Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Griffin powinien byc numerem jeden w MVP race

 

Nie nr 1 ale z pewnością stał się zawodnikiem kalibru MVP. Zobaczymy jak jemu i Clipps wyjdą PO, to nam wiele wyjaśni.

 

MVP to LeBron vs KD, wszystkie inne kandydatury to wynalazki.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No sorry, ale jeszcze pół roku temu dla 85% ludzi w internetach Griffin to był pakowacz dunków, nabijacz statów i dziura w obronie bez post game.

 

tamten sezon miał słabszy. ale po pierwszych dwóch sezonach wjechał z buta i w porównaniu do innych topowych PF w historii wyglądał nieźle. 

 

on u Del Negro szedł w dół ,wystarczyło że dostał trenera i już zaczyna się progres. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamten sezon miał słabszy

 

Nie miał słabszego, to był jego najlepszy sezon, połamał się za to przed PO i potem ledwo człapał, na podstawie czego wiele osób stwierdziło, że już nic z niego nie będzie. Ogólnie jest zajebiście underrated od jakiegoś czasu, Bastillon raczej nie był odosobniony w takiej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale jeszcze pół roku temu dla 85% ludzi w internetach Griffin to był pakowacz dunków, nabijacz statów i dziura w obronie bez post game.

Bez przesady, on zawsze miał solidny fanbase. Sorry, ale jeśli pakujesz tak:

https://www.youtube.com/results?search_query=griffin+over+mozgov

To nie ma co się dziwić, że ludzie mają Ciebie za dunkera. Ale wiele osób chwaliło jego ballhandling i wizję oraz poprawiający się midrange. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, Clipps mają najlepszy point differntial, najlepszy atak i już są w top 10 w obronie.

 

Riversowi należą się słowa uznania, zwłaszcza od osób jadących go na początku sezonu.

Del Negro także miał top10 obronę, trzeci point differential(tylko o 0,7 gorszy od obecnego) i 0,8 gorszy ortg. Postępu dużego nie ma, podczas gdy Griffin gra dużo lepszy sezon(dość częste w 4 sezonie w lidze) i było trochę wzmocnień jak np. Reddick, Collison.

Przed PO na razie więc bym się wstrzymał z peanami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale jeszcze pół roku temu dla 85% ludzi w internetach Griffin to był pakowacz dunków, nabijacz statów i dziura w obronie bez post game.

 

Nie wiem co mówiło 85% ludków w internetach, pamiętam natomiast entuzjastyczne opinie dotyczące etyki pracy Blake;a i jego podejścia do zawodu pt. zawodowy koszykarz. Oczywiście, Griffin jeszcze do niedawna był dość jednowymiarowy i sceptycyzm był uzasadniony, ale kilka osób powinno było się powstrzymać z miażdżącą krytyką, bo było na to zbyt wcześnie.

 

Jeśli widzisz gościa, który skacze jak nieślubne dziecko Kempa, a dodatkowo lubi ciężką pracę i ma wszystkie klepki, to rozsądnie jest nieco przyhamować z krytyką, niż mądrzyć się i sadzić farfocle.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del Negro także miał top10 obronę, trzeci point differential(tylko o 0,7 gorszy od obecnego) i 0,8 gorszy ortg. Postępu dużego nie ma, podczas gdy Griffin gra dużo lepszy sezon(dość częste w 4 sezonie w lidze) i było trochę wzmocnień jak np. Reddick, Collison.

Przed PO na razie więc bym się wstrzymał z peanami.

Ale spójrz na styl w jakim obecnie prezentuje się LAC. Ja wiem, że za styl to można co najwyżej otrzymać nagrodę publiczności, ale zobaczymy jak to wyjdzie w PO. Póki co skłaniam się ku opinii @Jendrasa...... Doc zrobił niezłą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, on zawsze miał solidny fanbase. Sorry, ale jeśli pakujesz tak:

https://www.youtube.com/results?search_query=griffin+over+mozgov

To nie ma co się dziwić, że ludzie mają Ciebie za dunkera. Ale wiele osób chwaliło jego ballhandling i wizję oraz poprawiający się midrange. 

