Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Josh z tego co sie orientuje obecnie juz nie jest PFem ;]

 

Spokojnie, zaraz znowu nim będzie :)

 

no ale w takich chociazby tłokach byłby taką 3cią opcją, ja nawet nie mialem na mysli jego jako lidera, gdziekolwiek!

 

Mimo wszystko - nie. Pistons mają już Brick Brothers i Druma, którego trzeba budować w ataku. Nie potrzebują gościa, który ogólnie jest niezły, bardziej spiecjalisty typu 3nD. Afflalo, Ariza, Carroll, coś w ten deseń.

 

czyli Monroe u boku Garnetta sprzed powiedzmy 5 lat? obok Duncana?

tak ogólnie obecnie nie ma chyba PFa, który nie byłby parówą w D. Ibaka jest troche over jednak.

 

Kilku jest (wspomniany Taj, Anthony Davis, Josh), ale niefart polega na tym, że te ekipy na ogół mają już centrów. Generalnie chodzi mi o to, że biorąc Grega, niezależenie od pozycji, trzeba mieć obok kogoś defensywnego, aby uniknąć sytuacji z np. Minnesoty.

 

Pelikany to moja pierwsza myśl. Druga, mocno naciągana wizja, to Monroe w Sixers obok Noela albo w Bux obok Sandersa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego twój pomysł z NOP wydaje się być najlepszym wyjściem, maja kasę, trójka Monroe/Davis/Anderson dawałaby radę, choć czy ten zespół czasem nie potrzebuje bardziej polować w te wakacje na jakiegoś SF niż na Grega. 

"Kasa Misiu, Kasa..." NOP ma w tej "chwili" w składzie: Gordon (29/2), Evans (32/3), Holiday (20/3), Andersen (16/2), Davis (12/2), Rivers (5/2), Morrow, Ajinca, Withey Babbit, Miller, Roberts po ok. bańce. Razem daje ok. 58 baniek..... Gdzie chcecie zmieścić Monroe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sap spokojnie może dzielić minuty sf i pf, grał tak bez problemu w Utah, to naprawdę fajny zawodnik

 

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Sap odszedł z Jazz bo nie chciał grać ani jako gracz z ławki a tym bardziej jako Sf !!!! Były takie koncepcje granie Big Ballem Hayward-Sap-Favors-Big Al ale to było skutecznie dopóki Sap nie zaczął kontestować tego i oficjalnie mówić to nie moja pozycja i nie chcę tak grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kasa Misiu, Kasa..." NOP ma w tej "chwili" w składzie: Gordon (29/2), Evans (32/3), Holiday (20/3), Andersen (16/2), Davis (12/2), Rivers (5/2), Morrow, Ajinca, Withey Babbit, Miller, Roberts po ok. bańce. Razem daje ok. 58 baniek..... Gdzie chcecie zmieścić Monroe? 

 

Nie no, jasne, że w grę wchodzi tylko wymiana. Chcą pozbyć się Gordona, którego kolana są gotowym materiałem do rozprawy doktorskiej dla jakiegoś lekarza. Pistons potrzebują opcji na obwód, ale z Ericiem to ryzyko jak jasna cholera.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Sap odszedł z Jazz bo nie chciał grać ani jako gracz z ławki a tym bardziej jako Sf !!!! Były takie koncepcje granie Big Ballem Hayward-Sap-Favors-Big Al ale to było skutecznie dopóki Sap nie zaczął kontestować tego i oficjalnie mówić to nie moja pozycja i nie chcę tak grać.

Pokaż źródło. Rozmawiamy o ekipie, co bijąc się o PO i mając beznadziejnie obsadzoną pozycje SF i potrzebowała polepszyć obronę i spacing, grała Demarre Carrollem 15minut na mecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jasne, że w grę wchodzi tylko wymiana. Chcą pozbyć się Gordona, którego kolana są gotowym materiałem do rozprawy doktorskiej dla jakiegoś lekarza. Pistons potrzebują opcji na obwód, ale z Ericiem to ryzyko jak jasna cholera.

Z drugiej strony zostały mu dwa lata umowy i kończy się ona akurat przed przedłużeniem Drummonda. Lepiej zaryzykować z Gordonem, niż puścić Monroe za free. W dodatku taki Gordon przyblokowałby salary do nowej umowy Drumma i nie wpieprzyliby się w kolejną głupią umowę. 

 

Cholera, chciałbym zobaczyć Monroe sparowanego z Davisem!

 

Ostatnio płacili grubą kasę Stuckeyowi i C-Villi, po następnym sezonie spada 4,5 mln Jarebko, kasa jest. Ja bym wszedł w taką wymianę. Nic nie ryzykują, nikogo lepszego nie wyrwą z FA, a jak wypali to mieliby pociechę. Pozostałoby tylko znaleźć jakiegoś SF. 

 

Z drugiej strony mogliby posypać np. Dengowi i postawić na KPC na 2, a Monroe odpuścić.

