Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Stephenson jest generałem 2nd unitu, bo też jako pierwszy ze s5 opuszcza parkiet. Spowodowane jest to tym, że Pacers mają tak naprawdę tylko jednego kreatora z piłką - jego.

 

Ogólnie 2nd unit Pacers świetnie sobie radzi w obronie, gorzej jest z atakiem - bo jeśli Scola i Watson nie są on fire, to prawdę mówiąc nie wiele już jest do zaoferowania. Dlatego trzymam kciuki za Grangera i jego ego.

 

@Chytruz

 

Nie wiem czy syndrom Billupsa to dobre określenie, bo to prędzej pasuje do Stephensona (dostał SZEŚĆ głosów do all-def na naszym forum), a West jednak - co zresztą pokazują statsy - poprawia i stanowi o sile defensywnej Indiany. Moje "not even close" może faktycznie nad wyrost, nie spodziewałem się że aż tak dobrze wypada w adv stats.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chytruz

 

Nie wiem czy syndrom Billupsa to dobre określenie, bo to prędzej pasuje do Stephensona (dostał SZEŚĆ głosów do all-def na naszym forum), a West jednak - co zresztą pokazują statsy - poprawia i stanowi o sile defensywnej Indiany. 

 

Dlatego napisałem "łagodny przypadek".

 

 

 

 

In unrelated news, Nets bez Lopeza będą teraz pracować na pick Atlanty. Knicks już pracują na pick Denver i zastanawiam się ile funu dostarczy nam jeszcze konferencja wschodnia w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle teraz najważniejsze jest jak Granger się odnajdzie, bo Vogel po ASG będzie musiał już formować jako tako rotację na PO, a to w przypadku Pacers naprawdę łatwe nie będzie

Co to znaczy formatować rotację na PO? 

PO is all about matchups. To kim, kiedy i jak długo grasz zależy od lineupu przeciwnika i formy dnia.

 

A Pacers to już w ogóle mają przecież w perspektywie tylko Heat, to co wcześniej jest nieważne, a to co później to nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łącznie z prawdziwym Anglikiem, który jest trzecim wysokim. Widziałeś kiedyś Anglika grającego w kosza? 

E tam. Freeland to niezły hustler i rebounder. Broni jako tako, więc można powiedzieć, że jest to jak najbardziej legit player na ławkę. Nie jego wina, że jest biały. Wright to dobry shooter + obrona(nie?).Tam brakuje drugiego klocka, co wejdzie za Lopeza, bo Leonard to nie wiadomo czym jest. 

Ten McCollum broni coś? Bbo niby ma być scoring punchem, a przecież scoringu w Blazers to raczej nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. Freeland to niezły hustler i rebounder. Broni jako tako, więc można powiedzieć, że jest to jak najbardziej legit player na ławkę. Nie jego wina, że jest biały. Wright to dobry shooter + obrona(nie?).Tam brakuje drugiego klocka, co wejdzie za Lopeza, bo Leonard to nie wiadomo czym jest. 

Ten McCollum broni coś? Bbo niby ma być scoring punchem, a przecież scoringu w Blazers to raczej nie brakuje.

 

Freeland nie jest aż tak zły, ale to jest ławkowe mięso armatnie, a nie trzeci wysoki.

 

Że coś tam zbierze, trafi za 3, albo nie da się wyruchać czy jakąś inną jedną rzecz można powiedzieć o prawie każdym zawodniku NBA, nikt nie ma ławki złożonej tylko z trzech Earlów Barronów i czterech Kendalli Marshallów, ale Blazers to jest bida z nędzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freeland nie jest aż tak zły, ale to jest ławkowe mięso armatnie, a nie trzeci wysoki.

 

Że coś tam zbierze, trafi za 3, albo nie da się wyruchać czy jakąś inną jedną rzecz można powiedzieć o prawie każdym zawodniku NBA, nikt nie ma ławki złożonej tylko z trzech Earlów Barronów i czterech Kendalli Marshallów, ale Blazers to jest bida z nędzą.

 

Są gorsze ławki w sensie produkcji i obrony niż Blazers.

 

Jak sprawdziłem dane to mi wychodzi że Golden, Washington i Sota są gorsze. A to co ostatnio biega jako drugi unit Magic to ja nie wiem czy to już tankowanie tak na nich działa ale HArkless z Nicholsonem to jest uwstecznianie się na naszych oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gorsze ławki w sensie produkcji i obrony niż Blazers.

 

Jak sprawdziłem dane to mi wychodzi że Golden, Washington i Sota są gorsze. A to co ostatnio biega jako drugi unit Magic to ja nie wiem czy to już tankowanie tak na nich działa ale HArkless z Nicholsonem to jest uwstecznianie się na naszych oczach

 

No, Wolves to również waga ciężka w lidze c***owych ławek, ale umówmy się - to, że jesteś top 3 czy top 5 (czy raczej bottom 3 i 5), a nie top 1 wśród najgorszych rezerw, nie znaczy, że nie masz kuli u nogi. Najlepiej niech o tym świadczy fakt, że Blazers "wyprzedzają" pod tym względem prawie wszystkie zespoły grające w sport koszykówkopodobny na wschodzie.

 

Lipa że nie maja picku ani w 1 ani 2 rundzie, myślę, że dałoby radę wyciągnąć jakiegoś w miarę sensownego zawodnika, np. Brandona Bassa albo kogoś z Bulls albo Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie nieoddawania rzutów z połowy w celu niepopsucia sobie skuteczności.

 

Durant ze Spurs, lekko za połową, wybił się w górę, praktycznie bez obrońcy, po czym, widząc, że zostało jeszcze 0,7 na zegarze... opadł z piłką.

 

disgusting

Przynajmniej udawał, że ma zamiar. Najlepszy jest Lebron, który nie oddałby pewnie open 3 z końcówką zegara - bo rzut "nie jest mądry", szukając w rogu Chalmersa na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej udawał, że ma zamiar. Najlepszy jest Lebron, który nie oddałby pewnie open 3 z końcówką zegara - bo rzut "nie jest mądry", szukając w rogu Chalmersa na siłę.

I zrezygnował. Jak dla mnie jeden c*** i tym większy plus dla George, że ma na to wyjebane i nie boi się rzucać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będę musiał, zapewne... dzięki Chytry !

 

No prob. 

 

Ogólnie mam problem z Pelicans, bo jak widzę NOP, to od razu wyobrażam sobie Narodowe Odrodzenie Polski na parkiecie z falangą na środku. Prześladuje mnie to i Al-Twaróg, już kiedyś przez jakiś rok nie mogłem sobie wybić z głowy "Antawna Żenuisona", którego przypadkiem wymyśliłem waląc nim cegły w nba 2k. Chyba ta cała liga zaczyna mi szkodzić.

 

 

 

W unrelated news, DeAndre co mecz moze najwyżej prosić Pekovica o łagodny wymiar kary. 23, 20, 34 pkt, 73, 72, 58%TS. Co ciekawe, wszystkie mecze w plecy ;]

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.