Skocz do zawartości

Miami Heat 2013/14


heronim

Rekomendowane odpowiedzi

przyznaje nie ogladam Heat aż tak często i słyszałem opinie, że Bosh daje radę  w D, ale nikt mi nie powie, że koleś nie stanął w miejscu i obecnie nie jest nawet top30 tej ligi, a za czasów Raps był spokojnie top10-15.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz patrzeć jak Miami wychodzi z Boshem na C i nikt nie zdobywa 50p pod koszem?

 

To żeś postawił poprzeczkę

 

Tak dla Twojej informacji

 

Średnio nikt nie traci 50 pkt na mecz w pomalowym i jedno Pistons zdobywa ponad 50 p na mecz

 

Nie wspominając o tym że Jazz rzuciło raptem mecz temu 58 pkt z pomalowanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaje nie ogladam Heat aż tak często i słyszałem opinie, że Bosh daje radę  w D, ale nikt mi nie powie, że koleś nie stanął w miejscu i obecnie nie jest nawet top30 tej ligi, a za czasów Raps był spokojnie top10-15.

Bosh jest w top15 ligi spokojnie. To, że nei nakurwia boxscore, tylko wykonuej swoją robotę, nie oznacza, że się pogorszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś postawił poprzeczkę

 

Tak dla Twojej informacji

 

Średnio nikt nie traci 50 pkt na mecz w pomalowym i jedno Pistons zdobywa ponad 50 p na mecz

 

Nie wspominając o tym że Jazz rzuciło raptem mecz temu 58 pkt z pomalowanego

Hiperbola kolego hiperbola.

Wychodza z chudym pfem na c i nikt ich tam nie gwalci pod koszem systematycznie przez 48min nawet Hibbert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedoceniony to może przez fanów leBrona którzy wciskają kit jaki to leCrab ma słaby support.

 

Którzy fani Lebrona narzekają na support Lebrona w Miami ? 

 

W innym temacie przez 5 stron piszę o tym, że nie twierdzę że support Lebrona był c***owy, a jedynie mocno przeceniony, a na sam koniec i tak Ignazz pisze 3 razy, że on walczy z naszą tezą o mizerności tego supportu.Tutaj się dowiaduję, że narzekamy na Bosha i support w Miami. 

 

Narzekacie na fanów Lebrona ale sami tworzycie tego potwora. Kto by się nie wkurwił, gdyby ktoś mu wciskał w usta słowa, których nie wypowiada ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem że Bosh jest przez Ciebie/Was niedoceniony a ty napisałeś, że nie jest c***owy tylko przeceniony, czyli go właśnie nie doceniłeś.

A potem się wkurzasz, że Ci coś wciskam.

 

To w końcu jest niedoceniany czy przeceniany, bo zdaje się że się to zmienia w zależności od kontekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P George to trochę syndrom Derricka Rose jak dla mnie, tzn najlepszy zawodnik zayebistej drużyny, ale to że niektórzy chcą o nim mówić jako o superstar Lebron / Durant level to trochę naaaaah

 

swoją drogą, fajnie się ogląda jak West gwałci Battierów i Bonnerów tej ligi

 

i teraz coś o majami, bo to ich wątek:

biorąc pod uwagę że wiele wskazuje na to że RA, Haslem czy Rashard są over, a Pacers mają Westa to:

1.przydałoby się wzmocnić jakoś ławkę

2.jak nie zdobędą trzeciego sensownego podkoszowego, i z taką grą ławki, to Pacers ich pukną w PO

niech się Pat zepnie

 

a co do faulu przy ostatnim rzucie to tak, był faul, a teraz czy to gwiżdżą czy nie gwiżdżą to taka z dupy dyskusja

wogóle Miami chyba dostało kilka gwizdków więcej w swoją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którzy fani Lebrona narzekają na support Lebrona w Miami ? 

 

W innym temacie przez 5 stron piszę o tym, że nie twierdzę że support Lebrona był c***owy, a jedynie mocno przeceniony, a na sam koniec i tak Ignazz pisze 3 razy, że on walczy z naszą tezą o mizerności tego supportu.Tutaj się dowiaduję, że narzekamy na Bosha i support w Miami. 

 

Narzekacie na fanów Lebrona ale sami tworzycie tego potwora. Kto by się nie wkurwił, gdyby ktoś mu wciskał w usta słowa, których nie wypowiada ???????