 

Najgorsze w tej sytuacji jest to, że mają sporo wolnej kasy w lato i może im się zechce wyrównać ofertę za Monroe i męczenie się kolejny rok z taką samą, niepasującą do siebie obsadą frontcourtu.

Gordon w NOP to b dobry pomysł, ale nie ma żadnego sensu by Jenning poszedł w drugą stronę.

 

Jennings-Tyreke razem? to by było straszne

Ale Gordon jest w NOP ;) 

 

I czegoś tutaj nie rozumiem... mówimy o wymianie Gordon-Monroe, nie byłyby potrzebne żadne dodatki w stylu Jenningsa. Wystarczy kontrakt Grega za 10-12 mln. Poza tym Pistons mieliby miejsce w salary na wzięcie Gordona nawet za kogoś na debiutanckiej umowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już skreśliłem, ktoś tu napisałem o wymianie z udziałem Jenningsa. Monroe'a też bym nie chciał w NOP. Marzy mi się Spencer. Bardzo lubię oglądać ona man show + strzelcy, niestety od czasów Lebrona w Cavs i Dwighta w Orlando mało tego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo bym baaardzo chciał zobaczyć właśnie w Detroit. Smith i Drummond to idealni zadaniowcy dla niego.

Patty Mills - Singler - Carmelo - Smith - Drummond to bardzo dobrze zbalansowana ekipa. Z takim trenerem jak Stan mogłaby sporo namieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kasa Misiu, Kasa..." NOP ma w tej "chwili" w składzie: Gordon (29/2), Evans (32/3), Holiday (20/3), Andersen (16/2), Davis (12/2), Rivers (5/2), Morrow, Ajinca, Withey Babbit, Miller, Roberts po ok. bańce. Razem daje ok. 58 baniek..... Gdzie chcecie zmieścić Monroe? 

No w grę wchodzi tylko s'a't, no ale jest to zawsze dla nich opcja. Gordona jakoś zdzierżyliby w Pistons, a coś za Monroe by dostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony zostały mu dwa lata umowy i kończy się ona akurat przed przedłużeniem Drummonda. Lepiej zaryzykować z Gordonem, niż puścić Monroe za free. W dodatku taki Gordon przyblokowałby salary do nowej umowy Drumma i nie wpieprzyliby się w kolejną głupią umowę. 

 

Cholera, chciałbym zobaczyć Monroe sparowanego z Davisem!

 

Ostatnio płacili grubą kasę Stuckeyowi i C-Villi, po następnym sezonie spada 4,5 mln Jarebko, kasa jest. Ja bym wszedł w taką wymianę. Nic nie ryzykują, nikogo lepszego nie wyrwą z FA, a jak wypali to mieliby pociechę. Pozostałoby tylko znaleźć jakiegoś SF. 

 

Z drugiej strony mogliby posypać np. Dengowi i postawić na KPC na 2, a Monroe odpuścić.

 

Najgorsze w tej sytuacji jest to, że mają sporo wolnej kasy w lato i może im się zechce wyrównać ofertę za Monroe i męczenie się kolejny rok z taką samą, niepasującą do siebie obsadą frontcourtu.

 

Te 2 lata w kontrakcie Gordona to oczywiście okoliczność nieco łagodząca ryzyko i rozumiem Twój tok myślenia, ale mimo wszystko ja by się na to nie zdecydował. Ciężko budować zespół w oparciu o gościa, który regularnie opuszcza min. 20 gier w sezonie. On non stop ma coś z kolanami, miesiąc temu miał artroskopię lewego. Ja bym się w to nie pakował, to śmierdzi na kilometr. Dodatkowo, Eric ma humory i ostatnio nie jest znany z bycia dobrym duchem szatni. Papiery na granie ma, tylko dużo tych ale

 

Generalnie z Pistons zabawna sytuacja, bo oni nie potrzebują następnej gwiazdy, czy 2/3/innej opcji, tylko rolesów do trójek i obrony + lepszy backup dla Jenningsa. Marzenie to niezły SF, tak aby KCP mógł się ogrywać w s5.

 

Melo bym baaardzo chciał zobaczyć właśnie w Detroit. Smith i Drummond to idealni zadaniowcy dla niego.

Patty Mills - Singler - Carmelo - Smith - Drummond to bardzo dobrze zbalansowana ekipa. Z takim trenerem jak Stan mogłaby sporo namieszać.

 

Heh, brzmi fajnie :) Z tego wynika, że Knicks oddaliby Melo za pakiet Jennings - Monroe.

 

 

Proponuję następne posty o Detroit pisać w ich temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** mac polskie media beda sie podniecac wystepem Gortata dopoki nie zagra kupy i obrzuca go gownem. A z tymi pierogami to juz przegieli, donosza fakt ze oneal zjadl pierogi i teraz polska jest na ustach calego swiata dzieki temu. A polaki durnie to czytaja i sie podniecaja ze Shaq i Chuck pierogi i kielbase zjedli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.