Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

22 na 27 zdobytych punktów z linii rzutów wolnych: JH (i nie mam na myśli Jordana HIlla).

 

 

Zach Randolph said the refs were "horrible" in Thursday's game against the Rockets.

"It was the refs. It was eight on five," Randolph said. "Horrible game by the refs. Awful."

 

Za to w Portland mega mecz, a końca nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś oglądał POR-LAC to mam pytania dotyczące dwóch dla mnie niezrozumiałych gwizdków.

1) W okolicach połowy zagwizdano Barnesowi przebywanie poza linią boiska podczas wprowadzania piłki do gry (nie był wprowadzającym żeby była jasność). Kerr powiedział że w tym sezonie tak nie wolno i tyle.

2) Drugi niezrozumiały dla mnie gwizdek około czwartej minuty trzeciej kwarty. Podczas kozłowania piłki z przeciwnikiem na plecach zagwizdali Griffinowi "5 second violation".

Co to wogóle za przepisy? Ogarnia to ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś oglądał POR-LAC to mam pytania dotyczące dwóch dla mnie niezrozumiałych gwizdków.

1) W okolicach połowy zagwizdano Barnesowi przebywanie poza linią boiska podczas wprowadzania piłki do gry (nie był wprowadzającym żeby była jasność). Kerr powiedział że w tym sezonie tak nie wolno i tyle.

2) Drugi niezrozumiały dla mnie gwizdek około czwartej minuty trzeciej kwarty. Podczas kozłowania piłki z przeciwnikiem na plecach zagwizdali Griffinowi "5 second violation".

Co to wogóle za przepisy? Ogarnia to ktoś?

 

Nie oglądałem jeszcze, ale drugie to Mark Jackson/Charles Barkley rule, nie można klepać dłużej piłki tyłem do kosza. Pierwsze to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś oglądał POR-LAC to mam pytania dotyczące dwóch dla mnie niezrozumiałych gwizdków.

1) W okolicach połowy zagwizdano Barnesowi przebywanie poza linią boiska podczas wprowadzania piłki do gry (nie był wprowadzającym żeby była jasność). Kerr powiedział że w tym sezonie tak nie wolno i tyle.

 

 

A już widziałem, jeśli to jest to pod koniec 1Q - nie można stawiać zasłony na aucie.

 

A już na powtórce jednak to nie była zasłona. Ponoć od tego sezonu nie można się ustawiać poza boiskiem. Nie słyszałem o tym wcześniej.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie było tej zasady to zaczynali wpychanie dupskiem na linii trójek i wbijali aż pod kosz. :) Popatrz na sędziów jak ktoś dostaje piłkę w post i zaczyna się wpychać (zasada dotyczy ogólnie kozłowania tyłem, ale post-up to najbardziej typowe). Od razu zaczynają odliczanie i to jest właśnie ta zasada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Horford done for season

 

wschód traci jedną z trzech drużyn z dodatnim bilansem.

 

swoją drogą, Atlanta może teraz skończyć z dwoma lottery pickami.

 

a i z innej beczki:

 

http://twitpic.com/dq4abi

 

czemu ten gość tak długo był bez pracy?

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Horford done for season

 

wschód traci jedną z trzech drużyn z dodatnim bilansem.

 

swoją drogą, Atlanta może teraz skończyć z dwoma lottery pickami.

 

a i z innej beczki:

 

http://twitpic.com/dq4abi

 

czemu ten gość tak długo był bez pracy?

A ja pytam czemu w NBA nie gra Bobby Brown! Gosc w europie robil miazge a dzis w chinach jebnal 74pkt i game winnera

BBROWN21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a i z innej beczki:

 

http://twitpic.com/dq4abi

 

czemu ten gość tak długo był bez pracy?

Headcase.

 

Ogólnie pisałem o nim od ponad roku, że powinien trafić gdzieś gdzie poznają się na jego mieszance atletyzmu+defensywy. Memphis z Gasolem to będzie idealny fit, bo na Prince'a to już nawet patrzeć nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.