Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

??

Nie za bardzo rozumiem, o co ci chodzi.

chodzilo mi o to ze Irving jest w huj overrated , zadnym top5 pg nigdy nie bedzie nawet za 5 lat i to nie jest wina Browna a Jack wcale gorszym rozgrywajacym od niego nie jest chyba ze cie zle zrozumialem

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to ze Irving jest w huj overrated , zadnym top5 pg nigdy nie bedzie nawet za 5 lat i to nie jest wina Browna a Jack wcale gorszym rozgrywajacym od niego nie jest chyba ze cie zle zrozumialem

Irvingowi spada produkcja od wejścia do ligi. Stawiam, że fakt gry w Cavs ma na to wpływ, a szczególnie z Brownem. To jest zawodnik w młodym wieku, którego trzeba rozwijać, a słowo jest oksymoronem w stosunku do Cleveland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieli po co, ano po to żeby Dan Crawford znów mógł wydrukować przeciwko Mavs.

Strasznie to było krzywdzące, szczególnie że Mavs nie wrócili dobrze do obrony po tej dziwnej sytuacji, a Warriors - mądrze zresztą - nie wzięli czasu i po zawodach.

 

Heartbreaking loss - ale pachniało tym przez cały mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 35 sekund przed końcem 4q Thompson powinien rzucać osobiste.

To samo pomyślałem, jak zobaczyłem narzekania na sędziowanie anty mas. Jednak nie mogę nigdzie tej akcji znaleźć. Dirk Ewidentnie uderzył w rękę Thompsona, ale sędziowie nie odgwizdali faulu i potem chyba tylko gdybali czyja ma być piłka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to ze Irving jest w huj overrated , zadnym top5 pg nigdy nie bedzie nawet za 5 lat i to nie jest wina Browna a Jack wcale gorszym rozgrywajacym od niego nie jest chyba ze cie zle zrozumialem

Ja również uważam, że Irving jest mocno przeceniany, chodziło mi o to, że Mike kartofel Brown nie potrafi wykorzystywać odpowiednio swoich zawodników, dlatego potem Kyrie nie może się zupełnie zgrać z Waitersem, przez co Dion ląduje na ławkę.. Jeżeli Cavs chcą awansować do Playoffs, to muszą zmienić trenera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.