Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no Chytruz,obrażasz troche Lillarda porównując go w obronie do Hardena.Damian nie gra też jakiejś zajebistej obrony,ale mimo wszystko do Hardena to mu daleko.

 

U mnie drabinka wygląda jakoś tak

 

Spurs

Thunder

 

przerwa

 

Clippers mimo wszystko

Rockets,Warriors,Grizzlies

Blazers

Suns,Mavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Lillardem wlasnie dziwna sprawa niby mial z Paytonem trenowac w wakacje i troche sie hajpowal na defensive stoppera a nie bardzo to widac

 

U mnie jak u Jednrasa, w sumie Clippers i Thunder obecnie nawet na jednej polce bym dal ze wzgledu na raz granie raz nie granie i zero zgrania wynikajacego z tego w Thunder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(Dlaczego Suns > Mavs?)

 

Bledsoe opuścił połowę sezonu, z nim w składzie są lepsi niż bez niego. Ziejące dziury w obronie na obwodzie i pod koszem Mavs w większości niwelują co tam Dirk nie nawyczynia w ataku.

 

Nie no Chytruz,obrażasz troche Lillarda porównując go w obronie do Hardena.Damian nie gra też jakiejś zajebistej obrony,ale mimo wszystko do Hardena to mu daleko.

 

Du aj? Harden jeszcze przeciwko siłowo grającym zawodnikom czy nawet na mismatchach z PFami czasem potrafi nieźle bronić, a Lillard jest konsekwentnie beznadziejny all day every day.

 

A co do Clippers, cztery słowa: DeAndre Jordan play offs.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Clippers, cztery słowa: DeAndre Jordan play offs.

DeAndre, Chris Paul, Matt Barnes i Jamal Crawford w jednym teamie na PO to za dużo nawet jak na Doca Riversa.

 

Bledsoe opuścił połowę sezonu, z nim w składzie są lepsi niż bez niego. Ziejące dziury w obronie na obwodzie i pod koszem Mavs w większości niwelują co tam Dirk nie nawyczynia w ataku.

Po pierwsze, to Bledsoe jedynie pomaga Dragicowi - bo z Bledsoe ale bez Gorana - prezentują się fatalnie.

 

Po drugie, czy to nie za duży kredyt zaufania dla zespołu, w którym tak dużo zależy od Geralda Greena?

 

Gdyby nie Slovenian Jesus Goran Dragic to byłby sure bet na Fail Team of the Year. Zresztą, jeden z elementów składowych ich najgroźniejszej broni nie był widziany w formie w 2014 roku, a Eric Bledsoe w PO też raczej nie ma dobrego CV póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :smile: Uważasz, że nie było faulu? Mecze z GSW i LAC były bardzo podobne ze strony Mavs - niby wygrywają przez całe spotkanie, ale człowiek ma dziwne wrażenie, że przeciwnik jeszcze dojdzie. Dziwne że ostatnie akcje rozgrywa u nich Monta. Mając Dirka, aż się prosi mu dać piłkę i podziwiać co zrobi.

Ciężko powiedzieć, nie wiem jak NBA to interpretuje, ale jest przecież przepis że w kontekście fauli dłoń położona na piłce jest tak samo traktowana jak piłka, a na gifie widać, że Dirk uderza w dłoń Klaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po pierwsze, to Bledsoe jedynie pomaga Dragicowi

 

Ale to nie znaczy, że zespół z Bledsoe nie może być lepszy niż bez Bledsoe.

 

Calderon-Monta i Wright-Dalembert po prostu wybitnie do mnie nie przemawiają.

 

 

Ciężko powiedzieć, nie wiem jak NBA to interpretuje, ale jest przecież przepis że w kontekście fauli dłoń położona na piłce jest tak samo traktowana jak piłka, a na gifie widać, że Dirk uderza w dłoń Klaya.

 

Ale wcześniej kładzie rękę na drugim przedramieniu Thompsona, plus popycha go jeszcze wcześniej (nie ma na gifie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki Przemek?

 

kwestia sympatii. suns są niespodzianką tej ligi i awans to PO, jakaś walka byłaby wisienką na torcie zamykającą ten sezon, Dallas "Don't ever underestimate the heart of a champion!" i myślę, że Dallas przy dobrym matchupie jest w stanie napsuć krwi lub pokusić się o sensację. to jest ta wiara w mesjasza jak Dirk, żydzi do dzisiaj wierzą w mesjasza, chrześcijanie wierzą w życia pozagrobowe, a muzułmanie że będą ruchać dziewice a kibice mogą wierzyć w rzeczy bardziej realne i przyziemne jak upgrade Dallas i ostatni zew Dirka Nowitzkiego. w 2011 dałbym sobie rękę uciąć za Lakers kontra Dallas i bym teraz k**** nie miał ręki. a Portland Trail Blazers to taka wesoła ekipka w ataku, która jest jak niedosolona zupa. niby fajnie ,jest aldrige, jest lillard ale ta ławka ble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie te dobre matchupy Dallas to PTB i HOU na które nie ma szans. Z Clippersami 5 meczy i Spurs sweep. Zostaje OKC z którymi od 2011 dostawali regularnie w kapę a w tym sezonie 2-1. Sam nie wiem co myśleć ale z top 3 ich bym chciał najbardziej, no ale w po jeszcze Dallas nie ma i parę trudnych meczy im zostało.

Edytowane przez Stratosfear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o obronę Hardena, to gdy chce - potrafi bronić. Szkoda tylko, że częściej mu się nie chce niż chce (w ogóle gość na boisku sobie tylko truchta i tyle, jeśli chodzi o mile przebyte w całym sezonie to nawet nie jest w czołówce Houston, jest chyba gorszy nawet od Howarda), ale często pokazywał, że jednak coś tam umie bronić. Lillard to jest akurat fatalny obrońca, nawet jak mu się chce. Niby coś tam miał popracować z Paytonem w wakacje, ale efektów nie widać. 

 

Z tych trzech ekip jak już pisałem w innym temacie to nie wiem kogo bym wolał w Playoffs, najmniej lubie Grizzlies, ale ci z kolei mają największe szanse z całej trójki na przejście pierwszej rundy. Suns grają taką wesolutką, fajną koszykówkę, ale czy to zadziała w playoffach? Gerald Green raczej nie będzie rzucał tylu punktów na takim procencie i czuję, że byłby po prostu gładki sweep. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym usunął Hawks z tegorocznych PO i na ich miejsce dałbym Grizzlies. Tym sposobem mielibyśmy i Suns, i Mavs, i Grizzlies - gdzieś czytałem, że Hawks niespecjalnie zależy na bycie w TOP8 na wschodzie, a pamiętajmy, że Memphis to najbardziej wysunięte miasto na wschód z zespołów konferencji zachodniej.

 

Wilk syty i owca cała. 

 

Oczywiście żartuję ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.