Skocz do zawartości

Miami Heat 2013/14


heronim

Rekomendowane odpowiedzi

Wade i mózg to są słowa przeciwstawne. 

 

coś może do tematu byś dodał? 

 

zdrowy Wade jest w top 5 zawodników ligi i to daje im przewagę nad każdym na wchodzie, wystarczy tylko że Bosh doda swoje i deska będzie jako tako ogarnięta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś może do tematu byś dodał? 

 

zdrowy Wade jest w top 5 zawodników ligi i to daje im przewagę nad każdym na wchodzie, wystarczy tylko że Bosh doda swoje i deska będzie jako tako ogarnięta 

Zdrowy Wade jest w top 15-20 zawodników ligi, to nie 2010.

I to w jakim top by nie było, nie zmienia faktu, że jest kompletnym idiotą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heat ucza sie gry z odenem. traca przez to na plynnosci gry

bosha na pf momentami nie widac a i spejsing troche gorszy

niemniej oden bedzie im potrzebny i ta gorsza gra w playoffs powinna zaprocentowac, gdy oden bedzie na wage zlota

i nie beda wtedy eksperymentowac tylko grac z gregiem swoje.

 

kilka spotkan wygrali co oznacza, ze jest coraz lepiej

a jak dobrze pojdzie w playoffs beda mogli zaproponowac rywalom granie zarowno wysoka piatka jak i smallballem, ktorym wygrali lige rok temu.

 

poki co robia wciaz swoje. mieli maly kryzys ale warto pamietac, ze walcza o  4 trip do finalow. bedzie im cholernie ciezko a jak tak dalej pojdzie i beda musieli grac ecf oraz finaly bez hca, to moze sie nie skonczyc 3peatem,

 

w tej chwili maja mocny znak zapytania. powoli odpuszczac RS, odpoczywac i przystapic bez hca od ecf

czy powalczyc i ryzykowac zajechaniem.

 

do konca sezonu jeszcze 2 starcia z pacers, wiec tu wiele moze sie wydarzyc.

 

co za czasy, jedyny powod dla ktorego zagladam na nba.com to kwestia 3peatu heat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy Wade jest w top 15-20 zawodników ligi, to nie 2010.

I to w jakim top by nie było, nie zmienia faktu, że jest kompletnym idiotą. 

 

nie wiem do czego to doszło że bronię Wade'a 

gościu ma wiele wad ale idiotą bym go nie nazwał, nienajgorsze shot selection, bbiq i znajdowanie partnerów (vide ostatni mecz z Rockets, w końcówce 2-3 dobre asysty do Allen'a) na pewno przemawia na jego korzyść

to że jest bucem to zupełnie inna sprawa, idiotą nie jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar chyba ostanio jestes troche przy agresywny w osadach...
Ja rozumiem ze może Wade nie jest w swojej najwyzszej formie, ale umówmy sie, Harden przez swoją obronę, a własciwie jej brak ? Dragic z jednymi playoffami jako rezerwowoy ? Kontuzjogenny  Curry ? Chimeryczny Gasol ? Hibbert przez jedną zajebista serie z Miami gdzie walczyc z patyczakiem Boshem ? Blagam Cię. Zreszta Parker tez nie jest okazem zdrowia, A mowienie o 40 letnich Duncanach, Dirkach jako pewniach lepszych od zdrowego Wade na czas PO to troche zycie przeszloscią. 

 

Wade zjechał z poziomu bliskiego Lebrona w RS troche nizej, ale to ciagle zawodnik z ostrej czołowki.Po prostu to że odjechał mu James nie znaczy ze nagle jest 20 najlepszym graczem w lidze, tylko poleton zawodnikow z TOP 10 zaczal sie zblizac/dojezdzac. 

Zreszta jestem pewny ze PO przyjdzie moment kiedy pare razy uratuje dupe Jamesowi.

Edytowane przez Oruss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę razy dupę Bryantowi uratował Fisher, więc to kiepski wyznacznik. Jak ktoś jest w contenderze, siłą rzeczy ma swoje momenty i powiedzienie, że Wade "uratuje dupę Jamesowi" to jak nie powiedzenie nic. Chalmers i Oden też będą mieli swoje momenty.

