Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

OK nie wiem gdzie zapytać o tak błahą rzecz, czynię to w random shit ;) A mianowicie; jako świeży użytkownik tweetera, chciałem zapytać, kto wg Was ma najlepszego T? Wiadomo, najśmieszniejszy, najczęściej cytowany itp wchodzą w deficnicję "najlepszego" ;)

 

Już widziałem że Chris Kaman i Kendall MArshall brylują, kto jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kto potrafi ustać Davidowi Westowi w post upie i z tego co pamiętam to tylko Kenyon wyszedł z takiego pojedynku z Westem na tarczy, ale to jak wożony był dzisiaj Keneth Faried to można było zakwalifikować pod paragraf z brutalnym gwałtem.

 

Nie znam gorszego obrońcy pod koszem niż Faried.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** Sixers weszli już na taki poziom, że powoli przykro na to patrzeć. Wchodzimy w taką sferę tankingu, gdzie ciężko mowic o innych doswiadczeniach/rozwoju niż wyciąganie wnioski z błędów. 

 

Szkoda, bo jednak zawodnicy wiecej uczyli sie mając mecze na styku - mozna dostać wpierdol, ale po kilka analnych gwałtów pod rząd nie jest dobre.

 

Jeśli Hinkie jeszcze zadealuje przed deadline, to zaczniemy chyba oddawać walkowery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwight chyba pomału zaczyna sobie przypominać jak gra się w koszykówkę a Houston cichaczem awansowało na 3 miejsce i ma nie dużą stratę do SAS. Przy takiej grze Terrence'a Jones'a chyba mogą zaprzestać usilnych poszukiwań na PF, a na C widać że z Asikiem też się przeprosili i jeżeli Omar podejdzie do sprawy profesjonalnie i wróci do jako takiej dyspozycji i nie będzie się fochował to przy takiej głębi składu nie lekceważyłbym ich w PO.

Inna sprawa że rotacja McHale'a jest dla mnie wielką zagadką i poza 4 graczy nigdy nie wiadomo czy ktoś inny zagra cały mecz czy w ogóle nie opuści ławki i nie za bardzo widzę w tym jakąś większą logikę.


to co rzucił LeBron to mistrzostwo.

No i co z tego i tak jest słaby bo nie oddał rzutu spod własnego kosza na 1,7 sekundy do końca III kwarty  :playful:

Edytowane przez Lewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no houston wkoncu gra w pelnym skladzie i widac na co ich stac, mysle ze gdyby nie kontuzje lina, beverleya i hardena byli by juz napewno na 2 miejscu, co do asika wg mie dobrze by go bylo przetradowac za kogos kto moze grac na 4/5 z lawki, bo nie oplaca sie trzymac takiego zawodnika na 13 min w meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs@Pacers - 81:73, George znów wybitny mecz - 4/17, 1/6 3PT, 12 punktów.

 

Chłop zastanawiająco często sadzi takie kwiatki. Jeżeli za minimum przyzwoitości dla mega hype;owanej gwiazdy będącej opcją nr 1 przyjmiemy, powiedzmy, 40% to okazuje się, że Paul nie przekroczył tej granicy w 19 z 52 spotkań. Czyli częściej niż w co trzecim meczu i wypada gorzej niż Melo, Monta, Harden i Kyrie. Nie chcę wyciągać zbyt daleko idących wniosków z tej skromnej obserwacji, ale facet jest dość nierówny.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłop zastanawiająco często sadzi takie kwiatki. Jeżeli za minimum przyzwoitości dla mega hype;owanej gwiazdy będącej opcją nr 1 przyjmiemy, powiedzmy, 40% to okazuje się, że Paul nie przekroczył tej granicy w 19 z 52 spotkań. Czyli częściej niż w co trzecim meczu i wypada gorzej niż Melo, Monta, Harden i Kyrie. Nie chcę wyciągać zbyt daleko idących wniosków z tej skromnej obserwacji, ale facet jest dość nierówny.

Norma, gość jest shooterem.

Allen w 07 - 19/55 gier poniżej 40%

Reggie w 95 - 26/81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.