Skocz do zawartości

Miami Heat 2013/14


heronim

Rekomendowane odpowiedzi

Być może śmiesznie to zabrzmi, ale Brooks chyba czyta INTERNET. 5 minut nominalnymi C w meczu z Miami, odpoczynek Duranta w czasie gdy nie musiał kryć LBJ, wielkie WOW!!! Mam nadzieję, że LBJ nie będzie się po tym sezonie burzył, że nie został wybranym DPOY...

Spokojna głowa, w tym sezonie James nie pamięta nawet o dpoty, zapomniał o wszystkim zaczynającym się na d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojna głowa, w tym sezonie James nie pamięta nawet o dpoty, zapomniał o wszystkim zaczynającym się na d.

 

dunking? ;)

 

dobrze się oglądało, bałem się blow-outu po 5 minutach, no i w sumie słusznie tylko, że poszło w drugą stronę.

 

w Miami dobry mecz rozegrało big three, reszta cienko jak nie siedzi z dystansu to naprawdę ciężko im się gra.

 

pojedynek James - Durant w III kw. piękna sprawa

 

Lamb! Fisher! Ibaka!

Edytowane przez metlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Być może śmiesznie to zabrzmi, ale Brooks chyba czyta INTERNET. 5 minut nominalnymi C w meczu z Miami, odpoczynek Duranta w czasie gdy nie musiał kryć LBJ, wielkie WOW!!! Mam nadzieję, że LBJ nie będzie się po tym sezonie burzył, że nie został wybranym DPOY...

 

tutaj nie chodzi o samego centra ponieważ na pewno z Gortatem, Noahem czy prawie kimkolwiek OKC grałoby dobrze ale nie z Kendrickiem "robię dobrze w szatni" Perkinsem. ten facet nie nadaje się do NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale w pierwszej polowie Bosh pokazywal Ibace gdzie jego miejsce.

btw smiac mi sie chcialo jak Krzychu minal w pierwszej akcji naszego forumowego ulubienca, championship mentality!

Drugiej polowki juz nie ogladalem i na szczescie nic nie przegapilem :P

 

Fisher przezywa swoja setna mlodosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugiej polowki juz nie ogladalem i na szczescie nic nie przegapilem :tongue:

 

przegapiłeś świetną wymianę ciosów Duranta z LeBronem.

 

Durant to jest morderca.

 

Chciałbym go zobaczyć w jakimś sensownym systemie ofensywnym, w którym nie będzie zaczynał większości akcji z obwodu przeciwko ustawionej obronie.

 

Swoją drogą, czy Wade nie uważa, że to trochę nie na miejscu nosić na ręce napis "note to self" w kontekście twitterowej wymiany z Durantem, kiedy upuszcza się co czwarty mecz?

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż zaczne kampanie pod tytułem jak dobry Pierce musiałbyć, że zrobił misia z dwoma alltime cancerami Perkins i Rondo.

 

Mimo wszystko Perkins sprzed kontuzji chociaż trochę przypominał koszykarza i jego niewielkie zalety dużo bardziej sprawdzały się w systemie gry off-ball tamtego Bostonu.

 

 

Tak wygląda Miami, jeśli przeciwnik ma odpowiedź na ich trapping defense. Wzrost i zasięg Duranta oraz coraz lepsze umiejętności kreowania gry powodowały, że w naprawdę sensowny sposób OKC wychodziło z prawie każdego podwojenia. I z tego wziął się ten deszcz trójek. 

Edytowane przez Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostał mvp finałów, grał wiele razy w all-star to z czym jest niedoceniony? mvp sezonu?

Bardziej mi chodzi o odbiór jego kariery przez różnej maści obserwatorów, a nie przez pryzmat kilku nagród, wyróżnień, które w swojej karierze otrzymał, których swoją drogą otrzymał za mało...ale to tak na marginesie...tak mi sie po prostu przypomnialo po tym jak zobaczylem, ze znowu wraca kwestia, ze KG byl niekwestionowanym liderem Celtów w drodze po tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzi o odbiór jego kariery przez różnej maści obserwatorów, a nie przez pryzmat kilku nagród, wyróżnień, które w swojej karierze otrzymał, których swoją drogą otrzymał za mało...ale to tak na marginesie...tak mi sie po prostu przypomnialo po tym jak zobaczylem, ze znowu wraca kwestia, ze KG byl niekwestionowanym liderem Celtów w drodze po tytuł.

Dokładnie. Nie ulega wątpliwości, że Pierce był najlepszym zawodnikiem tamtych Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegapiłeś świetną wymianę ciosów Duranta z LeBronem.

 

Durant to jest morderca.

 

Chciałbym go zobaczyć w jakimś sensownym systemie ofensywnym, w którym nie będzie zaczynał większości akcji z obwodu przeciwko ustawionej obronie.

 

Swoją drogą, czy Wade nie uważa, że to trochę nie na miejscu nosić na ręce napis "note to self" w kontekście twitterowej wymiany z Durantem, kiedy upuszcza się co czwarty mecz?

Wade już od dawna sprawia wrażenie jakby pozjadał wszystkie rozumy i bufonem jest paskudnym, ale trzeba chłopakowi też przyznać że jeśli jest w pełni zdrowy to - w kontekście twitterowej dyskusji - od Hardena jest graczem lepszym.

 

Problem dla Heat jest taki, że Wade jest ani zdrowy ani kontuzjowany, bo granie na 60% w 3 z 5 spotkań w tygodniu nie rozwiązuje kłopotów Miami. Myślę, że dobrze by było go posadzić na dłużej, żeby potem jeszcze zdążył na przełomie marca/kwietnia złapać forme na postseason.

 

 

Co do wymiany Duranta z Lebronem to nie bez powodu Perry Jones grał 30 minut w tym spotkaniu. W moim osobistym rankingu w tym sezonie tylko Tobias Harris przez drobne minuty lepiej radził sobie z Jamesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.