Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Rozczarowanie sezonu jak dla mnie to Brian Shaw. Twardy z niego zawodnik, ale z miękkiej waty trener. Denver własnie są na środku drogi do nikąd i gdyby nie paskudna forma Knicks to Nuggs byliby w dupie na lata.

 

myślę, że zrobienie z tej grupki borderline play off teamu na zachodzie to całkiem niezły wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie widział, to dobrze by było luknąć chociaż powtórkę Rox z Mavs z dziś w nocy.

 

Dirk dorzucił do repertuaru one-legged fadeaway z obrotu.

Widziałem i ogólnie Dirk miał w ostatnich 3:00 4q trzy izolacje pod rząd na łokciu i za każdym razem zrobił co innego - z jednym skutkiem :) 

Plus to, że jak tylko Rockets wysyłali podwojenie to Monta Ellis wbijał im się jak błyskawica pod kosz. Bardzo dobra chemia w Mavericks, każdy zna swoją rolę na boisku.

 

Gal Mekel trochę poza kontrolą czasami, ale Mavs potrzebny będzie nowy Barea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i ogólnie Dirk miał w ostatnich 3:00 4q trzy izolacje pod rząd na łokciu i za każdym razem zrobił co innego - z jednym skutkiem :smile: 

Plus to, że jak tylko Rockets wysyłali podwojenie to Monta Ellis wbijał im się jak błyskawica pod kosz. Bardzo dobra chemia w Mavericks, każdy zna swoją rolę na boisku.

 

Gal Mekel trochę poza kontrolą czasami, ale Mavs potrzebny będzie nowy Barea.

 

Może Larkin wyrośnie na 'nowego' Baree. Wzrost niemal ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Melo z Felton będą grać to Knicksi na święta mogą się spiąć i w MSG może być niezły mecz.

 

Dwa pozostałe - masakra, zwłaszcza Brooklyn/Chciago. Trochę inaczej widziałem te drużyny przed startem sezonu.

Felton nie zagra, już wiadome. Jedyną atrakcją może być jakiś superstrzelecki pojedynek Melo z KD, jeśli ten pierwszy w ogóle wystąpi... 

 

Ogólnie co do tych spotkań, to chyba większość (i to nie na forach, wśród kibiców) spodziewała się czegoś więcej, skoro takie a nie inne teamy zostały wybrane. Peszek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.