Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Ale trzeba pamiętać, że Perkins z Bostonu nie stał obok tego z OKC. Nie to, że w Celtics był geniuszem koszykówki, ale przed kontuzją nadawał się na centra kloca. Gościa który nie był specjalnie utalentowany, ale jednak robił trochę tych małych rzeczy i to po części zasługa Kendricka, po części KG, po części Toma. Jednak wtedy miał jakąś wartość, to że Presti się zakochał i dał mu spory hajs to inna historia, ja mu życzę jak najlepiej bo mentalnie to zajebisty chłopak, co nie zmienia faktu że w OKC jest ultimate marny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w tym sezonie oglądać dużo Pistons, no ale po pierwszym miesiącu trochę odpuściłem i odpaliłem sobie ostatnio Pistons-Wizards.

 

Kentavious Caldwell-Pope to elite defensor za 2 lata. Mark my words.

 

 

Chłopak wyglądał świetnie już w listopadzie, ale to jak wygląda w styczniu przerosło moje oczekiwania. Bradley Beal? Who?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the Lakers did enjoy the historic sight of Pau Gasol, Kendall Marshall and Wesley Johnson all posting double-doubles Friday. The last time three Lakers did that on the same night in Boston: Kareem, Jamaal Wilkes and Norm Nixon in 1979.

 

Amerykanie nie przestają mnie zadziwiać co nowymi statami. Mają przeanalizowana każdą opcję  :orange:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthony Davis od powrotu po kontuzji robi w 36 minut średnio ~ 22 ppg na 60% TS. Gra ze słabszymi defensywami? Średnie DRTG w ostatnich 17 spotkaniach przeciwników jest nieco powyżej średniej ligowej (dałoby ogólnie w lidze chyba 13. obronę), co nie może dziwić, bo to już spora dawka i tak właśnie powinno to wyglądać. Wczeniej grał z lepszymi defensywami? W pierwszych 15 spotkaniach bodaj, średnie DRTG drużyn przeciwnych było poniżej średniej ligowej. Pelicans są w końcu zdrowi? Nic z tych rzeczy, nie dość, że nie ma Andersona, to jeszcze przez kontuzję wypadł Holiday. Najlepsze w Davisie jest to, że wygląda tak w ofensywie pomimo tego, że jako wysoki nie ma żadnego, naprawdę regularnego i klasowego, poważnego post move, a punkty na tak świetnej efektywności zbiera po dobitkach, pickach, ofensywnych zbiórkach i rzutach z półdystansu. Nie zjada touches, jest cholernie efektywny, NIE TRACI PIŁEK. Jako drugoroczniak. ;]

 

Pozwalam sobie napomknąć, bo to dosyć ciekawe zjawisko, że Pelicans z potencjalnym anchorem w defensywie mają najgorszą obronę w lidze, a w ofensywie Davis, który wydawał się lekko surowy - tzn. wymagający dużego wzmocnienia pod tym względem w NBA, robi ''z niczego'' > 20 ppg na bardzo wysokiej efektywności. Na pewno, trzymając się tych porównań z Garnettem, Davis może pomarzyć o takim passing skill, z drugiej strony, powinien być lepszym pure scorerem od Garnetta.

 

P.S

Co do zdobyczy punktowych Davisa, warto pamiętać, że Pelicans grają w drużynie z bardzo przeciętnym pace (3. dziesiątka w lidze, a w ostatnich spotkaniach, gdy gra swoje najlepsze mecze w ofensywie - patrz spotkanie z Warriors, to grają z Robertsem na jedynce chyba jeszcze wolniej). 

 

P.S 2

 

O defensywie i jeszcze raz o Montym w następnym odcinku.;]

Edytowane przez Chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOP oficjalnie wrzucili wsteczny bieg. Żeby w s5 mieć stiemsme, robertsa i aminu to tak jakby ogłosić, że nie interesuje nas atakowanie waszego kosza. Powinni zmienić te zasady draftowania picku bo co raz bardziej przypomina to pi©kowanie po draft.

Jakoś niedawno były raporty, że myślą nad zmianą więc pewnie można liczyć, że coś się ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odrobinie pecha Pelicans skończą z kiepskim bilansem i bez picku, przecież on jest Top5 protected, a loterię trudno wyczuć.

 

Zaraz się okaże, że 76ers niedość że przez wymianę Holidaya pozyskali Noela, uwolnili MCW, to dodatkowo załapia się np na dwa picki w top6 draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Random shit czyli losowe gówno

 

Sobie takie losowe gówno wymyśliłem poza tutejszy rok

 

Taki statement po angielsku czyli deklaracja, oświadczenie innymi słowy 'błysk pewności!' /ładnie wymyslone przeze mnie/

 

Here it comes czyli już tu idzie a po prawdzie już przedstawiam:

 

 

Spurs 1999 wygraliby z Bulls 1998 w siedmiomeczowej serii  czyli Byki z miasta Chicago w stanie Illinois przegraliby z Ostrogami z miasta San Antonio w stanie Texas /lone star state/ - samotnej czyli jednej nomen omen najważniejszej z perspektywy niektórych.

 

Nie mylić z asteriskem czyli gwiazdką czy też Asterixem lub Obelixem

Edytowane przez Przem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.