Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Portland nie przejdą pierwszej rundy bo są pizdami jak ich lider Aldridge. Pół meczu miał na plecach Hardena i go nie gwałcił (bez podwojenia), Houston gra small ballem a Batum i Aldridge są pizdami. jestem chorym więc obejrzałem wszystko i Dallas mają wyjebaną mentalność. Szkoda, że Dirk ma 40 lat a Carter 50. 

Carter już od dawna stał się dobrym rolesem, ale ten sezon to ma totalnie przesadzony. Wjazdy pod kosz jak za dawnych lat, obrona, rebounding. Full package na starość.

 

Mavericks będą super groźni dla każdej drużyny, nad którą będą mieć przewagę w dwóch arcyważnych elementach: lider i trener z prawdziwego zdarzenia. Trochę gorzej z matchupami w obronie, ale za to ławka wygląda dość imponująco (wielki respekt dla Carlisle, który budował to przez cały sezon mieszając rotacją jak szalony). 

Także w starciu z Blazers, Warriors, Clippers i Rockets byłbym raczej optymistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carter już od dawna stał się dobrym rolesem, ale ten sezon to ma totalnie przesadzony. Wjazdy pod kosz jak za dawnych lat, obrona, rebounding. Full package na starość.

 

Mavericks będą super groźni dla każdej drużyny, nad którą będą mieć przewagę w dwóch arcyważnych elementach: lider i trener z prawdziwego zdarzenia. Trochę gorzej z matchupami w obronie, ale za to ławka wygląda dość imponująco (wielki respekt dla Carlisle, który budował to przez cały sezon mieszając rotacją jak szalony). 

Także w starciu z Blazers, Warriors, Clippers i Rockets byłbym raczej optymistą.

 

optymistą czyli? porażka w 6, zamiast w 4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plejofy na zachodzie w tym roku szykują się na jedne z najlepszych w ostatnich latach

 

każdy może dojść do finału konferencji i dosłownie każda seria zapowiada się na mega mega wyrównaną

 

coś czuję, że pod koniec kwietnia na górze będą się oglądać jak tu nie trafić na Grizzlies, ale seria Okli czy SAS z Dallas na pewno nie będzie serią w której nie będzie czuć atmosfery NBA playoffs

 

szkoda tylko, że wygląda na to, że PHX wypadnie z ósemki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,liczę że jakimś cudem Suns jednak wejdą do PO zamiast Grizzlies.Przedewszystkim zasłużyli na te PO,no i kto by chciał oglądać jakąkolwiek serie Grizzlies?

Ja chciał z jednym z zastrzeżeniem.

Nie z SAS, nie z OKC i nie z LAC.

Ale takie MEM-HOU :) To byłoby piękne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie chciał za żadne skarby oglądać serii ze Spurs czy OKC.

 

Kto waszym zdaniem załapie się na 8 miejsce na wschodzie?W Atlancie gra już MIlsap i mają dość łatwy kalendarz.Bardzo bym chciał Cavs zobaczyć w 1 rundzie,żeby zobaczyć jak w PO zachowuje się Irving,ale na to chyba są małe szanse.Swoją drogą ten zespół to fenomen,Irving,Deng,Hawes,Jack,Thompson,Varejao to skład spokojnie na PO.Mike Brown jest wielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to drużyny jak Memphis ogląda się najlepiej właśnie w PO.

Seria ze Spurs to był miód. Masakry w na początku, później comebacki, dogrywki, walka. Wiem, ktoś spojrzy na wynik i zapyta się jaka walka, skoro tam było 4-0. Tylko, że poza 1. meczem, to pozostałe mogły równie dobrze wygrać Miśki, a G3 nawet powinni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Zen Master na dniach ma objac posade GMa w Knicks. Jakos nie chce mi sie wierzyc zeby on tam wytrzymal dluzej niz do konca roku. Raz ze Dolan lubi sie wpierdalac ze wszystko, dwa co oni chca tam budowac i na czym? Maja zawalone salary debilnymi kontraktami a jak mysla ze ten ruch przekona Melo do zostania w Nowym Jorku to sa naiwni. Chyba ze Jackson to jakis geniusz front office'u ktory po tym offseason zrobi z nich prawdziwego contendera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś przeoczyłem i zaczęli jednak kręcić 2 część kosmicznego meczu gdzie Paul George został okradziony z talentu przez Rudego Gaya??

Teraz zdecydowanie najsłabszy punkt s5 Pacers. Się mocno nie zdziwię jak sezon skończy na ławce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Zen Master na dniach ma objac posade GMa w Knicks. Jakos nie chce mi sie wierzyc zeby on tam wytrzymal dluzej niz do konca roku. Raz ze Dolan lubi sie wpierdalac ze wszystko, dwa co oni chca tam budowac i na czym? Maja zawalone salary debilnymi kontraktami a jak mysla ze ten ruch przekona Melo do zostania w Nowym Jorku to sa naiwni. Chyba ze Jackson to jakis geniusz front office'u ktory po tym offseason zrobi z nich prawdziwego contendera.

 

Też w to nie wierzę. Zatrudnienie Jaxa przez lata było mokrym snem Dolana, więc gratulacje. Ale chyba nawet sami fani Knicks nie sądzą, że Phil przybędzie na niczym Sir Lancelot na białym rumaku i ocali Nowy Jork.

 

W temacie o NYK napisałem już co sądzę o tym ruchu i swoje zdanie podtrzymuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.