Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Memphis jest mocne, ale ma w ataku sufit, którego nie przeskoczy.

 

Dallas to już dla mnie zgrana płyta + najgorsza obrona ze wszystkich łapiących się do play-off.

 

Suns są niedoświadczeni, ale najbardziej nieobliczalni, a model dual slashing pg + masa shooterów (także wśród wysokich) jest najlepiej przystosowany do dzisiejszej NBA. Sam jestem ciekaw, co by pokazali w postseason.

Grizzlies są w stanie wyjebać (rzekłbym, że byliby faworytami w większości serii) wszystkim po drodze do San Antonio, ale nie wiem czy mam ochotę znowu oglądać dwucyfrowe ilości meczów z ich udziałem w postseason - to jest ich największy problem

 

A Suns, faktycznie - jeśli nic nie złamie ich team-wise koszykówki, a żaden zawodnik z rotacji nie da dupy (Green, Bledsoe, Morris x2) to przy ich nastawieniu do grania w basket - nie widzę przeszkód, żeby każda seria z ich udzialem była walką na śmierć i życie, a ilość tych serii przekroczyła liczbę 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to ja bym jeszcze się wstrzymał, bo ewentualne wypadnięcie Warriors jest jak najbardziej możliwe biorąc pod uwagę ich terminarz.

 

5 meczy do końca do rozegrania w 7 dni, w tym 4 gdzie będzie totalny szutałt (2xNuggets [H i A], Lakers [A] i Wolves [H]) i różnie może być i mecz z Blazers na wyjeździe. Dodatkowo zostały im 2xb2b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 meczy do końca do rozegrania w 7 dni, w tym 4 gdzie będzie totalny szutałt (2xNuggets [H i A], Lakers [A] i Wolves [H]) i różnie może być i mecz z Blazers na wyjeździe. Dodatkowo zostały im 2xb2b.

 

Wg mnie GSW zrobi teraz 5-0, ew. 4-1 w jednym b2b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą się dorobić a mieć to jednak różnica.
Jest tylko 15 miejsc z czego:
G: cp3,Curry,Harden,George,Dragic
F: LBJ,Durant,Lamarcus,Blake,KLove,Dirk
C: Noah
Zostały 3 miejsca, z czego TP w tym roku raczej nie zasłużył. Na C Duncan ma za rywali MGasola i Cowarda.

Ja bym to widział tak:
1: dragic-harden-lbj-durant-noah
2: curry-cp3-blake-lamarcus-tim
3: lowry-george-leonard-klove-dirk-mgasol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jefferson nie broni wcale, nie wiem z jakiej okazji gadacie o nim w rozmowie na temat All NBA teams. :) Moim zdaniem Duncan jednak zasłużył, konkurencję ma bardzo małą. 

 

1. Paul - Harden - LeBron - Durant - Duncan

2. Curry - Dragić - Iguodala - Griffin - Noah 

3. Lowry - George - Leonard - Nowitzki - Aldridge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 1 bym się zgodził, ale Melo>PG spokojnie

 

edyt: powaznie, jak możecie wrzucać jakichś Gorgów czy Igodalów zamiast Anthony'ego?

No tak, ale ja patrzyłem bardziej przez pryzmat drużyn, które wywalczyły awans do PO. Melo cenię, ale nie aż tak bardzo, by mimo fatalnej gry Knicks wstawiać go jeszcze wyżej niż 3rd all nba team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.