Skocz do zawartości

Miami Heat 2013/14


heronim

Rekomendowane odpowiedzi

z 2 strony blake griffin nie przemawia do mnie jako 2 opcja mistrzowskiego zespolu.

przy zalozeniu, ze lebron idzie do clipps (w sumie malo realne rowniez ze wzgledu na wlasciciela)

transferujemy w wakacje blake'a, zgarniamy jakiegos topowego sf's ktory lepiej pasowalby do lebrona. nie bardzo wiem, kto by to mial byc ale pisze, ze jest taka opcja. za blake'a mozna sporo uzuskac. jordan, lebron, reddick,paul, crawford, barnes i paru innych, to moglby byc baardzo ciekawy zespol z perspektywmai na 3peat

 

@mac przy zalozeniu, ze lj musi grac blizej kosza, zegnamy sie z blake'm.

 

ej dobra, robimy offtop, choc mozna by z tego wydzielic watek i pobawic sie w fantasy i zastanowic sie, gdzie LJ mialby najwieksze szanse na 3peat po tym sezonie.

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbieranie piłki najinteligentniejszemu zawodnikowi w lidze to głupota. szczególnie że nie klepie jej tak dużo, jak się co niektórym wydaje. zresztą, nawet gdyby klepał, to co z tego, skoro dzięki temu jego klepaniu heat trafiają z gry tak dobrze jak nikt w historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron plus obecna Philly to też byłby bardzo ciekawy zespół z perspektywami na 3peat itp. Za bardzo patrzycie na nazwiska, po failu Lolkers z Nashem,Kobe,Gasolem,Cowardem wydawało mi się, że ludzie zrozumieją znaczenie fitu w grającej piątce. Lebron grający picki z ADavisem, a grę im rozciągają JRu(świetny spot up, dodatkowo może obiążyć w dowolnym momencie Lebrona od klepania, jeden z lepszych obrońców na PG), Morrow - klasyczny SG, Ryan Anderson - oboje przejebani strzelcy zza łuku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbieranie piłki najinteligentniejszemu zawodnikowi w lidze to głupota.

Uważasz, że Harden powinien oddać klepanie piłki Linowi? Bo że Lin jest inteligentniejszy to chyba się zgodzisz.

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie chyba bardziej nie przemawia Chris Paul jako 2 opcja mistrzowskiego zespołu niż Griffin :tongue:.

 

Czy Clippers maja amnestie?Zawsze mogliby Deandre zamnestiować,10 melonów zachowane...Ale raczej nie ma co tak fantazjować z tym przejściem Lebrona gdziekolwiek ;).

DeAndre nie wolno amnestiować bo podpisał umowę po lokaucie. Jedni gracze obecnie w lidze na których można użyć amnestii to Zach, Perkins, Boozer, Rondo jeżeli dobrze mi się wydaje.

 

Tak samo jak badboys2 myślałem wczoraj zupełnie o tym samym, czyli LBJ w Clippers. Choć z drugiej strony kibicuje Clippers z dużego względu na BG, a James raczej wolałby grać z ziomkiem Chrisem. Więc- Blake, Collison, Bullock za Lebrona ? ;]

Edytowane przez skejcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uważasz, że Harden powinien oddać klepanie piłki Linowi? Bo że Lin jest inteligentniejszy to chyba się zgodzisz

 

 

mnie to tylko ciekawi jak Lorak wyliczył, że Lebron jest najinteligentniejszy. z pewnością jakoś to wyliczył więc chciałbym aby się z nami podzielił swoją tajemną wiedzą i pokazał jakiś wzór czy sposób tego obliczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym, ze nauczyl sie czytac gre i korzystac ze swich przewag w zaleznosci od przeciwnika.

cenie hardena ale to wciaz nie ta polka jesli chodzi o czytanie gry, przejmowanie kontroli, narzucanie wlasnych warunkow itd.

przynajmniej ja to tak odbieram, choc z ta ocena bb iq nie jest latwo, bo trzeba byloby wszystkich wsadzic w to samo 1 cialo zeby sprawdzic jak sobie radza i wtedy mielibysmy klarowne wyniki.

 

mysle, ze w kwestii samego "czystego" bb iq duzo mogliby powiedziec grajkowie pokroju dereka fishera, andre millera, chaunceya billupsa, steve'a nasha, manu czy duncana.

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidze najinteligentniejszy jest wciąż Nash dopóki biega po tych parkietach.

 

Lebron na pewno jest w czołówce i ma wszystko żeby to wykorzystać, tylko nieraz i tak nie ma to znaczenia bo psychika zawodzi. A jak psychika zawodzi to BBIQ jest nieistotne bo i tak nie można wykorzystać przewag które się widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się wypowiedzieć, ale zdałem sobie przed chwilą sprawę, że badboys czytał CAŁĄ książkę Harasimowicza. Z zasady nie rozmawiam z ludźmi, którzy czytają cokolwiek od tego gościa, a jak już jest to CAŁA książką to pozostaje mi tylko pomodlić się za moich wrogów.

 

 

Naprawdę źle z Tobą bez Bryanta.

 

 

 

 

PS Lorak, ciągle czekam na Twoją odpowiedź ws. Mavs w temacie obok.

Edytowane przez BiałaCzekolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tego jadu się czytać nie da. Serio. Gdzieś tam w okolicach All-Star mamy wysyp postów w Random Shit czy wherever jak to Durant nie gra kosmosu, jak to shot selection zajebiste, jak to vision i przegląd pola na poziomie LeBrona, a teraz takie kwiatki... 

