Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Rondo 28, Bass 29, Bogans 34, Green 28, Bradley 24, Olynyk 23, Pressey 23, Humphries 29, Bayless 26, Johnson 24, Wallace 32, Anthony 32, Faverani 26, Sullinger 22

 

Nie wiem jak to policzyłem, że wyszło mi 24,8 heh... bo teraz jak byk wychodzi 27,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no houston wkoncu gra w pelnym skladzie i widac na co ich stac, mysle ze gdyby nie kontuzje lina, beverleya i hardena byli by juz napewno na 2 miejscu, co do asika wg mie dobrze by go bylo przetradowac za kogos kto moze grac na 4/5 z lawki, bo nie oplaca sie trzymac takiego zawodnika na 13 min w meczu

 

 

gdyby to było takie proste to już dawno by to zrobili, zwłaszcza że wartość Asika jest teraz sporo mniejsza niż była np na początku sezonu, czyli gdy już było wiadomo że i tak będą go chcieli sprzedać

 

swoją drogą to przy jego niskiej wartośći lepiej by było żeby po prostu został, przynajmniej na ten sezon, niż żeby wymieniać go za jakieś ochłapy

jak howard schodził z boiska to rim protection rakiet prezentowało się tragicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wam nba.com się nie wczytuje? (chrome/ff/ie)

 

 

Jakieś czarne "chropowate tło" wyskakuje?

 

Najedź myszką na tym czarnym tle na miejsce pod adresem strony (dokładnie pod słówkiem nba.com) i zobaczysz, że kursor się zmienił. Kliknij i jesteś na głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publika mi na ogół wisi, nawet wolę popcorn w NBA aniżeli piłkarskie klimaty, ale ASW to cukierkowe przegięcie. Koszykarski festyn, wszystkim ma być milutko i cieplutko. Takie głaskanie się po głowach. Nawet nie próbuję być obiektywnym, od kilkunastu lat ASW oglądam wyrywkowo, bo mnie to zwyczajnie nie bawi.

 

Jedni to lubią, inni nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że jest to aż taka przepaść to się nie spodziewałem, pisali że nawet offseason w NFL sledzi wiecej ludzi niz finały w NBA :smile:

 

http://ftw.usatoday.com/2014/01/nfl-most-popular-sport-poll/

popularsports.jpg?w=1000

 

o ile odpowiedź na takie pytanie może rzeczywiście pokazać, który sport jest najpopularniejszy, to już wszystko się sypie jeśli chodzi o dalsze miejsca (może np. być tak, że NBA miałoby najwięcej "drugich miejsc", gdyby o nie również pytano).

 

najlepiej by było zobaczyć ile każda z lig zarobiła (i to w skali światowej, a nie tylko USA) w ciągu roku - to by dało znacznie lepszy obraz popularności i ciekawe czy jakakolwiek liga na świecie choćby się zbliżyła do wyniku NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile odpowiedź na takie pytanie może rzeczywiście pokazać, który sport jest najpopularniejszy, to już wszystko się sypie jeśli chodzi o dalsze miejsca

 

Tu jest coś w tym stylu: http://www.sportsbusinessdaily.com/Journal/Issues/2011/06/27/Research-and-Ratings/Up-Next.aspx

http://www.gallup.com/poll/4735/sports.aspx

 

Ogólnie te wszystkie ankiety są z dupy, jedyna stała rzecz to NFL na pierwszym miejscu, za to w zależności od ankiety widziałem NBA z 16 lub 6%, a także z przewagą nad NHL, która wynosiła około 10 jak i  0%. Too big of a country, pewnie zbyt trudno zrobić reprezentatywna ankietę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

najlepiej by było zobaczyć ile każda z lig zarobiła (i to w skali światowej, a nie tylko USA) w ciągu roku - to by dało znacznie lepszy obraz popularności i ciekawe czy jakakolwiek liga na świecie choćby się zbliżyła do wyniku NBA.

 

myślę, że wszystkie ligi piłkarskie razem wzięte deklasują całe towarzystwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.