Skocz do zawartości

Miami Heat 2013/14


heronim

Rekomendowane odpowiedzi

kulfon ale powiedz mi - czy uważasz, że LeBron stracił kontrolę nad piłką przez ten malusieński paluszek, czy przez to, że został mocno uderzony w rękę?

 

Wiesz tak powiem żartobliwie że Jamesowi zdarza sie przewracać na parkiecie z powodu kontaktu z maluśkim paluszkiem więc możliwe że i w tym przypadku tak tak się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulfon ale powiedz mi - czy uważasz, że LeBron stracił kontrolę nad piłką przez ten malusieński paluszek, czy przez to, że został mocno uderzony w rękę?

To co napisał ely+z tego co widzę to zasady mówią, że mocne uderzenie w rękę nie jest faulem, zwłaszcza że najpierw była piłka.

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówią zasady to liczy się czy pierwszy kontakt był z piłką czy z ręką. Wg tych zasad sam blok był czysty bo najpierw uderzenie poszło w piłke co widać zwłaszcza na ujęciach z góry - problem był taki że JJ najpierw faulował Jamesa co ogólnie puszczono . I to jest raczej opinia większości komentatorów w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisał ely+z tego co widzę to zasady mówią, że mocne uderzenie w rękę nie jest faulem, zwłaszcza że najpierw była piłka.

Zapytał się o Twoje zdanie: dlaczego lebron stracił piłkę, a nie o zasady.

 

A co do nich, to myślę, że tutaj chodzi raczej o sytuację, w której obrońca najpierw czysto blokuje piłkę i przez to atakujący traci nad nią kontrolę, a dopiero później np. uderza w rękę atakującego, co już nie ma wpływu na sam rzut. Tutaj tak nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytał się o Twoje zdanie: dlaczego lebron stracił piłkę, a nie o zasady.

1. Nie wiem. Może za dużo walił konia albo ma c***ową kontrolę nad piłką?

2. c*** mnie to obchodzi. Nie wiem czemu to pytanie jest istotne, skoro wydaje mi się, że NBA dopuszcza obronę na piłce jak i ,,na ręce", jeśli wcześniej był kontakt z piłką.

3. Jeśli naprawdę jesteś ciekawy mojego zdania, to myślę, że winne są dżerzeje z niknejmami.

 

 

 

A co do nich, to myślę, że tutaj chodzi raczej o sytuację, w której obrońca najpierw czysto blokuje piłkę i przez to atakujący traci nad nią kontrolę, a dopiero później np. uderza w rękę atakującego, co już nie ma wpływu na sam rzut. Tutaj tak nie było.

 

No ciekawa interpretacja, tylko niewynikająca z przepisów. Sędziowie także widzą to inaczej. Poza tym ten przepis nie dotyczy tylko bloków, ale całej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasady to zasady i faulu przy bloku nie było. już prędzej moment wcześniej to uderzenie JJ, ale takich rzeczy w końcówce się nie gwiżdże, więc też ok. to niestety jedna z tych rzadkich ;] sytuacji, gdy LeBron po prostu zawalił, bo zamiast się kłócić, to powinien był od razu faulować. (niepotrzebnie też próbował zapakować jedną ręką, co dało mu mniejszą kontrolę nad piłką. gdyby zostawił lewą dłoń to ten paluszek Plumlee przeleciałby przez siatkę razem z ręką.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem. Może za dużo walił konia albo ma c***ową kontrolę nad piłką?

Dochodzę do wniosku, że jaki nick taka wypowiedź...

 

(niepotrzebnie też próbował zapakować jedną ręką, co dało mu mniejszą kontrolę nad piłką. gdyby zostawił lewą dłoń to ten paluszek Plumlee przeleciałby przez siatkę razem z ręką.)

 

zgadzam się, też nie rozumiem dlaczego chciał skończyć jedną ręką.