Wade jest daleki od formy z czasów all-d, a i je dostawał bardziej, bo jest Wadem. Ale ogólnie to jak niesprawiedliwie dostają tę nagrodę guardzi to materiał na książkę. Harden jest gościem, który robi Ci ofensywę i ustępuje w tym prime Wadowi, ale to jest Wade, który w ostatnich PO miał 16ppg na poniżej 50%. To jest Wade, który korzysta na smallballu, przecież para Lebron-Bosh to chyba najlepszy spacing ever od wysokich. Bez tego by mu szło dużo gorzej, gość ma najwyższy w historii fg startującego SG, a jednocześnie mniejszy TS od kumpla z drużyny z fg poniżej 45, to pozwala mu na grę bliżej kosza. Gdyby miał jako wysokich skład z Houston i musiał grać dalej od kosza, to dopiero by mu produkcja spadła, korzysta na systemie Heat, bo smallball to jest niesamowicie korzystny ofensywnie system.

Parker nie jest okazem zdrowia? A zdarzyło się kiedykolwiek, żeby opuścił mecz w PO?

Hibbert w defensywie jest obecnie dpoty, a fakt że ma parę go to move i pomaga w zbiórce znaczy dużo. Gasol chimeryczny? Na jakiej podstawie? Kontuzjogenny Curry? Co to za argument? Rozmawiamy o zdrowych graczach czy nie? Duncan i Dirk to zaś po prostu jakość. Dirk zresztą dalej robi 24pp36 na przejebanym procencie prowadząc ofensywę. To nie ten Dirk z 2011, ale to bardziej minuty spadły niż rzeczywisty poziom, dalej jest bestią, tyle że białą. Duncan co znaczy pokazywał w zeszłym roku, teraz dalej stabilne 15/10/3/2 z jednocześnie miażdzącą obroną.

Wade nie jest tym graczem z choćby 11'. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratowanie dupy przez Fischera czyli jakies pojedyncze ważne rzuty, a ratowanie dupy Jamesa poprzez przejmowanie meczy ) chocby mecze z Dallas w finale ) to dwie rozne sprawy. Moze niezbyt jasno sie wyjasnilem.

Czy Parker opuscił mecze nie mam czasu sprawdzac, ale bardzo dobrze pamietam mecze w ktorych z racji kontuzji?/zesrania grał powiedzmy jako tako. Zresztą mowimy o zawodniku ktory w PO dwa razy przekroczył TS 54, a zazwyczaj oscyluje okolo 50-53

Harden tak jak mowilem, sam jestem jego fanem ale od kiedy tak realnie przyjrzalem sie jego obronie to hype ktory sie na niego utworzyl uwazam za błedny.

 

NIe mam czasu w tym momencie pisac, dalej ale jestem pewny że zbyt szybko sreslasz Wade. Ten zawodnik sie jeszcze nie skończył. A o ile bedzie zdrowy, to mimo duzo slabszych niz zazwyczaj ostatnich 2 PO to teraz powinno byc lepiej. Licze na coś przynajmniej z poziomu RS czyli 20/5/5 a myslę że bedzie lepiej. A to juz naprawde dobry wynik przy Jamesie, Boshu i calej reszczie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że Wade uratował dupę Lebronowj z Dallas? Jak dla mnie teza nie do obrony.

Wade przez ostatnie dwa lata miał takich sporo.

Ten zawodnik ma 32 lata przy c***owej etyce pracy, ja bym cudów nie oczekiwał. A te 20/5/5 to jak pisalem, posiadanie Bosha i Lebrona to ułatawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron Durant Dirk Duncan George Parker Noah Curry Griffin Harden Bosh Aldridge Gasol Dragic Hibbert

Bardzo chętnie zobaczyłbym dominującego Griffina i LMA w PO, George'a trafiającego regularnie rzuty, Hardena grającego w obronie, Dragica w ogóle w PO i Hibberta 20/10 w jakiejkolwiej innej serii niż z Heat. Bosh też jest niedoceniany, ale to nie ten poziom...Curry też na razie zagrał tylko parę dobrych kwart przeciwko Denver.

