Skocz do zawartości

Miami Heat 2013/14


heronim

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już to kierunek Houston. Lebron nie ma co łączyć szyki z Melo, jak potrzebuje obrońcy. Ja osobiście marzę o przejściu do Spurs, koszulkę kupuję z miejsca :) A Lebron pod Popem? To prawdopodobnie byłby najlepszy performance ever, Lebron ma skillset, który idealnie podpasowałby do systemu Spurs, a z kolei Pop potrafiłby wyeliminować jego braki.

Pls, do it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, jeśli Lebron odejdzie gdziekolwiek, bedzie skończonym lamusem. Odejść od drużyny która dała mu 2 mistrzostwa i 4 finały w ciągu 4 lat - lamerstwo. Czy Jordan odszedłby do Jazz czy Rockets gdyby ci z nimi wygrali? 
Zastanowiłbym się ewentualnie nad wyjebaniem Wade'a do Oklahomy - tam mógłby pograć swoje hero ball jakie próbował uskutecznić w meczu nr5 nadziewając się na soczyste bloki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest spora szansa, że James odejdzie. Ja z Kilym już w trakcie trwania sezonu sobie pisaliśmy, nie ma znaczenia czy Miami wygra mistrza czy nie, ten zespół kończy się z tym sezonem, bez względu na wszystko. Wzięcie udziału w 4 finałach z rzędu (to tylko bonus), wygranie dwóch mistrzostw, powoduje ogromne zmęczenie nie tylko fizyczne, ale i przede wszystkim psychiczne. Spurs dobitnie w tych finałach to pokazali, porażka sprzed roku ogromnie ich zmotywowała - Heat już nie mieli jako zespół tego głodu wygrywania i bycia najlepszym. Do tego dochodzi wiek, no nie oszukujmy się ale Allen, Battier, Andersen czy Haslem za dobrze nie wyglądali. Spurs też mieli wiekowych graczy, ale to nie była ta sama motywacja.

 

Gdzie miałby James odejść? Jak tylko podpisał kontrakt z Miami, wydawało mi się, że prędzej czy później wróci na stare śmieci i każdy musi przyznać, wraz z wygraniem draftu przez Cavs, są oni atrakcyjną opcją. Tu już nie chodzi o wygrywanie mistrzostw przez resztę kariery, ale o zespół z którym można skończyć karierę. Być może w oczach LeBrona tym zespołem jest Heat, ale wydaje mi się, że byłby bardziej stanowczy w swoich odpowiedziach, jeśli by tak rzeczywiście myślał. W tym miejscu możemy dumać nad wszystkimi za i przeciw, że Wade już się starzeje, Bosh został zredukowany do roli spot up shootera, a przede wszystkim, cały roster Heat w przyszłym sezonie będzie prawdopodobnie zupełnie inny i dużo zależy od kasy za jaką będzie grać "Big3". Bankowo Battier przechodzi na emeryturę, duża szansa, że również Allen zawiesi buty, Chalmers może nie zostać przedłużony, nie wiadomo jak Andersen i Haslem - mają player option. Jeśli chodzi o Miami w kontekście przyszłego sezonu, jest ogromna liczba niewiadomych i kto wie, może odbudowany/odświeżony roster okaże się być zdecydowanie lepszy, ale nie musi. 

 

Dla LeBrona jest też opcja gry w innych zespołach, niekoniecznie musi to być Miami czy Cavs. LBJ nie trzeba dawać maksymalnego kontraktu aby go ściągnąć do swojego zespołu i pamiętajmy o jednym, jeśli już raz zmienił zespół w swojej karierze z własnej woli, to dlaczego nie miałby zrobić tego ponownie? Jak tylko przyjdzie czas na The Decision #2 to biorę popcorn i zasiadam przed odbiornikiem, będzie niezwykle interesująco. 

 

Istotnym czynnikiem jest też fakt, że wszyscy bądź większość wielkich w koszykówce, miało wspaniałych trenerów, podczas gdy James miał Mike'a Brown'a w Cleveland i Eric'a Spoelstra w Miami, czyli dwóch bardzo młodych i niedoświadczonych trenerów, których niekoniecznie możemy zaliczyć do wielkich. Czynnik trenerski też może mieć wpływ na jego wybór.

 

Nie ma co więcej gdybać, ten offseason będzie co najmniej interesujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tak chodzi po głowie aby spurs jeszcze w lato dobiło przeciwnika podkupując Bosha który w systemie spurs bez takich wielkich oczekiwań mógłby się nieźle ODNALEŹĆ pod Popem.

 

jestem za tym ruchem pod warunkiem, że nie otworzy on drogi do dalszych wzmocnien Heat z Melo/Lovem czy kim tam ..

 

słabe finały w wykonaniu Bosha nie powinny przysłaniac faktu że jest to jedyny podkoszowy gracz Heat na STAŁYM poziomie a jego ( nieskuteczny w F) zasięg rzutowy pomaga w rotacjach.....

 

w głowie Popa mógłby być dosyć niebezpieczną zabawką

a może po takich finałach PRZECENA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to kierunek Houston. Lebron nie ma co łączyć szyki z Melo, jak potrzebuje obrońcy. Ja osobiście marzę o przejściu do Spurs, koszulkę kupuję z miejsca :smile: A Lebron pod Popem? To prawdopodobnie byłby najlepszy performance ever, Lebron ma skillset, który idealnie podpasowałby do systemu Spurs, a z kolei Pop potrafiłby wyeliminować jego braki.

Pls, do it.

 

 

mi tak chodzi po głowie aby spurs jeszcze w lato dobiło przeciwnika podkupując Bosha który w systemie spurs bez takich wielkich oczekiwań mógłby się nieźle ODNALEŹĆ pod Popem.

 

jestem za tym ruchem pod warunkiem, że nie otworzy on drogi do dalszych wzmocnien Heat z Melo/Lovem czy kim tam ..

 

słabe finały w wykonaniu Bosha nie powinny przysłaniac faktu że jest to jedyny podkoszowy gracz Heat na STAŁYM poziomie a jego ( nieskuteczny w F) zasięg rzutowy pomaga w rotacjach.....

 

w głowie Popa mógłby być dosyć niebezpieczną zabawką

a może po takich finałach PRZECENA?

No Już nie pierd'''' że w Spurs się miejsce dla Wadea nie znajdzie :P Chłopak też pewnie maży zeby się odnaleźć pod Popem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Już nie pierd'''' że w Spurs się miejsce dla Wadea nie znajdzie :tongue: Chłopak też pewnie maży zeby się odnaleźć pod Popem :grin:

Nie broni, nie rzuca, wiecznie połamany. Zabierałby tylko piłkę Manu i TP.

Rozumiem Wade'a sprzed 3 lat kiedy był w formie i miał motywację, ale teraz?

Edytowane przez samekontuzj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.