 

ale ogólnie to co - wystarczy, że obrońca muśnie najpierw piłkę, a następnie może przypier**** z całej siły w rękę i będzie zaliczony blok, tak? no i sędziowie w meczu Nets - Heat mieli sokole oko i doskonale widzieli, że ten mały palec Plumlee dotknął piłki przed uderzeniem LeBrona w rękę? Jakoś w to nie wierzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co ci tak właściwie chodzi? Wkurwiasz się na sędziów, że mają dobry wzrok i nie odgwizdali faulu, którego nie było, bo sądzisz że powinni podjąć niewłaściwą decyzję? Napisz może list do Lebrona, żeby wypierdalał jak najszybciej z NBA i przeniósł się do PLK czy gdziekolwiek indziej, gdzie kontakt z reką na piłce jest faulem.

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co ci tak właściwie chodzi? Wkurwiasz się na sędziów, że mają dobry wzrok i nie odgwizdali faulu, którego nie było, bo sądzisz że powinni podjąć niewłaściwą decyzję? Napisz może list do Lebrona, żeby wypierdalał jak najszybciej z NBA i przeniósł się do PLK czy gdziekolwiek indziej, gdzie kontakt z reką na piłce jets faulem.

Przecież w tej akcji nie chodzi o kontakt z ręką na piłce, a o to że tym małym palcem najpierw dotknął piłki. Gdyby nie zahaczył o piłkę tylko uderzył w rękę, to ta by nie była na piłce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze was przestańcie,jedyny faul jaki tu był to faul Johnsona,ale jak napisał Lorak takich rzeczy nie gwiżdze się w końcówce.

 

Ogólnie ten Plumlee fajnie wygląda jak na rookiego,myślę że warto obserwować jego rozwój,jak jeszcze dorzuci rzut z półdystansu to może być fajnym grajkiem.

 

Widać,że Brooklyn nie leży Miami,liczę na 3 miejsce dla Chicago,dzięki czemu Brooklyn może spotkać się z Miami w drugiej rundzie.Będzie walka na noże ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co ci tak właściwie chodzi? Wkurwiasz się na sędziów, że mają dobry wzrok i nie odgwizdali faulu, którego nie było, bo sądzisz że powinni podjąć niewłaściwą decyzję? Napisz może list do Lebrona, żeby wypierdalał jak najszybciej z NBA i przeniósł się do PLK czy gdziekolwiek indziej, gdzie kontakt z reką na piłce jest faulem.

W ogóle mnie to nie boli, że Heat i LeBron przegrali bo zwyczajnie nie jestem ich fanem więc wrzuć na luz. Zwyczajnie uważam, że to powinien być faul i niedorzeczne jest to dla mnie, że palec Plumlee zablokował Jamesa. Moim zdaniem on nie byl tutaj decydującym czynnikiem, który wplynal na utratę kontroli nad piłkaą przez Jamesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle mnie to nie boli, że Heat i LeBron przegrali bo zwyczajnie nie jestem ich fanem więc wrzuć na luz. Zwyczajnie uważam, że to powinien być faul i niedorzeczne jest to dla mnie, że palec Plumlee zablokował Jamesa. Moim zdaniem on nie byl tutaj decydującym czynnikiem, który wplynal na utratę kontroli nad piłkaą przez Jamesa.

Ty chyba w ogóle nie rozumiesz o co tutaj chodzi. Zasady mówią, że blok na dłoni jest tak samo uprawnionym defensywnym zagraniem jak blok na piłce, to czy decydującym czynnikiem był palec, kutas czy woreczek żółciowy nie ma nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłoni na piłce*. Ciekawe jak miał uderzyć legalnie w dłoń Lebrona, która była w tym momencie po drugiej stronie piłki? Nie rozchodzi się tu w ogóle o wspomnianą przez Ciebie zasadę.

 

Jeśli ktoś ma konto na 6graczu chętnie bym się dowiedział co na to sędzia: http://szostygracz.pl/2014/04/09/plumlee-zatrzymal-james-czy-blok-byl-legalny/

Edytowane przez sirkozi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.