 

Gdzieś znajdą się nawet i tacy, co chwalą Amira Johnsona. Jednak w obu przypadkach ratio chwalących do krytykujących lub nie zwracających uwagi jest niewłaściwe, stąd takie zjawiska jak bycie underrated.

 

 

Jeśli widzisz gościa, który skacze jak nieślubne dziecko Kempa, a dodatkowo lubi ciężką pracę i ma wszystkie klepki, to rozsądnie jest nieco przyhamować z krytyką, niż mądrzyć się i sadzić farfocle.

 

Miał swoje pomysły to się nimi podzielił, po prostu biorąc pod uwagę skalę jak Griffin był niedoceniany na bazie kilkuset meczów w sumie "do wczoraj", to ta opinia sprzed 3-4 lat wygląda mi na mniejsze przewinienie po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del Negro także miał top10 obronę, trzeci point differential(tylko o 0,7 gorszy od obecnego) i 0,8 gorszy ortg. Postępu dużego nie ma, podczas gdy Griffin gra dużo lepszy sezon(dość częste w 4 sezonie w lidze) i było trochę wzmocnień jak np. Reddick, Collison.

Przed PO na razie więc bym się wstrzymał z peanami.

 

ale ty nie jechałeś go za PO, tylko za to, że nie może zrobić nawet przyzwoitej obrony. Otóż może, więc wypadałoby zwrócić facetowi honor.

 

a ubiegłoroczny drtg Clippers zawyżała ławka. Doc robi lepszy wynik bez Odoma, Turiafa i Bledsoe.

 

Wzmocnienia były, ale kontuzje też.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś znajdą się nawet i tacy, co chwalą Amira Johnsona. Jednak w obu przypadkach ratio chwalących do krytykujących lub nie zwracających uwagi jest niewłaściwe, stąd takie zjawiska jak bycie underrated.

Użyłem dlatego słowa solidny fanbase. Możliwe, że opacznie je zrozumiałeś, więc tłumacze. Przez zwrot solidny fanbase nie rozumiem jednej osoby, dwóch osób, ale generalnie dużo w stosunku do ilości osób interesujących się NBA. Nie powiem Ci liczby np. 142 do 311 czy 41,432%, ale generalnie chodziło mi o dużo. 

 

ale ty nie jechałeś go za PO, tylko za to, że nie może zrobić nawet przyzwoitej obrony. Otóż może, więc wypadałoby zwrócić facetowi honor.

 

 

 

a ubiegłoroczny drtg Clippers zawyżała ławka. Doc robi lepszy wynik bez Odoma, Turiafa i Bledsoe.

 

 

 

Wzmocnienia były, ale kontuzje też.

Lepszy nie, porównywalny. Oddam facetowi honor, że jest poprawa, ale dalej - zmienił Del Negro, a jest uznawany za top3 trenerów w lidze przez wielu. Imho, chcę go najpierw zobaczyć z tymi LAC w PO.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał swoje pomysły to się nimi podzielił, po prostu biorąc pod uwagę skalę jak Griffin był niedoceniany na bazie kilkuset meczów w sumie "do wczoraj", to ta opinia sprzed 3-4 lat wygląda mi na mniejsze przewinienie po prostu.

 

Ale ja się w pełni z Tobą zgadzam, Przy Griffinie było o tyle ciekawiej, że on jest mega-efektowny i gdy patrzyło się na jego dunki, a potem wciąż kulejący post i te piruety na jednej nodze, to o skrajne opinie było o wiele łatwiej. Chodzi po prostu o to, że niektórzy wypowiadają się z manierą wyroczni, a przy Blake;u można było nieco zbastować i poczekać z miażdżącą krytyką, bo chłop od pierwszego dnia w NBA miał bardzo dobre papiery na grę (ciało + głowa). Ja też się go czepiałem, ale nigdy nie pisałem, że jest beznadziejny i nic z niego nie będzie.

 

Btw, lubię Amira Johnsona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.