Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Lol.

 

Pamietam jak zaczynałem grac w Championship Managera (piłkarski dla niewtajemniczonych) grałem wtedy Man U pierwszy mecz, wystawiłem w ataku Dwighta Yorka i Andrew Cole'a zmarnowali mnóstwo sytuacji, po meczu rzucila mi sie w oczy pogoda - chyba z 8 stopni i deszcz.

 

Popukałem się w czoło i w myslach powiedziałem do siebie: "Ale z ciebie idota, trzeba było wystawić w ataku Sheringhama i Solskjeara, przecież York i Cole są czarni, pewnie było dla nich za zimno"

 

hehehe :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Barnesem po tamtych playoffach to sytuacja wygląda mniej więcej tak, jakby Lance'a teraz zacząć wpuszczać z ławki na rzecz Grangera. Trochę konflikt tragiczny, bo w sumie nie wiadomo w ogóle gdzie ten Harrison ma sufit, a Iggy to jednak niebagatelny impact w obronie.

Anyway, dla mnie i tak ten kontrakt Andre jest nieciekawy i za dwa lata to będzie nie lada balast. 

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.