Skocz do zawartości

Miami Heat 2013/14


heronim

Rekomendowane odpowiedzi

Xamel. Nie narzekam na Bosha, nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek na niego narzekał (poza stwierdzaniem oczywistego faktu, że w pierwszym sezonie nie był aż tak produktywny, za co obwiniam raczej Spo). Podobnie Rappar. Nie narzekałem nigdy na support Lebrona w Miami. Rappar również. Rappar, o ile mnie nie myli pamięć, walczył z tezą, która i na forum się pojawiała, jakoby Lebron w Miami miał support legendarnie mocny bo chyba znalazłoby się co najmniej kilka na podobnym poziomie, podałbym co najmniej jeden lepszy bez wyrzutów sumienia. Ale w tej sprawie stanowisko dotąd nie zajmowałem. U Loraka też nie mogę znaleźć podobnych występów. A to my jesteśmy największymi orędownikami sprawy Lebrona, tak ? 

Więc skąd to ciągłe bredzenie, że jedziemy po supporcie Lebrona w Miami ? Stąd, że narzekaliśmy na Wade'a ? Gdzie tu sens ? Narzekaliśmy, że jest co chwilę kontuzjowany i nie jest sobą. Nie było tego widać ? Nie było uzasadnione? Były momenty, że w PO grał tragicznie, a występów na takim poziomie, na jakim cały czas widzą go z oczywistych powodów hejterzy Lebrona, miał niestety nie tak wiele. Bosh był numerem dwa, chociaż po cichu. 


Alonzo nie ma ale on był przede wszystkim fanem Miami więc na support narzekać nie mógł. Luki to nie wiem ale nawet jeśli to zostaje Ci tylko Luki. Chyba, że traktujesz lebronowców typu "Taki jest Kobe, taki jest on" poważnie i wrzucasz do jednego worka z nami, wtedy zostaje mi tylko zastanowić sie nad swoim życiem i czy nie przerzucić się na inny sport.

Kolener - miałem na myśli przykład z Tonym i Juniorem obściskującymi się przy każdej okazji i szepczącymi czułe słówka w czasie prywatnym, a czającymi sie na swoje życie w czasie pracy. Gyp to był wariat ;]

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Findek za wyczerpującą odpowiedź.

Cóż, widocznie jak w życiu, ogólne wrażenie jedno a zaawansowane statystyki drugie.

Pozostaje tylko pytanie kto w takim razie nie docenia Bosha, (poza LewąStronąBiedronki) bo ja mam wrażenie że wszyscy go raczej chwalą i doceniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pAnA.

Po pierwsze to dla Ciebie Pan Ksamel.

Po drugie jak juz się wpierdalasz Panu Ksamelowi w dyskusję z innym dorosłym to przynajmniej napisz cos na temat. Wiesz o Boshu lub ewentualnie o LBJ, czy cokolwiek związanego z nba.

Jestem przekonany , że findek gdyby chciał tony wymyślił ciekawsze wycieczki osobiste i nie potrzebuje Twojej pomocy.

I nie zapomnij poprosić Świętego Mikołaja o klawiaturę z x. A jak już ją dostaniesz to możesz pisać mój nick z małej literki bo to ani imię ani nazwa własna.

Spocznij.

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cóż, widocznie jak w życiu, ogólne wrażenie jedno a zaawansowane statystyki drugie. 

Pozostaje tylko pytanie kto w takim razie nie docenia Bosha, (poza LewąStronąBiedronki) bo ja mam wrażenie że wszyscy go raczej chwalą i doceniają. 

 

<przerażliwie_szyderczy_smiech> ;)

 

analiza gotowa, czekam tylko na weryfikacje od kogos obcykanego, bo to pierwsza taka moja

 

moge dać do wglądu jak komuś się nudzi

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksamel piszesz ogólnie dużo i bezsensu, nie umiesz czytać ze zrozumieniem, więc można Cię traktować jak małolata, ale ja bynajmniej nic takiego nie napisałem. Ja obstaje zdecydowanie przy tym, zresztą sam chciałeś żeby tak do Ciebie pisać, że jesteś idiotą.

 

P.S. Pojazd jakim mnie uraczyłeś gruby, niczym cała Twoja twórczość Ksamalu czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odniose sie jeszcze do ostatniej akcji james/paul , zgadzam sie ze wg Wielkiej Ksiegi z zasadami bylby to faul , ale  Wielka Ksiega ma malo wspolnego z rzeczywistoscia , wg Wielkiej Ksiegi np. nie mozna robic krokow , niesc pilki , odrywac piwotu a nasi ulubiency robia te wykroczenia nagminnie, obejrzalem sobie na recapie ostatnia akcje jakies 20x , i bardzo ciezko jest dostrzec aby polozenie reki na georgu mialo jakikolwiek wplyw na rzut, imo jesli doszukiwalbym sie faulu to odrobine wczesniej gdy james  przytrzymywal georga przy

wyjsciu na pozycje.

