Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie są szanse na Miroticia w Bulls po wakacjach?

 

50/50. Można odnieść wrażenie, że Mirotic to dla Bulls plan B. Buyout będzie kosztował 2,5 mln USD, kickback Bulls to 600 tysięcy, więc i tak sporo zostaje.

 

Sam Mirotic jeszcze się jasno nie zdeklarował. Mówi, że Madryt to jego dom itd., ale chętnie sprawdzi się w NBA. Brak konkretów.

 

Piłka jest po stronie Bulls. Jeżeli będą zabijać się o Melo, to zapewne na jakiś czas odpuszczą Nikolę, albo spróbują przehandlować prawa do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Love w Houston, byłby strzałem w 10. Do Bulls też mi fajnie pasuje, ale spacing, jaki generuje w ataku nie koniecznie będzie wykorzystany przez Noah, natomiast Dwight miałby obok siebie lepsza wersje ryśka lewisa, do tego również świetnie zbierającego. 

 

Brałbym go nawet kosztem Hardena.

 

Pistons spoko, ale tam Love musiałby grać chyba bardziej SF w ataku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Love w Houston, byłby strzałem w 10. Do Bulls też mi fajnie pasuje, ale spacing, jaki generuje w ataku nie koniecznie będzie wykorzystany przez Noah, natomiast Dwight miałby obok siebie lepsza wersje ryśka lewisa, do tego również świetnie zbierającego.

 

tylko kto tam będzie bronił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Boston nie wyląduje w Top 3, to pewnie spróbują podbić do Minny. A może nawet z 1pickiem podbiją, bo Ainge nie jest aż tak zachwycony tym draftem jak niektórzy.

 

To tylko czyste spekulacje, ale jeśli Love wylądowałby w Bostonie, to następny ruch byłby pewnie bo Asika. Lato będzie gorące.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego Pierce wracajacy po roku do Celtics, Paul wypowiadal sie w wywiadach na temat tego gdzie zagra?

Jak KG nie pójdzie na emeryturę, to pewnie z nim zostanie. W przeciwnym wypadku była chyba mowa o: Clips, Celtics i (o zgrozo) Lakers.

 

Ja byłbym prze szczęśliwy jakby Pierce wrócił. Obojętnie z kim miałby w C's grać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Boston nie wyląduje w Top 3, to pewnie spróbują podbić do Minny. A może nawet z 1pickiem podbiją, bo Ainge nie jest aż tak zachwycony tym draftem jak niektórzy.

 

To tylko czyste spekulacje, ale jeśli Love wylądowałby w Bostonie, to następny ruch byłby pewnie bo Asika. Lato będzie gorące.

 

tak, myślałem o takim duecie w kontekście Lakers, ale Celtics mają znacznie większe możliwości pozyskania tej dwójki.

 

na wschodzie można by być solidnym play-off teamem z takim frontcourtem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.