 

Skoro wg. forum:

Krzysztof Paweł jest miękką fają w playoffach. Tony Parker jest grajkiem #3 w Spurs za Duncanem i Popem, Rondo nabija asysty, Westbrook to ćwierćinteligent, Harden w Houston gra radosne "a tu se jebne", Paul George to słitaśne fociaczki i homogenizowane ciuchy, a Steve Nash od wyjazdu z Phoeni głównie porusza się z balkonikiem...

 

To już nie wiem kto ma najlepsze BB IQ w tej lidze... Mike Conley?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tego jadu się czytać nie da. Serio. Gdzieś tam w okolicach All-Star mamy wysyp postów w Random Shit czy wherever jak to Durant nie gra kosmosu, jak to shot selection zajebiste, jak to vision i przegląd pola na poziomie LeBrona, a teraz takie kwiatki... 

 

Skoro wg. forum:

Krzysztof Paweł jest miękką fają w playoffach. Tony Parker jest grajkiem #3 w Spurs za Duncanem i Popem, Rondo nabija asysty, Westbrook to ćwierćinteligent, Harden w Houston gra radosne "a tu se jebne", Paul George to słitaśne fociaczki i homogenizowane ciuchy, a Steve Nash od wyjazdu z Phoeni głównie porusza się z balkonikiem...

 

To już nie wiem kto ma najlepsze BB IQ w tej lidze... Mike Conley?

 

Tylko, że to "skoro na forum" to pozbierane kontrowersyjne opinie różnych użytkowników. Na pewno nie znajdziesz choćby jeden osoby która podpisze się pod tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to "skoro na forum" to pozbierane kontrowersyjne opinie różnych użytkowników. Na pewno nie znajdziesz choćby jeden osoby która podpisze się pod tym wszystkim.

Pełna zgoda, to była raczej hiperbolizacja. 

 

edit: @Topic:

 

1966928_10152399091464124_86771731956330

Tak żeby nie kontynuować dalej tej niepotrzebnej dyskusji

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są różne rodzaje inteligencji. ja mówiłem o BB IQ i tu James bije wszystkich, a Harden Lina.

No bez jaj. LBJ nie jest idiotą jak JR Smith, ale też nie róbmy z niego geniusza, bo nim nie jest. I już nigdy nie będzie.

Albo inaczej - nie mam mu nic do zarzucenia przez 3 kwarty i w 4 jeżeli jego drużynie dobrze idzie. Ale jak nie idzie, to w końcówkach potrafi odjebać niesamowitą padakę. A konkretnie, to zawodzi u niego podejmowanie decyzji w najtrudniejszych momentach - ostatni mecz z Indianą, końcówka meczu, niekorzystny wynik (bodaj -3 było wtedy) i LBJ spanikowany i nieprzygotowany posyła cegłę z 8 metrów, mimo że miał jeszcze sporo czasu. Mistrzowie tak nie rozgrywają końcówek. Do tego chyba ze dwie kretyńskie straty.

Ze Spurs to samo - to on dobił gwoździa do trumny Heat w tamtym meczu (ostatni mecz w SA).

Już pomijam ostatnie finały, jak przez 4 mecze potrzebował pampersa tylko z tego powodu, że mógł swobodnie rzucać z dystansu. ^^

No i sławne G6 z finałów - spieprzył 2 kluczowe rzuty (taki Allen trafił), cały jego fart, że na Boshu nie było wtedy Tima albo choćby Splittera, a jeszcze wcześniej to właśnie James miał idiotyczną stratę (albo dwie?), bo oczywiście spanikował i z różnicy jednego posiadania zrobiło się nagle -5 ( i wtedy Pop się zagotował...).

Jasne, pojedyncze przypadki (finały z Mavs to też raczej nic chwalebnego), ale od gościa "naj" ja oczekuję "naj" rozwiązań w KLUCZOWYCH momentach. 

Świetny grajek, ale stalowych nerwów nie ma. A to oznacza, że nie może być "naj" w BB IQ, bo stres wpływa na podejmowane decyzje, przykro mi.

Tim jest lata świetlne przed nim w tej kwestii. Dirk i Pierce zresztą też. I żeby była jasność - oni w tym aspekcie nie są od Jamesa "lepsi". Oni go na tym polu po prostu MIAŻDŻĄ. A są jeszcze Fisher, Carter, Nash, Bosh, Bryant (ale to już jak mu się chce, w każdym razie mam szacunek do gościa, który rok temu wprowadził stetryczałą taczkę gówna do PO na zachodzie). 

W sumie, to mając -2/-3 w finale NBA przy 3 winach rywali i powiedzmy na 20 sekund do końca - nie oddałbym piłki Jamesowi. I zabroniłbym innym mu ją podać. Za duże ryzyko, że się zagotuje i coś spierdoli.

 

 

Przecież tego jadu się czytać nie da. Serio. Gdzieś tam w okolicach All-Star mamy wysyp postów w Random Shit czy wherever jak to Durant nie gra kosmosu, jak to shot selection zajebiste, jak to vision i przegląd pola na poziomie LeBrona, a teraz takie kwiatki... 

 

Skoro wg. forum:

Krzysztof Paweł jest miękką fają w playoffach. Tony Parker jest grajkiem #3 w Spurs za Duncanem i Popem, Rondo nabija asysty, Westbrook to ćwierćinteligent, Harden w Houston gra radosne "a tu se jebne", Paul George to słitaśne fociaczki i homogenizowane ciuchy, a Steve Nash od wyjazdu z Phoeni głównie porusza się z balkonikiem...

 

To już nie wiem kto ma najlepsze BB IQ w tej lidze... Mike Conley?

Szukaj w SAS, tam jest to fundamentalne (ach, piękne słowo :))  kryterium załapania się do S5. ;]

No i stara prawda mówi, że jeżeli nie da się już rywalizować mięśniami, to przewagę trzeba sobie wywalczyć mózgiem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.