Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Bulls muszą zakonczyć na 3 miejscu na wschodzie, bo wtedy druga runda będzie dużo ciekawsza.

Heat-Nets

Pacers-Bulls

 

No i chyba nikt w Bulls nie chciałby grać z Brooklynem w pierwszej rundzie, a pozniej ewentualnie w drugiej z Heat, bo wg mnie latwiej bykom bedzie przejść Pacers, niz Nets. Droga do ECF z 3 miejsca jest dużo łatwejsza. Problem tylko taki, że cięzko bedzie o 3 seed, bo Raptors mają dużo łatwiejszy kalendarz.

Edytowane przez deadly4u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wild West Race:

 

Suns: @NOP, @SAS, @DAL (b2b), vs MEM, @SAC

 

Mavs: @UTA, vs SAS, vs PHX, @MEM

 

Grizzlies: vs MIA, vs PHI, @LAL, @PHX (b2b), vs DAL

 

 

Grizzlies mają nagorszą sytuację, bo mają -1 W i przegrane wszystkie head-to-head, więc praktycznie rzecz biorąc nie mogą sobie pozwolić na porażkę, a jeśli przegrają z Heat to praktycznie ich los jest w rękach Spurs - za których powinni się modlić, aby nie odpuścili żadnego z meczów z pozostałą dwójką. Mavs grają całą drugą połowę sezonu w stylu Alfreda Hitchcocka, więc nie zdziwiłbym się jakby przegrali wszystkie 4, a Suns mają Gorana Dragica, a póki on żyje to nie jestem w stanie stawiać przeciwko niemu

 

Ogólnie to przed nami trzy mecze sezonu i prawdopodobna walka na noże Mavs@Grizz (Mavs z 4-dniowym odpoczynkiem) na samym finiszu.

 

Go Mavs! Go Suns!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anyway,

 

myślę, że bardzo niedocenianą historią jest to, że Warriors robią syf w coaching staffie na 20 minut przed PO. Najpierw Scalabrine, potem Erman. Znając plotki, a plotki są takie że Jackson nie oddzywał się do Malone'a przez ostatni rok to chyba czas stwierdzić że Warriors mają na pokładzie tyrana. Źle to wróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Bulls aż tak dużej tragedii nie mają. trzymam za nich kciuki, bo Heat-Nets i Pacers-Bulls, lepsze niż Pacers-Toronto i Heat - Nets.

Lepsze dla Ciebie. Ja ze względu na realgm chętnie bym zobaczył raptors w drugiej rundzie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anyway,

 

myślę, że bardzo niedocenianą historią jest to, że Warriors robią syf w coaching staffie na 20 minut przed PO. Najpierw Scalabrine, potem Erman. Znając plotki, a plotki są takie że Jackson nie oddzywał się do Malone'a przez ostatni rok to chyba czas stwierdzić że Warriors mają na pokładzie tyrana. Źle to wróży.

 

no, nie pierwszy trener, który jest całkowicie przekonany o swojej nieomylności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnij :smile:

Na realgm Toronto Raptor ma najwięcej kibiców ze wszystkich drużyn, co jest dość sporym fenomenem (zwłaszcza że jest ich więcej niż NYK czy LAL, którzy pewnie mają swoje fora). Podoba mi się też ich sarkastyczne podejście. Dodatkowo sigsy z turbozone potrafią świetnie opisać ich sytuację :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na realgm Toronto Raptor ma najwięcej kibiców ze wszystkich drużyn, co jest dość sporym fenomenem (zwłaszcza że jest ich więcej niż NYK czy LAL, którzy pewnie mają swoje fora). Podoba mi się też ich sarkastyczne podejście. Dodatkowo sigsy z turbozone potrafią świetnie opisać ich sytuację :smile:

Raps in 4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oklahoma dzis odpuscila sunsom koncowke, pewnie wolą ich zamiast memphis w po ;]

 

Nie wiem czy dla nich to idealny rywal...lepszy trener (w sumie kto nie jest lepszy od SB) i dobrze się z nimi matchupują...no ale może wyjdzie brak doświadczenia Suns w PO...

 

@mac nie wiedziałem, że Raptors mają fanów w sporych ilościach, mimo wszystko zostanę przy swoim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dla nich to idealny rywal...lepszy trener (w sumie kto nie jest lepszy od SB) i dobrze się z nimi matchupują...no ale może wyjdzie brak doświadczenia Suns w PO...

 

@mac nie wiedziałem, że Raptors mają fanów w sporych ilościach, mimo wszystko zostanę przy swoim ;)

Dajmy spokój. Dragic i Hornacek wyczyniają cuda, ale MEM w PO to drużyna przez duże D, które może w zasadzie wywalić każdego oprócz SAS. Słońca to drużyna happy to be here.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy spokój. Dragic i Hornacek wyczyniają cuda, ale MEM w PO to drużyna przez duże D, które może w zasadzie wywalić każdego oprócz SAS. Słońca to drużyna happy to be here.

Rok temu ledwo co się udało przejść OKC bez Westbrooka. Kto tam będzie grał, jak Oklahoma odetnie Marca i Zacha swoim defensywnym froncourtem, a w ataku przytłoczy atletyzmem i firepowerem. Kto tam w ogóle ma bronić Duranta? Prince? Zach??

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu ledwo co się udało przejść OKC bez Westbrooka. Kto tam będzie grał, jak Oklahoma odetnie Marca i Zacha swoim defensywnym froncourtem, a w ataku przytłoczy atletyzmem i firepowerem. Kto tam w ogóle ma bronić Duranta? Prince? Zach??

 

Nie oglądam Grizzlies, ale chyba mają tam teraz Jamesa Jonesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu ledwo co się udało przejść OKC bez Westbrooka. Kto tam będzie grał, jak Oklahoma odetnie Marca i Zacha swoim defensywnym froncourtem, a w ataku przytłoczy atletyzmem i firepowerem. Kto tam w ogóle ma bronić Duranta? Prince? Zach??

Ledwo? Mówimy o tej samej serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memphis jest mocne, ale ma w ataku sufit, którego nie przeskoczy.

 

Dallas to już dla mnie zgrana płyta + najgorsza obrona ze wszystkich łapiących się do play-off.

 

Suns są niedoświadczeni, ale najbardziej nieobliczalni, a model dual slashing pg + masa shooterów (także wśród wysokich) jest najlepiej przystosowany do dzisiejszej NBA. Sam jestem ciekaw, co by pokazali w postseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.