Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Nadwornym statystykiem nie jestem, ale google już w drugim wyniku dało odpowiedź:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_NBA_game_sevens

 

Więc na szybkości - do roku 1994, kiedy W CAŁYCH PLAYOFFACH było 5 Game7's rekordem były 4 takie gry w całych playoffs. Te 5 meczów siódmych do tego roku było playoffowym rekordem, który teraz jest pobity już w pierwszej rundzie.

 

Choć mało to tak naprawdę mówi bo do momentu kiedy w pierwszej rundzie było best of 5 siódmy mecz nie był możliwy. :tongue:

 

lenistwo zwyciężyło, nie chciało mi się zajrzeć do google'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego nie za ostatni rok? 

Przedłużyli Manu i Tiago (absolutnie kluczowi w serii z Mavs), podpisali Belinelliego za pół darmo i poprawili wynik w RS z poprzedniego sezonu. Ba - zrobili najlepszy wynik w lidze, z salary na poziomie 63 mln $, gdzie tacy Lakers postanowili tankować przy 77 mln. Przebij to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym docenił GMa Suns. Bledsoe, masa picków, wymiana z Pacers też na plus. Oczywiście w większości wypadków ocena GMa zależy od trenera, ale McDonough (właśnie się dowiedziałem przy okazji jak nazywa się ich GM) spisał się bardzo dobrze. 

 

Mitcha mogli wyróżnić za kontrakt Kobe... a tutaj ani jednego głosu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna przemowa Duranta, szczególnie ten fragment o Westbrooku był łapiący za serce, ale za to Butler to wyszedł na niezłego dupoliza.

 

Powie mi ktos czemu tyle druzyn jest zainteresowanych wedlug plotek Kerrem?

 

liga schodzi na psy

Dlaczego?

 

Człowiek Phila Jacksona, człowiek Popa i ogólnie wydaje się łebski koleś, który z nie jednego pieca jadł w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tak sobie myślę, po tym jak Warriors przestali być best team to watch - dać im D'Antoniego i zobaczymy co się stanie. No ris no fun. Draymond Green wydaje się być idealnym łataczem dziur w systemie Wąsacza, a w Lakers i Knicks zdecydowanie brakowału mu nowego Mariona (Iguodala!).

 

no i Curry u D'Antoniego to zdecydowanie coś na co jesteśmy gotowi, ale jeszcze o tym nie wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tak sobie myślę, po tym jak Warriors przestali być best team to watch - dać im D'Antoniego i zobaczymy co się stanie. No ris no fun. Draymond Green wydaje się być idealnym łataczem dziur w systemie Wąsacza, a w Lakers i Knicks zdecydowanie brakowału mu nowego Mariona (Iguodala!).

 

no i Curry u D'Antoniego to zdecydowanie coś na co jesteśmy gotowi, ale jeszcze o tym nie wiemy.

Warriors są o zdrowie i ławkę od poważnego contendowania, więc daruj im to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors są o zdrowie i ławkę od poważnego contendowania, więc daruj im to.

Jak dla mnie Warriors wcale nie są tak mocni jak myśleliśmy, że są albo będą.

 

Curry jest super, ale ciągle mam wątpliwości czy zespół z Currym jest w stanie wygrać 3 rundy z rzędu, żeby dotrzeć do Finałów. Patrząc na Barnesa trzeba było pamiętać o jego rookie season a nie o jego PO, kiedy wykorzystał przewagę na matchupach najlepiej jak się dało. Bogut nie połamał sobie w życiu chyba tylko górnej dwójki, a Iguodala to glue-guy, ale należy do tego typu graczy, co w środę grają jak all-Americas athlete, a w piątek są już Geraldem Wallacem.

 

Nie wspomniałem o Davidzie L$$?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tak sobie myślę, po tym jak Warriors przestali być best team to watch - dać im D'Antoniego i zobaczymy co się stanie. No ris no fun. Draymond Green wydaje się być idealnym łataczem dziur w systemie Wąsacza, a w Lakers i Knicks zdecydowanie brakowału mu nowego Mariona (Iguodala!).

 

no i Curry u D'Antoniego to zdecydowanie coś na co jesteśmy gotowi, ale jeszcze o tym nie wiemy.

 

Biorąc pod uwagę, ile marnowało się potencjału ofensywnego pod Jacksonem w statycznym, wypełnionym izolacjami ataku, D'Antoni byłby świetnym fitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Was tak wk*rwia Kristen Ledlow, która stała się ostatnio lektorem do TOP Plays? Strasznie irytująca baba...

 

Gdzie na stronie NBA można znaleźć każdy pojedynczy rzut, asystę etc.?

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.