Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przynajmniej przestał się bawić w Kobego w obronie i wykazuje tam ostatnio jakiekolwiek znaki życia.

 

Btw, my tu od dawna sprzedajemy Asika za Millsapów i jemu podobnych, a Rockets od PFa zdecydowanie bardziej potrzebny jest backup C, gdzie dzisiaj przez chwilę śmigał Casspi. Może McHale liczył, że Great Wall of China w Houston zastąpi Murem na Zachodnim Brzegu Jordanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej przestał się bawić w Kobego w obronie i wykazuje tam ostatnio jakiekolwiek znaki życia.

 

Btw, my tu od dawna sprzedajemy Asika za Millsapów i jemu podobnych, a Rockets od PFa zdecydowanie bardziej potrzebny jest backup C, gdzie dzisiaj przez chwilę śmigał Casspi. Może McHale liczył, że Great Wall of China w Houston zastąpi Murem na Zachodnim Brzegu Jordanu.

Casspi na centrze? zdecydowanie lepiej pasuje tutaj popularniejsza nazwa Muru na Zach. Brzegu  --- Ściana Płaczu

 

zresztą pewnie właśnie to miałeś na myśli

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z minesoty i bostonu jakby ich jakos fajnie porozdzielac na pol to by wyszly 2 fajne druzyny

 

minny ma za duzo bialasow miekki zespol w c***, czy mi sie wydaje czy oni kazdy mecz przegrywaja w 4q i w koncowkach? softer then tissue paper?

 

gasol i lebron najwieksi narzekacze na gwizdki w lidze to oficjalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Rush pobił chyba wszelkie rekordy. 20.6 minut na parkiecie i 0 pkt 0zb 0as 0 fauli i nawet zero strat. Co to jest ja się pytam??? Jakby nie odpalił tego jednego rzutu który chyba w nocy jakoś ominąłem bo nie pamiętam kiedy to pewnie byłby rekordzistą wszechczasów ale i tak mieć statystyczne zero we wszystkich kategoriach w ponad 20 minut to i tak chyba jest nie do pobicia

 

A kolo się burzy w wywiadach że on nie rozumie czemu mu trener nie daje szansy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minny ma za duzo bialasow miekki zespol w c***, czy mi sie wydaje czy oni kazdy mecz przegrywaja w 4q i w koncowkach? softer then tissue paper?

 

 

zazwyczaj tak,chociaż wydaje mi się że z Bostonem przegrali w 3 kwarcie marnując 6 łatwych punktów w krótkim odstępie (Brewer,Pekovic,Rubio) swoją drogą Adelman chyba ma początki demencji grając w końcówce Szwedem(10 pts rekord sezonu!! ) :smile:

Dziś Rush pobił chyba wszelkie rekordy. 20.6 minut na parkiecie i 0 pkt 0zb 0as 0 fauli i nawet zero strat. Co to jest ja się pytam??? Jakby nie odpalił tego jednego rzutu który chyba w nocy jakoś ominąłem bo nie pamiętam kiedy to pewnie byłby rekordzistą wszechczasów ale i tak mieć statystyczne zero we wszystkich kategoriach w ponad 20 minut to i tak chyba jest nie do pobicia

oczerniasz chłopa,a on ma 1 zbiórkę w obronie :D no chyba że przekupił po meczu statystyka ;)

Edytowane przez adamb81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fakt przeoczyłem tą jedną zbiórke. I to pokazuje jak czasem plus minus w pojedyńczym meczu to jedno wielkie oszustwo bo widziałem w tym meczy Rusha i on był totalnie bezproduktywny ani nie bronił ani nie był aktywny w ataku. Po prostu trafił na moment w którym Kanter zmiażdżył Andersena i przy okazji Maimi miało moment ogólnego lenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.