Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie to typowe.

 

Durant jest świeżo po zrobieniu ganbangu na całej lidze na przełomie stycznia/lutego, gdzie oskalpował praktycznie wszystkich contendenderów i zagrał jeden słabszy mecz. JEDEN. Ludzie...

 

 

 

Większy problem to sam powrót Westbrooka a już w ogóle największy to Jeremy Lamb. Fajny z niego walczak, ale dopóki nie zobaczę to nie uwierzę, że jest w stanie pojawić się w formie na WCF.

 

Średnio mnie interesuje gangbang Duranta na całej lidze, bardziej interesuje mnie teraźniejszość. A to co zobaczyłem w nocy, to było OKC z finałów 2012, czyli taki zespół, który nie ma szans przeciwko Miami. Najlepszym punktem odniesienia jest mecz w Miami parę tygodni temu. Durant jest podwajany na każdym pick and rollu i za każdym razem jak wychodzi po down screenie. Co robi wtedy? Otwiera całą masę wolnych pozycji i po meczu mamy wrażenie, że wielki udział w zwycięstwie miał Fisher, Lamb, czy inny Perry Jones. Natomiast, kiedy robiło się gorąco brał piłkę, grał iso (unikał podwojenia) i robił wspomniany przez Ciebie gangbang. To jest styl, który daje zwycięstwa i przy zdrowiu Westbrooka powinien dać mistrzostwo. 

 

Durant zrobił ogromne postępy, gra najlepszy sezon w karierze, ale myślę, że poprzez jego kosmiczne umiejętności często nie zauważamy jak głupią koszykówkę gra. I to nie jest jeden mecz, tylko mecz z przeciwnikiem, który tą głupotę potrafi wyeksponować i wykorzystać. Nie chcę robić wielkiego halo, ale ta mała zmiana w podejmowanych decyzjach to jest dla mnie różnica pomiędzy samym awansem do finału, a wygraniem mistrzostwa.

 

Aha, nie rozumiem, w czym problemem jest powrót Westbrooka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant zrobił ogromne postępy, gra najlepszy sezon w karierze, ale myślę, że poprzez jego kosmiczne umiejętności często nie zauważamy jak głupią koszykówkę gra. I to nie jest jeden mecz, tylko mecz z przeciwnikiem, który tą głupotę potrafi wyeksponować i wykorzystać. Nie chcę robić wielkiego halo, ale ta mała zmiana w podejmowanych decyzjach to jest dla mnie różnica pomiędzy samym awansem do finału, a wygraniem mistrzostwa.

 

Aha, nie rozumiem, w czym problemem jest powrót Westbrooka?

Hmmm, skoro Durant (!) jest głupim koszykarzem (!!), to faktycznie chyba z mądrych został już tylko Lebron James...

 

Pomijając już to, że nazywasz prawdopodobnie najbardziej efektywnego i najbardziej unselfish scorera w historii ligi - "głupim" - to nie kumam tego jak można widzieć w grze Duranta problem dla Thunder.

 

Durant 2012 a Durant 2014 to ogromna różnica w widzeniu pola gry, kumaniu angles i czytaniu wydarzeń na boisku a zdecydowanie wolałbym się przyjrzeć na rzeczywiste problemy Thunder czyli brak doświadczenie na ławce, scoring Ibaki i liczenie na rzuty Fishera niż pastwić się nad jednym gorszym meczem. (Chociaż nawet wczoraj taki Lamb miał ze 4 open looki, które po prostu nie wpadły, a jakże odwróciłyby momentum spotkania).

 

 

 

Co do Westbrooka to problem jest taki jak zawsze. Kładzie i zabiera ze stołu ciągle te samy rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem wczoraj po raz pierwszy Pelicans w tym sezonie i jedynym jasnym swiatelkiem w tunelu jest Brew ktory po cichu staje sie bestia, reszta to kpina.

O Evansie mozna bylo wiele rzeczy napisac i nawet sie jaralem ze to moze byc steal poprzedniego offseason za 10 baniek za rok, mylilem sie, on jest k**** TRAGICZNY. Koles mial wczoraj 2/13 z gry i jak dostawal gale to probowal sie wpierdolic pod kosz co konczylo sie strata albo blokiem a reszta stala i sie przygladala.

Eryczek Gordon z fajnego prospecta i boardeline all star spadl na same dno i czeka go gowniana kariera.

Austin Rivers, nie mam sil do tego chlopaka ale mam nadzieje ze po rookie contract juz nigdy nie bedzie grac w kosza, nawet na Antarktydzie.

Jedynie co moga zaczac to ostry tanking, liczyc na loterie draftowa i w offseason wyjebac evansa, gordona albo obu naraz jak znajdzie sie jakis idiota na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James już na pierwszym miejscu w wyścigu po MVP. Nie czaje, zagrał ostatnio dwa dobre mecze i już awans na jedynkę. A Durant przecież nie spuścił z tonu. Przewiduje MVP dla Jamesa jeszcze przez parę kolejnych lat, nawet jak mistrzostwa zdobywać nie będzie. Na siłę chcą z gościa zrobić legendę.

I tak Jordan jest i będzie numerem jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelicans zmarnowali ogromną szansę jaką dostali od losu (Sterna?) w postaci Davisa. Mieli wyczyszczone salary, topowego prospecta i mogli zrobić wszystko, ale praktycznie każdy ich wybór po 2012 był zły. Jedynie pozyskanie Holidaya za Noela i pick można jakoś bronić, choć za 2 - 3 lata może się okazać, że to też był duży błąd. A tak to zapchali sobie salary wyrównując umowę Gordona i mając już jednego przepłaconego SG przepłacili jeszcze Evansa. Chyba zabrakło cierpliwości, chcieli mieć szybko jakiś wynik i stad takie decyzje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason "wcale sie nie obnosze swoja seksualnoscia" Collins podpisal 10 dniowy kontrakt z Nets. Pewnie go rusek przedluzy zeby nie byc oskarzonym o homofobie

Nic takiego nie widzę. Media robią z tej sytuacji dużą sprawę, Collins nie. A Rusek to pewnie ma najbardziej wyjebane na poprawność polityczną ze wszystkich włodarzy w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T.Young - że mu się jeszcze chce. Mimo, że do NBA z jego teamu nadaje się jeszcze tylko 1!  zawodnik, rekordowo przegrywają z najsłabszą drużyną ligi, zarząd robi wszystko aby przegrywać i ma on jeszcze długi pewny kontrakt to nie widać u niego ani trochę braku motywacji, zawsze walczy na 100%. Taki zawodnik to skarb

Edytowane przez Bloniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.