Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Niech Cavs już nie tankują ile można Draft 2011 - 1 pick, 2012 - 4 pick, 2013 - 1 pick.

Znów będą w top 5 jak im się Kyrie z kontuzjuje.

 

Chciałem o czymś innym napisał Czarne stroje OKC na własnym parkiecie mi się nie podobały, pewnie z przyzwyczajenia ze lubię oglądać gospodarzy w jasnych strojach.

Edytowane przez Advaldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a brooks? No w tym drafcie dużo lepiej wybrać nie mogli więc nie nazwałbym tego tragicznym wyborem

Burke, MCW, Oladipo, Noel (może po kontuzji i tak być lepszym graczem niż Bennett), McCollum, Adams, Olynyk, Antetokoinmpo, Tim Hardaway Jr., jak dla mnie dało się lepiej wybrać i potem handlować takimi graczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli handlować też bennettem widocznie nie chcieli.rBurke by się marnowal za irvingiem zresztą po co im pg tam jest jeszcze jack takŻe ta pozycję mają dobrze obsadzona.Noel to rzeczywiście byłby mega wybór. Bierzesz gracza z nr 1 a on w swoim 1 sezonie nie gra ani minuty a jak wróci to też nie wiadomo co z niego będzie i czy się znowu kolano nie uszkodzi. Nie skreslajmy jeszcze bennetta. początek miał rzeczywiście słaby.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przypadkiem takiej zasady, że dłoń na piłce jest traktowana jako piłka? Kojarzę, że jest coś takiego przy wsadach i co za tym idzie przy ich blokowaniu, ale nie jestem pewny jak to jest przy wybijaniu piłki z rąk.

..... jak to się ma do akcji Mariona na Love? Uderzenie w rękę to uderzenie w rękę, bez różnicy czy dłoń jest na/pod piłką..... przy wsadach jeżeli blok sam w sobie jest "czysty" to czasami się zdarza, że po wybiciu piłki obrońca ma kontakt z dłonią atakującego, ale odbywa się to po bloku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem zasadę. Wynika z niej, że dotyczy to każdej sytuacji, a nie tylko blokowania dunków. Z rulebooka NBA: e. Contact which occurs on the hand of the offensive player, while that hand is in contact with the ball, is legal.

 

Dłoń na piłce=piłka. Czystym blokiem jest zbicie piłki przez jedną z dłoni przy np. wsadzie gdzie trzymasz piłkę w obu rękach.

 

W tej konkretnej sytuacji pewnie macie racje i sędziowie też, bo z tej kamery to niestety Marion wszystko zasłonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kącika ciekawostek statystycznych.

6 drużyna w lidze ma 3 graczy w top10 winshare, podczas gdy żadna z top5 nie ma więcej niż jednego gracza. Ba jedna z nich nie ma nawet jednego, tutaj sami zgadnijcie która ;)

Coraz mniej jestem przekonany do Chrisa Paula, coraz mniej. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.