Nad Timem, Parkerem i Marciem bym się poważnie zastanowił, więc póki co zostaje mi Lebron, Durex, Dirk i Noah.

 

Wade to top5.

Sugerujesz, że Wade uratował dupę Lebronowj z Dallas? Jak dla mnie teza nie do obrony.

Wade przez ostatnie dwa lata miał takich sporo.

Ten zawodnik ma 32 lata przy c***owej etyce pracy, ja bym cudów nie oczekiwał. A te 20/5/5 to jak pisalem, posiadanie Bosha i Lebrona to ułatawia.

Wade chyba zawsze będzie niedoceniany, a teksty, że 20/5/5 przy Lebronie i Boshu to ułatwienie są bez sensu - bo to działa zawsze w dwie strony - gdyby Wade był pierwszą opcją to wywindowałby staty kosztem eFG%. Wade jest bucem, ale do roli sidekicka dopasował się po elegancku.

 

Problem z etyką pracy jest od dawna i zdecydowanie zabierze to Wade'owi parę lat w absolutnej czołówce, ale póki co żyjemy w czasach gdzie Wade nie jest na poziomie Cartera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy by wywindował - ma 27,2% usg, kiedy Harden 27,5%, a Lebron 30,2%. Tak więc zakładając, że dałby radę fizycznie, to o ile by mógł? Bosh faktycznie mógłby wywindować, ale Wade ma bardzo dużo rzutów. A naprawdę ma najlepszy możliwy system ofensywny, który pozwala guardowi bez rangu na maksimum efektywności, Wade nie mógł na starość mieć lepszych dla siebie graczy dookoła.

 



Bardzo chętnie zobaczyłbym dominującego Griffina i LMA w PO, George'a trafiającego regularnie rzuty, Hardena grającego w obronie, Dragica w ogóle w PO i Hibberta 20/10 w jakiejkolwiej innej serii niż z Heat. Bosh też jest niedoceniany, ale to nie ten poziom...Curry też na razie zagrał tylko parę dobrych kwart przeciwko Denver.

A z co z tego, że Wade dominował kiedyś? To może też postawisz nad Wadem Garnetta i Kobiego? Wade ma ostatni, może przedostatni sezon gry all-stara, superstarem już nie jest od dwóch lat lekko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa jasne Lebron numer 1,Wade Top 5,Bosh Top 10 ,masa doświadczonych rolsów typu Battier,Allen,Haslem świetny coach a tytuł wygrywają praktycznie o włos.4-3 ze świeżakami z Indiany i 4-3 z staruszkami ze Spurs(bez obrazy oczywiście)dodatkowo o jeden rzut Allena od tytułu.Skoro jest tak dobrze, to czemu mimo wszystko jesttak źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa jasne Lebron numer 1,Wade Top 5,Bosh Top 10 ,masa doświadczonych rolsów typu Battier,Allen,Haslem świetny coach a tytuł wygrywają praktycznie o włos.4-3 ze świeżakami z Indiany i 4-3 z staruszkami ze Spurs(bez obrazy oczywiście)dodatkowo o jeden rzut Allena od tytułu.Skoro jest tak dobrze, to czemu mimo wszystko jesttak źle?

Te staruszki ze Spurs na tym mocnym zachodzie stracili 2 mecze w PO. Mieli GCOAT, 1# pg ligi i 1# wysokiego ligi oraz najlepsze w obronie duo  2-3.

Świeżaki z Indiany to 4 topowych obrońców na swojej pozycji i świetny coach. Zresztą ta seria mimo wszystko byla cały czas pod kontrolą Miami, ostatni mecz to jednostronny blowout. 

Bosh w 5 ostatnich meczach bez Lebrona mial 23/9 z czego znacznie mu zaniża staty ostatni mecz z Bostonem, bo poza nim nie miał meczu gdzie zdobył poniżej 23 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.