 

Xamel kto wg ciebie ma najlepszy supprt - Durant, James czy George ?? imo kolejnosc taka Paul, Durant . James

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wielu osobom zdaje się uleciało, że Bosh sprzed 3 lat a Bosh w obecnej dyspozycji to ofensywnie praktycznie ten sam zawodnik (mniejszy volume, lepsze efficiency), ale defensywnie progres jaki zrobił jest porównywalny z przerzucenia się z Fiata Mondeo na Porsche Cayenne.

 

Sto razy bardziej wolę Bosha z ostatnich dwóch sezonów w Heat niż jakąkolwiek jego wersję z Raptors. Wtedy to dopiero był miękką fajeczką.


BTW,

But with LeBron and all the firepower, it's easy to lose sight of the most impressive thing about the Heat the past few years. They have always been beatable, but they almost never actually lose

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę, że wielu osobom zdaje się uleciało, że Bosh sprzed 3 lat a Bosh w obecnej dyspozycji to ofensywnie praktycznie ten sam zawodnik (mniejszy volume, lepsze efficiency), ale defensywnie progres jaki zrobił jest porównywalny z przerzucenia się z Fiata Mondeo na Porsche Cayenne.

 

Sto razy bardziej wolę Bosha z ostatnich dwóch sezonów w Heat niż jakąkolwiek jego wersję z Raptors. Wtedy to dopiero był miękką fajeczką.

 

 

wciągam Cię na moją listę Potencjalnych Januszy

 

dajcie mi dwie doby, przeswietle sprawe, przy okazji czegos sie moze naucze ;]

 

dopisze tylko, ze tak jak bosh zazwyczaj w RS trzyma staly dobry poziom, tak w PO bywa różnie, znacznie częsciej gorzej niz lepiej

 

// ostatnie zdanie jest o jego ofensywie, za D dopiero sie teraz zabieram

 

dh12 uważam, że Bosh jako pierwsza/silna druga opcja mial szanse spokojnie zostac graczem na poziomie KG, skoro teraz udowadnia, że potrafi swietnie tez bronic - no ale Ty masz prawo woleć obecnego CB w Heat - i  z tym sezonem obecnym to poczekajmy chociaz do marca, ale fakt, sprawdzilem, ladnie cisnie, choc np, drtg/ortg mu pospadalo, ale to wszystko jest dynamiczne narazie.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wódy z lcd nie nakurwiam z założenia, dzis w ogole nic, bo sesja w poksa

 

nie martw sie dh12,  Findek to nawet na moje trzezwe posty nie odpowiada

 

przeczytalem ten swoj post jeszcze dwa razy, nie wiem co ty tam widzisz, ale lepiej trzymac zwieracz mocno

 

///

 

jak sie przyjrzymy dokladnie zobaczymy, ze w serii z Mavs CB mial wiecej FGA od lebrona, wiekszy od niego %usg i poszlo gladko w pizdeczke

teraz sprawdz jak po roku sie zmienila tendencja, czyli cos zupelnie odwrotnego jak napisal Findek - Spo ograniczyl Bosha bo byc moze sie to po prostu nie kalkulowalo. I tu jest wlasnie ten caly sęk, gosc ktory w raps jako pierwszy PF(&KG) od czasow malone byl pierwsza opcja, mial pol sezonu na MVP level i wraz z siostrami robil sobie trzode z lebrona, do tego jeszcze Wade+elBow na ASG (co za kretyni).

 

patrzac co krecil w wieku 23-24 i to , iz teraz wiemy - umie bronic, jak sie mu pokaze co to strefa, zostawiamy go jaka 1-2 opcje i gosc nie traci tego ofens skillsetu i potencjalu na future hof, i trzaska WS/48 na 200 etc.

 

A jarac sie takim jednowymiarowym rowiesnikiem lebrona, ktory w prime postanowil zostac pure defensorem?

 

really??

 

// tylko blagam nie wyskakujcie z tym sezonem bo bez kitu zaczne pic do lustra (no to zdrówko!)

 

 

 

to wszystko na dzis, koniec wesela

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja uważam Bosha za jednego z najbardziej niedocenianych zawodników w lidze? takie mecze pokazują jak bardzo Bosh jest ważny dla Heat, gdy brakuje LeBrona na parkiecie potrafi przejąć ciężar gry na siebie. Dzisiaj znowu trafił game winnera, w dodatku z ciężkiej pozycji, ale mimo to nawet się nie zawahał przy tym rzucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosh nie ma problemu z trafianiem w koncowkach i jak tak dalej pojdzie zrobia z nie go drugiego fronczewskiego, wroooc, horry'ego

pamietam rookie season bosha w raps

kiedy to jeszcze wychodzil z lawki

vc byl nawet wtedy jeszcze w rosterze. grali z rox i potrzebowali bardzo trojki, bylo kilkanascie sekund. bosh trafil z prawego skrzydla na kilka sekund przed koncem. niby nic wielkiego ale to odroznia wielkich graczy od tych... mniejszych. boshowi reka nie drzy.

 

chocby ta trojka, ktora przypomnieli sprzed roku w san antonio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.