Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Coś co warto odnotować, bo może się już nie wydarzyć:

 

Anthony Bennett w meczu NBA miał 15/8/1/1!!!

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rZm78344ovQ

No ja np. bardzo żałuję, ze nie zrobilismy dealu z Cavs za ET, gdzie dostalibyśmy Benettille.

 

Grałby po 30min pomógłby w tankowaniu, złapałby troche confidence, a Brett Brown latem dałby mu w dupsko i zrzuciłby z 10kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rkper_original.jpg?1389825250

 

Wiem że per to zło ale i tak daje to pewien obraz Bennetta

 

i obraz Shaqa&TD

kropek jest 24 a czemu nazwisk mniej?

Czarodzieje przejechali się po GSW, top ileś tam ligi, a ty piszesz, że zmierzają donikąd? Dlaczego?

 

tym bardziej że w przeglądzie sportowym w dodatku ZAKŁADY I TYPY Wojtek bardzo spokojnie doradził postawić niedzielnym kibicom na GSW...ciekawe ilu miłośników kopanej umoczyło kuponik podpierając się komentarzem WM ;-)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, według PER w bieżącym sezonie TOP7 zawodników to Durant, LeBron, Paul, Love, Davis, Cousins i Anthony. Natomiast Al Jefferson nie opuszcza TOP20 od 3 sezonów, a rok temu 13. był Andray Blatche.

A przeglądałeś jak rapm wygląda pod tym względem? Nick Collison i Vince Carter stale top10 ligi, a Parker jest w ofensywie stwle gorszy od Stuckeyów i Nelsonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeglądałeś jak rapm wygląda pod tym względem? Nick Collison i Vince Carter stale top10 ligi

Collison i Carter to akurat świetni role players, nie wiem czy muszę Ci tłumaczyć, że nie ma co porównywać Nicka Collisona z LeBronem.

 

a Parker jest w ofensywie stwle gorszy od Stuckeyów i Nelsonów

Tego akurat nie zauważyłem, bo Parker jest regularnie ponad nimi.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Collison i Carter to akurat świetni role players, nie wiem czy muszę Ci tłumaczyć, że nie ma co porównywać Nicka Collisona z LeBronem.

Zdefiniuj role player według rapm. To jest grupa graczy, których odrzucamy z puli, by zachować jakikolwiek sens statystyki?


 

 

Tego akurat nie zauważyłem. 

Ja też, dobrze że mamy rapm, który za nas to wyłowił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie, role players możesz porównywać z innymi role players, itd.

Zdefiniuj więcj pojęcie role player.

 

 

Parker od nich lepiej wypada. 
 
 

Zgadzam się, dlatego rapm, który twierdzi inaczej jest dla mnie shitem.


Aha, żeby nie było cały czas mówi o tym jedynym słusznym Engelmanna, a nie boxscorowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.