Skocz do zawartości

Miami Heat 2013/14


heronim

Rekomendowane odpowiedzi

PS Lorak, ciągle czekam na Twoją odpowiedź ws. Mavs w temacie obok.

mozesz mi przypomniec o co chodzi?

 

No bez jaj. LBJ nie jest idiotą jak JR Smith, ale też nie róbmy z niego geniusza, bo nim nie jest. I już nigdy nie będzie.

Albo inaczej - nie mam mu nic do zarzucenia przez 3 kwarty i w 4 jeżeli jego drużynie dobrze idzie. Ale jak nie idzie, to w końcówkach potrafi odjebać niesamowitą padakę. A konkretnie, to zawodzi u niego podejmowanie decyzji w najtrudniejszych momentach

(...)

Tim jest lata świetlne przed nim w tej kwestii. Dirk i Pierce zresztą też. I żeby była jasność - oni w tym aspekcie nie są od Jamesa "lepsi". Oni go na tym polu po prostu MIAŻDŻĄ. A są jeszcze Fisher, Carter, Nash, Bosh, Bryant

 

pierwszy kwietnia był z tydzień temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron plus obecna Philly to też byłby bardzo ciekawy zespół z perspektywami na 3peat itp.

Lekka przesada, ale gdyby Hinkie skusił LBJ, Bosha plus ktoś jeszcze do gry w 76ers z supportem w postaci MCW, Noela, Wrotena, Younga i trzema graczami z loterii dwóch najbliższych draftów to taki plan nie byłby ciężki do zrealizowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to był również faul, chyba że uważacie, że to dotknięcie przez Plumlee koniuszkiem palca piłki, naprawdę mogłoby zgasić LeBrona. Jak dla mnie gdyby James nie dostał po łapach, to w ogóle by nie wiedział, że Miles przez chwilę dotknął piłki.

 

Moim zdaniem mógłby uderzyć w ten sposób rękę Jamesa, gdyby wcześniej w 100% położył łapy na piłce, a nie miał z nią stycznosć tylko przez krótką chwilę i to koniuszkiem palca, czego sędziowie chyba nie mogli dostrzec gołym okiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/features/misunderstoodrules_051128.html

 

The mere fact that contact occurs does not mean a foul has been committed. Players are allowed to contact other players when reaching for a loose ball, or when performing normal offensive and defensive movements. The hand is considered “ part of the ball” when it is in contact with the ball and contact with a players hand when it is in contact with the ball is not a foul.

 

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.