Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ignazz napisał(a):

Jakbym Qcina czytał 

Prawda boli frajerzyno

Tak się dać wydymac i jeszcze zaprzeczać. 

Na jakiej podstawie uważasz, że ktoś został wydymany?

Założę się, że nie masz nawet pliku excel i nie znasz wysokości umów graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Na jakiej podstawie uważasz, że ktoś został wydymany?

Założę się, że nie masz nawet pliku excel i nie znasz wysokości umów graczy.

Na podstawie dosyć trafnej analizie wyżej. Metoda „odtwórcza” jest bezlitosna dla uczestników tej orgii. Jedyne co Ciebie kryje to czysto ludzkie poczucie wstydu uczestników którzy dla swojego zdrowia psychicznego stwierdza ze nic się nie stało. A wspomniany excel to twoje idealne narzędzie do przekonywania o pozytywach wymiany. Gratuluje wymian. Mocno je wygrywasz. I rozumiem aby proceder mógł trwać dalej w dobrym tonie jest przekonanie innych ze wymian nie przegrali nie przerywają i ze nie będą przegrywać w przyszłości. Ale to bujda. 

No i powtórzę. Wpis ma znamiona pozytywne. Gratuluje dobrych wymian. Nie ma tu ataku na Ciebie. Nic a nic. Serio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał(a):

Na podstawie dosyć trafnej analizie wyżej. Metoda „odtwórcza” jest bezlitosna dla uczestników tej orgii. Jedyne co Ciebie kryje to czysto ludzkie poczucie wstydu uczestników którzy dla swojego zdrowia psychicznego stwierdza ze nic się nie stało. A wspomniany excel to twoje idealne narzędzie do przekonywania o pozytywach wymiany. Gratuluje wymian. Mocno je wygrywasz. I rozumiem aby proceder mógł trwać dalej w dobrym tonie jest przekonanie innych ze wymian nie przegrali nie przerywają i ze nie będą przegrywać w przyszłości. Ale to bujda. 

No i powtórzę. Wpis ma znamiona pozytywne. Gratuluje dobrych wymian. Nie ma tu ataku na Ciebie. Nic a nic. Serio. 

Ty to tam lepiej napisz czy w kibicowskich kuluarach mówi się już o potędze jaka się zbudowała w Orlando

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ignazz napisał(a):

Na podstawie dosyć trafnej analizie wyżej. Metoda „odtwórcza” jest bezlitosna dla uczestników tej orgii. Jedyne co Ciebie kryje to czysto ludzkie poczucie wstydu uczestników którzy dla swojego zdrowia psychicznego stwierdza ze nic się nie stało. A wspomniany excel to twoje idealne narzędzie do przekonywania o pozytywach wymiany. Gratuluje wymian. Mocno je wygrywasz. I rozumiem aby proceder mógł trwać dalej w dobrym tonie jest przekonanie innych ze wymian nie przegrali nie przerywają i ze nie będą przegrywać w przyszłości. Ale to bujda. 

No i powtórzę. Wpis ma znamiona pozytywne. Gratuluje dobrych wymian. Nie ma tu ataku na Ciebie. Nic a nic. Serio. 

Julek i Marcus zadali sobie minimum trudu i oparli swoje opinie na faktach. Dlatego je szanuję. Skrajnie się z nimi nie zgadzam, ale szanuję, ponieważ tworzą jakąś merytoryczną dyskusję. Twoja opinia jest niczym nie poparta, ponieważ nie masz zielonego pojecia, co się dzieje i dlatego jej nie szanuję. Nie jesteś, bez posiadania minimalnej wiedzy, w stanie stwierdzić, czy jakaś analiza jest trafna czy też nie. Można odnieść, mam nadzieję, że nie prawdziwe, wrażenie, że kierujesz się tylko sympatią bądź antypatią do danego usera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum koszykarskim gdzie łączy nas wspólna pasja nie sadze abym kierował się sympatia czy antypatia. To byłoby bardzo małostkowe. Pare razy w przypadku twoich wymian czy strategii ( pamiętne przespanie tematu zebrania zbyt dużej ilości picks) krytykowałem je nie dlatego ze mam żal jak pisałeś o Keldona lub jak teraz ze Ciebie nie lubię ( nie znamy się abym w ogóle mógł zająć stanowisko czy lubię czy nie). Krytykowałem po prostu oceniając to. Tak trudno to zrozumieć? 
Julek i Marcus bardzo dobrze wyłapali te wymiany i może jestem jeszcze bardziej krytyczny do nich ale zgadzając się z nimi oceny tych wymian są bardzo zbliżone. To wyjaśnij mi jakim sposobem możesz deprecjonować moja ocenę tożsama z innymi krytycznymi ze względu na dopowiedzenie sobie ze nie zadałem sobie trudu excelowskiego? 
W tych twoich nieudolnych próbach kontr do moich wpisów zawsze sugerujesz ze moja krytyka ma podłoże osobiste. 
nic bardziej mylnego. Wielokrotnie powtarzałem ze nie mam żadnej zadry czy pretensji. Ba. Fakt ze jesteś tak jak ja kibicem spurs raczej zbliża nas niż oddała. 
 

ani niechęć ani jakaś rywalizacja nas nie łączy. 
 

a i z logika na bakier bo każdy robi wymiany w imię zysku i te pi****lety o tym jak chciałeś aby każdy był zadowolony możesz odpuścić. Zysk musisz zawsze wypracować kosztem innych bo wymiany win win potwierdzają regule ze jest normalnie wręcz przeciwnie. I wtym robieniu zysku jesteś bardzo dobry. Tylko po co to ukrywać sugerując ze jako postronny obserwator mam jakiś cel nadrzędny zwalczania Ciebie z powodu niechęci dodatkowo zarzucając mi bylejakość to nie wiem. 

Kroisz innych aż miło i należy się za to pochwała. 

Sztuczna skromność niepotrzebna 

Ba. Nawet mysle ze słodsze będzie kolejne okrojenie innych pod przykrywka nie  owcy ale w skórze wilka. Uczciwej jak to mówił Kwinto. 

Satysfakcja będzie większa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pablo81 napisał(a):

Oferuję po prostu szeroki wachlarz propozycji transferowych, łącząc potrzeby wielu organizacji, w najlepsze możliwe rozwiązanie, które maksymalnie, na zasadzie synergii, wzmacnia siłę uczestników przedsięwzięcia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.