Skocz do zawartości

Miami Heat 2013/14


heronim

Rekomendowane odpowiedzi

Gortat + Frye

 

dokładnie ta parka mi dziś przyszła do głowy w kontekście Miami

 

Przyjmijmy, że 21-23 bańki Bosha nagle wyparowują. Za to: Gortat, Channing Frye, Marion.

 

IMAGINE THAT SHIT.

 

Frye to jak dla mnie Matt Barnes 2.0.

 

Barnes to wymarzony role player, a Frye to zabójcza broń na każdą defensywę...tylko że w lutym zaczyna im się kończyć termin ważności, a w maju to już nawet kloszard z ulicy sie nimi nie zainteresuje.

 

 

Gortat faktycznie na kozaku by tam pasował, Marion ma swoje lata w kolanach - ale jak przypominam sobie pressing Miami z duetem Wade-Marion to aż mi ślinka cieknie.

 

Jak nie Frye to może Hawes? Jak odpadnie w PO odpadnie shooting to chociaż passing zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frye to jak dla mnie Matt Barnes 2.0.

 

Barnes to wymarzony role player, a Frye to zabójcza broń na każdą defensywę...tylko że w lutym zaczyna im się kończyć termin ważności, a w maju to już nawet kloszard z ulicy sie nimi nie zainteresuje.

 

Ray Allen też się obsrał w swojej karierze sto razy, Bosh co roku robi 14-6, Battier w poprzednich PO trafiał 29% FG, a każdy mecz, kiedy Wade wygląda w miarę sprawnie jest cudem medycyny. Fajnie by było mieć na PO dziewięciu Duncanów i Jordanów, najlepiej jeszcze 28-letnich, z 15-letnim doświadczeniem i wytrenowanych w zabijaniu gołymi rękami, ale pula takich gości jest ograniczona i trzeba korzystać z role playerów.

 

Z Gortatem i Frye zachowują wszelkie atuty grania smallballu jednocześnie będąc big. Gortat dodatkowo daje idealnego rollera do LeBrona, czego im również brakuje, a wychodząc dwójką wysokich Gortat-Marion mogliby grać ten defense co dotychczas, tylko 3 razy lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh LeBron i Wade albo się razem wykupia i razem podpiszą albo nic nie zrobią i jeszcze rok będzie jak będzie. Le bronowi w Miami jest mega w ch.... dobrze. Wade to jego klub w którym będzie grał do 80tki a Bosh to nie H.Grant

 

Nie ma takiej opcji aby ktoś rozpierdolił projekt który najpewniej da im 4 finał w 4 roku działalności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Of 99 NBA players who attempted at least 300 shots inside of 8 feet, Bosh ranked fourth in efficiency.

1. LeBron James, 75 percent
2. DeAndre Jordan, 68 percent
3. Kevin Durant, 67 percent
4. Chris Bosh, 67 percent
5. Dwyane Wade, 66 percent

The Heat have three of the five most efficient interior scorers in the NBA. That says a lot about how well they have come together as a team since 2010. Bosh has always been good near the basket, but in Miami, unlike in Toronto, many of his baskets are assisted. He attributes his strong close-range numbers to his teammates.

“That success near the rim speaks to not only their aggressiveness, but their unselfishness and their ability to create for others. Dwyane and LeBron are two of the best finishers in the game, and I’m wide open most of the time,” he says, laughing.

The second stat reveals just how lethal Bosh is as a midrange jump-shooter. Of 67 NBA players who attempted at least 300 midrange shots this season, these are the top three in efficiency:

1. Dirk Nowitzki: 50 percent
2. Stephen Curry: 49 percent
3. Chris Bosh: 48 percent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

628x471.jpg

 

Oby drużyna tego pana uzupełniła stawkę finałów :smile:

 

 

nie wiem czemu ale myslalem ze wrzucisz dwie fotki Keitha Askinsa

 

nie pytajcie sie mnie czemu pamietam jaki numer na koszulce nosil Keith Askins - też nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawy tydzień w Miami się szykuje. Zobaczymy, jaki pomysł ma na to Pat. Niestety, ale LBJ potrzebuje mega wsparcia, a Wade i Bosh aż takiego nie gwarantują. A może LBJ uderzy w duecie z Carmelo do innego miasta? I tak już mu na opinii nie zależy, to czy zmieni klub po raz trzeci to będzie mało znaczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz LBJ umawia się z Melo na np. po 15mln. i idą do CAVS.

Do tego Cavs wymianiają pick #1 + Varejao + Bennett + ktoś za Lova + Turiaff + ktoś. W takim sposób aby zbilansować wymianę.

 

I w przyszłym roku w Cavs:  Irving (ma jeszcze rok kontraktu debiutanckiego), Melo, James, Love, Turiaf powalczą o tytuł, szkoda tylko, ze 1 piłką :-D

 

Na tych 5 graczy poszło by wtedy 54,8mln. Jest z czego uzupełnić skład.

 

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.