Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle Morey taki stathead i najpierw by się miał niby pakować w Rondo a teraz Carmelo? Mnie to wygląda raczej, że dziennikarzom się marzy nowe Big 3 czy superteam.

No właśnie jak tradoeali Rondo to wydawało mi się, źe rzucają plotki dla podbicia wartości, to samo z Melo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miał słabszego, to był jego najlepszy sezon, połamał się za to przed PO i potem ledwo człapał, na podstawie czego wiele osób stwierdziło, że już nic z niego nie będzie. Ogólnie jest zajebiście underrated od jakiegoś czasu, Bastillon raczej nie był odosobniony w takiej opinii.

A właśnie o te PO to idzie w tym wszystkim. Rok temu też miałem spore oczekiwania, że uda mu się przełamać stereotypy i zagrać naprawdę dobrą serię - po czym zagrał średniawkę, ale miał kontuzję więc go usprawiedliwiłem. Teraz (odpukać) ze zdrowiem wszystko jest cacy, więc czekam na Griffina best PF w lidze - również w postseason.

 

 

 

A wątpliwości, że zaliczy kolejne slumpy rzutowe z półdychy i zniknie w nieefektywnym post upie zamiast grać face up - ciągle są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W systemie, który odetnie go od zamrażania piłki, przerzuci go bliżej kosza, gdzie radzi sobie bardzo dobrze

 

No właśnie przecież problem polega na tym, że on jest under average finisherem pod koszem, 58% z0-3 ft i 31% z 3-10 ft to słabe wyniki. LeBron ma odpowiednio 80% i 56%, a co ciekawe jeszcze do niedawna zdarzali się śmiałkowie, którzy uważali Carmelo za lepszego gracza w ataku.

 

 

kupuje go po na lekkiej promocji.

 

Ja go nie kupuję na żadnej promocji, bo nie wydaje mi się, żeby był w stanie grać jako druga opcja. W ogóle po co mi ta promocja, jak w PO i tak dostanę 49% TS i 1st round exit jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił melo ale miał też w swojej karierze PO gdzie grał na wyższym ts niż 50% i był tez w WCF więc nie przesadzajmy w drugma stronę

Przekroczył 4 razy 50% ts na 10 sezonów. Dla porównania:

Jordan 13 razy na 13

Lebron 8 razy na 8

Ok to zejdźmy teraz ze dwie półki niżej:

Boozer 4 na 7(też był w WCF i nawet jeszcze w ECF i jeszcze przy 3 innych okazjach przeszedł I rundę)

Amare 7 na 8(nawet byl w tym wcf 2 razy)

Stojakovic 8 na 11

Jak zejdziemy dalej do poziomu Artesta to akurat mamy porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.