Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek chce sobie pierwszy raz od dłuższego czasu recapy pooglądać, bo meczów ciekawych brak, a tu dadzą jakiegoś kompletnego pajaca, który mówi, jakby był upośledzony, myśląc do tego chyba, że brzmi oldschoolowo, a wychodzi zupełna żenada.

gościu mnie do białej gorączki doprowadza, hajlajtów Minny nie da się słuchać przy tym jego Rrrrrrrrrrrrrrricky Rrrrrrrrrrubio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://insider.espn.go.com/nba/story/_/id/10523591/nba-ricky-rubio-overrated-goran-dragic-underrated-according-scouts?src=mobile

 

ESPN opublikowało gości najbardziej overrated i underrated. Jak czytałem niektóre komentarze to zastanawiałem się czy nie pisał tego ktoś z forum :smile:

 

OVERRATED:

1. Ricky Rubio

2. Kyrie Irving

3. Larry Sanders

4. Deron Williams

5. Rudy Gay

6. Rajon Rondo

7. Josh Smith

8. Iman Shumpert

 

UNDERRATED:

1. Goran Dragic

2. Marc Gasol

3. Chris Bosh

4. Mike Conley

5. Paul Millsap

6. Al Jefferson

7. Lance Stephenson

Zamieniłbym dwa nazwiska ze sobą - Derona na Ala.

Ciekawi mnie w ogóle pojawienie się tutaj Derona? Kiedy przez kogo jest przeceniany? Jesli mamy w pamięci go i 2010 to ok, ale obecnie gość jest cholernie underrated, na żadne asg nie ma szans. Nets mają z nim dodatni bilans, w zeszłych PO zrobił 20/8, ofensywa z nim to bardzo dobre 110, bez niego 103, nie jest dziurą w obronie. Ja nie wiem jaki kto ma obraz Derona, ale to obecnie na pewno zawodnik dodatni, solidny, bez specjalnych wad.

Co do Ala w underrated to... A pierdolę to, co sobie będę ciśnienie podnosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy mecz +60 robi wrażenie. Gdyby to było takie proste zdobyć te 50-60 punktów, to wszyscy by nawrzucali tyle 76ers w tym sezonie. A Bobcats akurat nie posądzam o słabą obronę, od całkiem niedawna plasują się wysoko na tle ligi. Z drugiej strony jużdrugi raz w tym sezonie ktoś sadzi im 60 punktów...

 

Z jednej strony chciałbym widzieć Grizzlies w PO, bo fajnie odświeżyli swój 2nd unit, zachowując jednocześnie defensywną tożsamość, ale na samą myśl o kolejnej serii Grizzlies-Thunder czy Grizzlies-Spurs (sic!) robi mi się niedobrze.

Awans Grizz to prawdopodobnie brak Dirka w plej off, więc umówmy się, że nie ma tematu ;]

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie większe wrazenie bardziej niż te 61 pkt robi 8/10 za 3 Lebrona, a rzuty wolne 9/12 heh

 

Jak się na co dzień ogląda Rondo to nie dziwne, że to najbardziej imponuje.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony chciałbym widzieć Grizzlies w PO, bo fajnie odświeżyli swój 2nd unit, zachowując jednocześnie defensywną tożsamość, ale na samą myśl o kolejnej serii Grizzlies-Thunder czy Grizzlies-Spurs (sic!) robi mi się niedobrze.

 

Grizz na 100 pro wejdą do playoffs jak znów jakiś kluczowy grajek im się nie posypie na dłuższy czas. Pytanie tylko kto odpadanie - Dallas, Phoenix czy GSW?

 

A z OKC akurat fajna by była seria, zresztą nie jest powiedziane, że Memphis nie skończy na 6. miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.