Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

k**** mac polskie media beda sie podniecac wystepem Gortata dopoki nie zagra kupy i obrzuca go gownem. A z tymi pierogami to juz przegieli, donosza fakt ze oneal zjadl pierogi i teraz polska jest na ustach calego swiata dzieki temu. A polaki durnie to czytaja i sie podniecaja ze Shaq i Chuck pierogi i kielbase zjedli

 

A poza tym wszystko dobrze u Ciebie?

 

Wyluzuj. Daleki jestem od  fiksacji na punkcie Chucka i Shaqa jedzących pierogi, ale nie zamierzam też z tego powodu płakać. Wszyscy znamy polskie media i stopień podniety kimkolwiek, kto wskoczy na sensowny poziom w dyscyplinie o globalnym zasięgu. Dla kosza w Polsce każda wzmianka w tv o ludzkiej porze jest na wagę złota. Nie jestem za stawianiem pomników za jeden występ, ale cmon, skoro media podniecają się Lewandowskim do obrzydzenia, to niech swoje 5 minut ma też Gortat. Jakby kilkanaście lat temu ktoś powiedział mi, że Polak wykręci 31-16 w półfinale konferencji, to zaparzyłbym mu melisy i kazał się położyć.

 

Nie robię z tego wielkiej promocji Polski na świecie, to po prostu sympatyczny gest i fajna reakcja naszej ambasady. Tylko tyle i aż tyle.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego że tak mało zarobił, sportowcy są z roku na rok coraz lepiej opłacani, wystarczy spojrzeć na kształtowanie się salary cap przez ostatnie 3 dekady:ff82317f33f4c1cde523f53e015dfe4d.png

A to uwzględnia inflację? Wartość nabywcza $ z 84 i 14 to dwie cholernie odmienne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to uwzględnia inflację? Wartość nabywcza $ z 84 i 14 to dwie cholernie odmienne sprawy.

To same suche liczby nie skorygowane o inflacje. Salary cap z 84-85 to na dzisiejsze czasy około 8 milionów dolarów także wzrost płac mimo wszystko jest bardzo znaczący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - Czy jak Warriors będą chcieli wywalić Kerra np. po 2 latach, to czy muszą mu wypłacić cały kontrakt?

 

Nigdy nie zastanawiałem się jak to wygląda w przypadku trenerów.

 

Yup, to kontrakt gwarantowany.

 

Ile dostał Kerr, bo nie widzę w internetach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że Kerr będzie spoko trenerem. Wychował się na dobrych warunkach i wydaje się gościem, którego nie da się nie lubić. Trzeba też wziąć poprawkę na to, że Warriors oddaliby w pewnym momencie życie za Marka Jacksona.

 

Może pokochają go tak bardzo, że złożą ofiarę z Jordana Crawforda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojebana sprawa podobno Fisher Walton i Lue sa kandydatami

Dokładnie, zwłaszcza że są Jego byli ziomale-Hall of farmerzy, bez pracy i na dodatek chyba klepiący biedę:

Pippen i Rodman. Myślę też, że Shaqa by skusił stawką jaką dostał Kerr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi - jak wyglądał Jordan w Wizards? Numerki z BR i filmiki z YT niewiele mi powiedzą - jakie są fakty? Chcę poznać prawdę! :grin:

 

Chyba zostal najstarszym 40 latkiem ktory rzucil 40 punktow :nevreness: Ciagle jeden z lepszych SG w lidze.

 

Co tu duzo mowic atletyzm nie ten ale jednak pewnych rzeczy sie nie zapomina. W Wizards nie mial z kim grac (chyba biegal po blisko 40 minut w tym wieku!!) ot to byla taka wesola gromadka.

 

Mam dziwne wrazenie ze MJ ciagle mogl brac ciezar gry na swoje barki przez okolo 15-20 minut w meczu, minuty ktore gral w WSH poprostu nie byly w stanie pozwolic mu dominowac na poziomie do ktorgo nas przyzwyczail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.