 

pojebało nawet nie wcianam się w ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P George to trochę syndrom Derricka Rose jak dla mnie, tzn najlepszy zawodnik zayebistej drużyny, ale to że niektórzy chcą o nim mówić jako o superstar Lebron / Durant level to trochę naaaaah

I know what u mean, ale Rose to był przede wszystkim jednowymiarowy zawodnik idealnie uzupełniający tak upośledzoną ofensywnie ekipę jak Bulls - ktory oprócz wadliwej efektywności scoringu nie dawał specjalnie nic. George to elite both ends player, gorszy tylko od Lebrona w tej materii. Not even close jak dla mnie. Level Durexa i Lebrona to nie jest, ale od dawna w lidze nie było tak niedaleko.

 

Bosh jest obecnie jednym z najlepszych, jak nie najlepszym (?) mobilnym wysokim obrońcą w lidze plus daje elite midrange J. W jakimkolwiek top15-20 ciężko go umiejscowić, bo granie przy duecie Wade-James nie daje mu takiego wizeurnkowego leapu jak nabijanie statsów w gorszym teamie. Z jednej strony wszyscy docenianie Davida Westa, a z drugiej nikt nie zwraca uwagi na to że Bosh dawno porzucił klapki na oczach z napisem "stats" i zajął sie wygrywaniem. Nie dogodzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedoceniony to może przez fanów leBrona którzy wciskają kit jaki to leCrab ma słaby support.

 

Xamel, wycinasz kontekst z własnego zdania kolego.

 

pojebało nawet nie wcianam się w ten temat

 

Tak ? Pokaż mi jedno kłamstwo w poście, który opatrzyłeś tym cudownym komentarzem. 

Czy chodzi Ci o to, że znowu Rappar prowadzi kampanię przeciwko tezie, że Lebron ma teraz historycznie dobry support ? 

 

Kilkukrotnie ignorowałeś moje opinie w tematach o Lebronie i pisałeś dalej mając w swojej głowie wyobrażenie innego Findka piszącego to co chciałbyś, żeby Findek napisał więc nie miej do mnie pretensji że tracę cierpliwość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tykam się Bosha bo już od dawna nie wiem jak go ocenić stąd nie dyskutuję o supporcie w Miami LBJ poza faktem, ze jest cholernie mocny....

 

mam tak skrajne oceny CB że wolę się nie wypowiadać.....

normalnie w świecie nie wiem

 

lubiłem go w Toronto i wiedziałem, ze przychodząc do Miami niesamowicie tam pasuje... potem coś mu się poprzestawiało, zaczął inaczej grać w stylu w jakim nie lubiłem, potem znowu poprzestawiało się i zaczął grać fajniej dla oka... potem dodał trójkę uciekając dalej jeszcze od kosza zamiast dawać to czego Miami brakuje w pomalowanym... i tak w  kółko

 

edit: ja się z Tobą może i nie zgadzam ale nie zarzucam nieprawdy!

uciekam od wycieczek osobistych jak mogę i kosy chyba z nikim nie mam?

i zawsze mogę liczyć na rw że akurat gdzieś przechodzi obok i zaszczyci swoją obecnością.....

 

rw napiszesz kiedyś dłuższego posta? bo jednozdaniowce jeżeli chodzi o kontekst są przeważnie trafne ciekawe jak jest z rozwijaniem myśli i używaniem ciut bardziej skomplikowanej składni....

 

nie czepiam się to raczej zacheta do dłuższych wypowiedzi... bo 90% postów twoich to słodko-gorzka ironia ;-)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: ja się z Tobą może i nie zgadzam ale nie zarzucam nieprawdy!

 

 

Tego nie robisz. Za to ignorujesz to co napisałem i zdarza Ci się pisać tak, jakbym napisał  zupełnie co innego.

 

uciekam od wycieczek osobistych jak mogę i kosy chyba z nikim nie mam?

 

 

A czemu miałbyś mieć. Co my mamy, 14 lat ?

 

i zawsze mogę liczyć na rw że akurat gdzieś przechodzi obok i zaszczyci swoją obecnością.....

 

Też mnie wkurza, szyderca z wyboru, bo ma więcej do powiedzenia. Imo to lenistwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.