Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnej z tych wymian nie zainicjowałem, nie napisałem pierwszy.

Tak się złożyło, że miałem cap space na wzięcie Isaaca, którego tylko w ten sposób zmuszony był oddać Mati (przez co Knicks bez capu nie mogli go pozyskać).

Dalej mamy case Rockets i tu zamiana Bookera na Avdiję kosztem jednego picku. Niby bardzo dobrego - Magic 45 zapowiada się świetnie - ale jednak Demi jest topowym prospektem.

Jeżeli chodzi o Dallas, to oddali dobrego młodego kołka pod kosz, ale jednak tylko kołka oraz dwa wybory, ale tylko najbliższy pick jest bez protekcji. A co dostali? Świetnego Middletona, który fajnie fituje z Barnesem i powinien go chować w obronie.

A Sylwek dzięki gołębiemu sercu pomógł po prostu w realizacji marzeń innych ekip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Pablo pod względem jebania na dealach w simce to już chyba przebił peak Qcina.

Jeden oddaje Middletona za bezcen, drugi oddaje za nie dwa first picki i prospekta.

Tu Middleton osłodzony kilkoma prospektami, w tym jednym bardzo mocnym za kiepskiego Leonarda.

Zaraz potem ten prospekt idzie drożej niż Booker.

Wszystkiego mi się nawet nie chcę analizować, ale deale w kilka dni obok siebie i to co jedni oddają półdarmo, to Pablo sprzedaje bogato.

Ja nie wiem, czy ludzie to w ogóle nie oglądają tych dealów wrzucanych do tematu transfery, że nie czują w ogóle trade value? :) Skoro jednego dnia gracz jest c***a warty, to jak dwa dni później idzie tak drogo? :)

Podejrzewam, że jakby ktoś to przeanalizował to te deale z Sylvinho, Roger, Kuba, Koelner to można by rozegrać w większości udziału Pabla, a tak gość wyjechał z wagonem picków.

Akurat co do Adviji to pytałem już Koelnera i proponowałem Bookera 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Podejrzewam, że jakby ktoś to przeanalizował to te deale z Sylvinho, Roger, Kuba, Koelner to można by rozegrać w większości udziału Pabla, a tak gość wyjechał z wagonem picków.

Patrzyłem na value Middletona jak był jeszcze w Pacers, więc widziałem co za niego poszło w kilku dealach. 

Trochę to złudne, że mogłem go pozyskać bezpośrednio od Koelnera, bo ja nie miałem tego czego on oczekiwał.

Wydaje mi się że dwa picki bez protekcji, jeden z protekcją, Asik i Bitadze, to całkiem znośna cena za duet Whiteside/Middleton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał(a):

Akurat co do Adviji to pytałem już Koelnera i proponowałem Bookera 😊

A Koelner zamiast Bookera, wolał Kawhi Leonarda i do tego oddał świetnego Middletona, który poszedł w sumie w podobnej cenie co Booker.

A jeszcze jakby się cofnąć to Leonard został pozyskany z Celtics za Erica Gordona plus pick tegoroczny pick Miami Heat. I Boston nawet nie miał kasy, by ten daleki pick podpisać, więc oddał z powrotem do Spurs za dwa 2nd roundery.

Także Pablo z Erica Gordona wyciągnął kilka prospektów i chyba 8 first picków. A najlepsze jest to, że nie kłamie i każdy jest zadowolony :)

6 minut temu, Roger napisał(a):

Trochę to złudne, że mogłem go pozyskać bezpośrednio od Koelnera, bo ja nie miałem tego czego on oczekiwał.

Faktycznie, nie miałeś Kawhi Leonarda, bo gdybyś miał wyjechałbyś nie tylko Middletonem, ale też Avdiją i kilkoma prospektami :) 

No a wtedy za Avdiję...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Pablo pod względem jebania na dealach w simce to już chyba przebił peak Qcina.

Jeden oddaje Middletona za bezcen, drugi oddaje za nie dwa first picki i prospekta.

Tu Middleton osłodzony kilkoma prospektami, w tym jednym bardzo mocnym za kiepskiego Leonarda.

Zaraz potem ten prospekt idzie drożej niż Booker.

Wszystkiego mi się nawet nie chcę analizować, ale deale w kilka dni obok siebie i to co jedni oddają półdarmo, to Pablo sprzedaje bogato.

Ja nie wiem, czy ludzie to w ogóle nie oglądają tych dealów wrzucanych do tematu transfery, że nie czują w ogóle trade value? :) Skoro jednego dnia gracz jest c***a warty, to jak dwa dni później idzie tak drogo? :)

Podejrzewam, że jakby ktoś to przeanalizował to te deale z Sylvinho, Roger, Kuba, Koelner to można by rozegrać w większości udziału Pabla, a tak gość wyjechał z wagonem picków.

Brawo przyjacielu! w końcu ludzie dostrzegają to o czym GM Magic ostrzega od dawna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał(a):

Ale sam się na to parę miesięcy temu złapałeś, gdzie za Naza Reida i Bol Bola, Pablo wyczarował Embiida :P

i picki przyjacielu!

i swoja drogą już niedługo Reid > Wood

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

GM Magic: Nie handlujcie ze Spurs. To Cygany!

Też GM Magic robi najwięcej wymian ze Spurs.

Tadam!

Ja już mówiłem przy negocjacjach z Klay Thompsonem, że zamiast się cieszyć jak Qcin zasłużoną opinią Króla Cyganów to Ty się obrażasz :P

Od początku deal Knicks wyglądał fatalnie dla Koelnera, ale biorąc pod uwagę za co poszli Middleton i Avdija, to chyba tym bardziej ten Kawhi Leonard wyszedł mocno przepłacony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Ja już mówiłem przy negocjacjach z Klay Thompsonem, że zamiast się cieszyć jak Qcin zasłużoną opinią Króla Cyganów to Ty się obrażasz :P

Od początku deal Knicks wyglądał fatalnie dla Koelnera, ale biorąc pod uwagę za co poszli Middleton i Avdija, to chyba tym bardziej ten Kawhi Leonard wyszedł mocno przepłacony.

akurat tego sknery @Koelner to nie szkoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Ja już mówiłem przy negocjacjach z Klay Thompsonem, że zamiast się cieszyć jak Qcin zasłużoną opinią Króla Cyganów to Ty się obrażasz :P

Od początku deal Knicks wyglądał fatalnie dla Koelnera, ale biorąc pod uwagę za co poszli Middleton i Avdija, to chyba tym bardziej ten Kawhi Leonard wyszedł mocno przepłacony.

Pomijając już fakt, że jest kłamliwa, to rzekoma opinia Króla Cyganów, godzi w dobre imię moich kontrahentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

W czym jest kłamliwa? Coś z przytoczonych dealów jest kłamstwem?

Oferuję po prostu szeroki wachlarz propozycji transferowych, łącząc potrzeby wielu organizacji, w najlepsze możliwe rozwiązanie, które maksymalnie, na zasadzie synergii, wzmacnia siłę uczestników przedsięwzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pablo81 napisał(a):

Oferuję po prostu szeroki wachlarz propozycji transferowych, łącząc potrzeby wielu organizacji, w najlepsze możliwe rozwiązanie, które maksymalnie, na zasadzie synergii, wzmacnia siłę uczestników przedsięwzięcia.

Jakbym Qcina czytał 

10 godzin temu, Koelner napisał(a):

Zgadza się z Tobą tanker więc zastanów się nad sobą 

Prawda boli frajerzyno

Tak się dać wydymac i jeszcze zaprzeczać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.