ryzykujemy pobicie rekordu Russela i nikt im nie odda takiego assetu, to za bardzo nie mają czego zaoferować. Gdyby chociaż jeszcze mieli Millera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może każdy niech napisze co go drażni i wtedy nie będziemy się spierać i wynosić z forum.

 

Tak więc mnie drażni tylko Hakeem over Jordan, a tak to można mnie zbluzgać i równać z błotem. Napina w Internecie zawsze na propsie.

 

Next.

Mnie tylko wkurza na tym forum używanie oksymoronów. Np. Rondo prowadzi ofensywę, Al Jefferson w obronie czy organizacja Cleveland Cavaliers. Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Sixers mają już na centrze Noela.

 

Anderson do rozciągania defensywy super, tylko kto by wtedy bronił w Houston?

 

Ja myślałem o Bostonie, jest tam parę potencjalnie przydatnych Rakietom graczy.

Bass + Lee za Asika? A może Green? Chyba tylko na takie dwie opcje Rakiety mogłyby się zgodzić. Nie wiem jednak czy Boston jest zainteresowany taką wymianą.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@January

Bass nie jest taki zły, ale Lee to już porażka. Zastanawiam się właśnie jaki pakiet miał na myśli Jendras. Zręszta tak jak pisałem 0 prawdopodbnie nawet Boston by nie był zainteresowany, bo przecież Asik mógłby im pomóc wygrać kilka meczy więcej co raczej nie jest wskazane.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asik to jeden z najlepszych obrońców w lidze, do tego czyści tablice i ciągle jest stosunkowo młody (27 lat). Pisać, że Boston by go nie chciał, bo ma już Olynyka, to jak twierdzić, że Pelicans oddali Noela, bo przecież gra u nich Ryan Anderson.

 

Z punktu widzenia Rakiet pytałbym o Sullingera, może być w pakiecie z Lee, jako że Rockets brakuje defensorów.

 

 

Gdybym ja bym byl na miejscu Boston dalbym co najwyzej Wallace i Lee

 

Całe szczęście dla Bostonu, nie jesteś

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Pelicans akurat się przejadą na ściągnięciu Holidaya za Noela.

 

 

 

Ano właśnie

 

 

Po to im Asik, że prędzej czy później i tak będą potrzebować kogoś takiego, a wysocy, na których można oprzeć obronę, nie rosną na drzewach.

 

Asik jest w wieku Greena i Rondo. Poza tym bez jaj, Turek nie zrobi z nich 50w teamu. Celtics nadal będą przegrywać przez brak ofensywnego talentu (zwłaszcza, że przecież będą musieli też kogoś oddać).

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asik to jeden z najlepszych obrońców w lidze, do tego czyści tablice i ciągle jest stosunkowo młody (27 lat). Pisać, że Boston by go nie chciał, bo ma już Olynyka, to jak twierdzić, że Pelicans oddali Noela, bo przecież gra u nich Ryan Anderson.

 

Z punktu widzenia Rakiet pytałbym o Sullingera, może być w pakiecie z Lee, jako że Rockets brakuje defensorów.

 

 

 

Całe szczęście dla Bostonu, nie jesteś

Że co? Masz na mysli zeby zbyc dobrzy sie zrobili? Zakładam tu tylko sportowe cele a nie zeby zrobic ekipe gorszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.