Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma Alonzo na forum więc pewnie nikt tego nie napisał ale Beasley się obudził

gra spore min jak na Miami które tak jak SAS uczy się rotowania składem jak się da - w ogóle oni we 2 są w innej lidze niż reszta NBA, 

Beasley zaczął grać w obronie, w ataku dobra selekcja rzutowa + sporo kontr i łatwych punktów i na prawdę to fajnie wygląda 

póki co na RS ale może i w PO coś pokaże ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Drummond zdecydowanie za nisko a DMC za wysoko, ale tak to jest z autorskimi rankingami, nigdy nie będą obiektywne

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drummond zdecydowanie za nisko

 

 

 

Za nisko? Przecież Drummond poza zbiórkami na ten moment niewiele daje swojej drużynie. Mocno bym się zastanowił czy nie umieścić go niżej od choćby Gortata czy Splittera. 

Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nisko? Przecież Drummond poza zbiórkami na ten moment niewiele daje swojej drużynie. Mocno bym się zastanowił czy nie umieścić go niżej od choćby Gortata czy Splittera. 

 

Andre pomieszało się trochę w główce po ostatnim sezonie i porównaniach do Shaqa. Początek sezonu miał do dupy, ale teraz się rozkręca z każdym meczem, biorąc pod uwagę jego rzeczywisty potencjał postawiłbym go wyżej, ale to tylko moje zdanie ;)

 

EDIT: 

 

Splitter lepszy od Drummonda?? To już mała herezja.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym Drummond poza zbiórkami przewyższa Splittera? Nie pisz tylko o potencjale, bo nie ma on żadnego wpływu na obecne umiejętności zawodnika. 

 

Drummond w zbiórkach to Splittera  po prostu miażdzy, nie wiem jak mozna przejsc obojetnie obok 5,1 orb ktore kreci, do tego 1,9 stl (!!), lepsze bloki i w ogole to jak potrafi zamknac strefe podkoszowa zmuszajac przeciwnikow do jumperowania, Tiago jest bardzo dobrym centrem jak na warunki SAS, ale w innej ekipe moglby juz tak dobrze nie wygladac. Osobiscie uwazam, ze Splitter zostal slono przeplacony.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drummond lepiej broni

 

 

 

Albo mecze Pistons, które ściągam są okrojone albo mam jakieś problemy ze wzrokiem, ale na dzień dzisiejszy Drummond jest przeciętnym obrońcą. Nie mam pojęcia jak pod tym względem wypada w statystykach(pewnie lepiej niż myślę) niemniej jednak często wydaje się zagubiony przez co popełnia proste błędy. 

 

ale Drummond dzięki swojemu atletyzmowi jest sporo lepszy w tym względzie od Splittera.

 

 

Gówno na które wyleje się perfumy w dalszym ciągu jest gównem. Andre w żadnym wypadku nie jest lepszy w ofensywie od Splittera.

 

E: gorszym bezbekiem przyjebać nie mogłeś. 

Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba raczej w samych koncowkach 4q i to tylko przy close wyniku lub prowadzeniu Pizdons - w ogole to ma byc argument vs Splitter czy to tylko Twoja standardowa teoria zaczepna?

Akurat jeśli ma się czym faulować to cała, bo 74 drtg do jakiego to pozwala ograniczać to jak prezent urodzinowy dla przeciwnego coacha.To nie jest cos na poziomie hack-a-dwight czy hack-a-shaq, ale o poziom wyżej. Czy raczej niżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daleki jestem od bronienia przepłacania Splittera ( bo się nie da) ale jak czytam o Andre lub widzę staty na bbref to o Drummie myślę w samych superlatywach a potem przychodzi wieczór i mecz na LP.....

 

i wtedy znakomita część tych zachwytów znika...

a 4,0 Fper36 nie poprawia nastroju.....

to gracz głupi w równym stopniu co utalentowany...

 

chciałbym poczytać o nim w kontekście gry na boisku a nie jego potencjału który posiada

Tiago jest lepszy przy swoich ograniczeniach właśnie w prostej grze na boisku (w wielu aspektach i nie piszę że w R)  przy jednoczesnym dużo mniejszym potencjale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.