Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

też się larum podniosło chociaż na dobrą sprawę każdy wiedział że sterling to rasista, on się nigdy z tym niekrył, będą gadać teraz dyrdymały przez kilka dni ... i jeszcze ci wszyscy grajkowie co to będą dziada uczyć dobrych manier :nonchalance:

jak to z babami, jak ktos dokladnie przesledzi ta rozmowe, ja obejrzalem caly ten material na tmz, w sumie nie wiem czemu, to widac jak wykrecila babka kota ogonem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle wykręciła kota ogonem, co ciągnęła go za język w taki sposób, aby Donald mówił wprost co myśli. To faktycznie pachnie jak zaplanowana akcja.

 

Możesz myśleć co tylko chcesz, ale uważaj komu to mówisz.

 

Tajna agentka GSW, wyciągnięta z rękawa w odpowiednim momencie. Efekty widzimy dzisiaj. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** co to sie dzieje w tych PO!

Wizzards jadą Chicago, Indy meczy ATL..albo na odwrot! Memphis ogarnia OKC, Dallas prowadzi ze Spurs, GSW na teraz kiedy to pisze maja remis z Clippers...

WTF?? ;]

Clippers i Chicago akurat to żadna mi to niespodzianka...(spojrz w moje typy przed po jak w to zdanie wątpisz) Curry jak odpali swój mode jest w stanie każdego tak wymęczyć i wyśmiać jak dziś LAC, patrz seria ze Spurs w zeszłym roku, a ponadto Clippers są po prostu overhyped i overrated...

Chicago nie ma lidera, ponoć był nim Noah, ale to są Play Offs i wysoki bez rzutu i gry 1vs1 liderem w nich być nie może.. Wizards młodzi i głodni sukcesów w pełni zasłużyli na 3:1, a o mały włos i skończyłoby się blowoutem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria Clipps - Warriors miała być wyrównana i taka jest. OKC wieszczono ciężką przeprawę i w sumie też się sprawdza. Skoro już mówimy o cieżkich przeprawach - Pacers walczą o życie z Atlantą. Ale czy to aż takie zaskoczenie? Druga część sezonu fatalna, złe wyniki z ATL w regularze, tutaj już przed serią pachniało kłopotami dla Indy ale chyba nie chcieliśmy tego dostrzec. Jestem bardzo ciekaw na ile styl gry Hawks/zły matchup dla Pacers ma na to wpływ, a na ile ich przeciągająca się słabość ekipy z Indianapolis.Mimo wszystko jestem przekonany, że obie wyżej rozstawione ekipy zobaczymy w następnych rundach.

 

Oglądałem za mało serii Bulls - Wizz aby się wypowiadać, ale zgadzam się z Ronniem. Rok temu Bulls zrobili sympatyczny run w PO, ale w tym sezonie jest tam jeszcze mniej talentu niż poprzednio i niewystarczająco na przepchnięcie się przez 1. rundę.

 

To co mnie jak do tej pory zaskoczyło najbardziej, to brak wyraźnej przewagi własnego parkietu. Serie są nieprzewidywalne. Nie zdziwię się, jeśli tacy Rox wyjdą z 0-2 na 4-3, chociaż kibicuję Portland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w RS poprowadził swój team do rekordu, który dałby im 6 miejsce na zachodzie. Bez przesady RappaR. KD zawiódł w ostatnim meczu, nie gra na kosmicznej skuteczności, ale spokojnie - Memphis to nie Bobcats i tak jak LeBron nie zdobędzie MVP 60 punktami, tak nie zrobi tego jednym sweepem na Bobkach. 

 

Nie wiem jak można mieć wątpliwości odnośnie tego, kto był MVP sezonu regularnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.