Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

dobry ruch Pistons z SVG, jak wspomniano czekam na grę Drummonda u wąsacza. Tylko, aby nie pakowali się w Otisa to raczej nie jakaś wielka różnica niż gdyby nadal Dumars sprawował funkcję GM'a.

 

Warriors po stracie Stana nadal starają się o Kerra, a mieli nawet do OKC, aby z nim się spotkać. Jazz za to kontaktowali się z Johnem Stocktonem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten ruch Pistons. Mają nowego Dwighta i warunki żeby odtworzyć system z Magic. Może być ciekawie. 

 

Dla Monroe nie ma miejsca, to jasne. Ciekawe tylko, czy go odpuszczą całkowicie, czy może uda się coś na pocieszenie wyrwać. Podpisali Josha, to trzeba go jak najlepiej wykorzystać. Więc należy grać nim na 4. 

 

Ciekawe, jak ustawi i czy będzie potrafił lepiej go wykorzystać KCP. Teoretycznie ma chłopak szansę na grę u Stana. 

 

Bonus: Wcześniej najchętniej widziałem właśnie tego grajka, ale teraz mam pewność, kogo Pistons wezmą w drafcie :) McDermott, szukaj mieszkania w Motown. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to widziałem gdzieś, ale Hawks nie muszą nikogo oddawać, żeby mieć Monroe.

 

Problem jest inny - co wtedy zrobić z Sapem? Bo to wyglądałoby podobnie do obecnej sytuacji w Pistons. Zajebistym plusem byłaby gra na 4 Ala, ale Millsap na 3? Pewnie dałoby się to ustawić i obdzielić ich dobrze minutami, ale musiałby grać z ławki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy Ferry chce trzymać nadal duet Horford-Millsap. Horford ma problemy z kontuzjami więc bym pohandlował nim, a nawet jak Monroe nie wyjdzie spróbować z Asikiem, ale wtedy Rockets woleliby pewnie Sapa over Big Al. Millsap na 3 też sobie poradzi, ale wolę go na 4.

Edytowane przez skejcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ostatnio rumor, że Hawks są zainteresowani Monroe. Carroll i Korver za Monroe'a to może by przeszło ;] Też uważam, że jak Pistons będą wybierali z 9 postawią na McDermotta, gdyby nie było Jenningsa to może na Ennisa by się skusili.

 

To wymarzony pakiet dla Detroit, ale bądźmy szczerzy - powinni być zadowoleni jeśli za Moose;a dostaną cokolwiek sensownego. Nie da się odtworzyć systemu z Magic w skali 1:1 przez Josha, ale Pistons potrzebują shooterów jak ryba wody.

 

Bardzo lubię KCP, ma papiery na kapitalnego obrońcę, ale koniecznie musi ustabilizować rzut.

 

Ogólnie ruch ze Stanem na plus (choć mocno liczyłem na Hollinsa). Przynajmniej wiadomo czego się po nim można spodziewać i powinien to wszystko poukładać.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, solidni rolesi na pozycję 3-2 to akurat co brakuje trochę w Pistons. Jednak czy oni na 100% chcą się pozbyć Grega? Przed deadline ponoć handlowano Smithem, ale nikt nie był chętny. SVG pewnie musi wyrazić swoją opinie kogo woli z dwójki Smoove-Monroe.

Edytowane przez skejcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na 100% chcą go zatrzymać? 

 

Chcą się pozbyć, a nie będą mogli sobie pozwolić na wyrównanie jakiejś wysokiej oferty to są dwie różne sprawy. Teoretycznie mają odpowiednią kasę, żeby bezboleśnie zatrzymać Monroe i w przypadku Pistons wcale mnie nie zdziwi wyrównanie jakiejś grubszej umowy, ale nie to powinno być priorytetem. Takie pieniądze w ich przypadku lepiej wydać np. na Denga. 

 

Z drugiej strony głupio stracić chłopaka za free, ale trzymanie go na boisku razem z Drummem i Smithem nigdy nie wypali.

 

Jeśli miałbym wybierać, na co postawić, to biorę parę Drummond-Smith nad Drummond-Monroe. W każdej chwili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, solidni rolesi na pozycję 3-2 to akurat co brakuje trochę w Pistons. Jednak czy oni na 100% chcą się pozbyć Grega? Przed deadline ponoć handlowano Smithem, ale nikt nie był chętny. SVG pewnie musi wyrazić swoją opinie kogo woli z dwójki Smoove-Monroe.

 

SvG może sobie wyrazić opinię, natomiast rzeczywistości nie zmieni. Oddanie Josha tu i teraz graniczy z niemożliwością. Ukłony dla Dumarsa za podpisanie jego i Jenningsa za jednym zamachem. Trzeba było wziąć jeszcze JR Smitha.

 

Dla całej trójki nie ma miejsca, Greg najlepiej czuje się na C i kończy mu się kontrakt, więc to naturalny kandydat do odstrzału. Najlepiej było go oddać w lutym, ale Pistons nie byli w stanie podjąć żadnej decyzji, a większość GMs w lidze zapadała na sezonową przypadłość zwaną psychozą draftu tysiąclecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie Monroe Big Al nie byłoby glupie, żaden nie ma rewelacyjnej D ale ofensywnie dali by rade grac ze sobą, Pistons by wzieli w zamian MGK albo Hendo i mają starting SFa z zajebista bądź niezła D w przypadku tego drugiego.

 

Rox mogliby spróbowac ale Monroe jednak mimo wszystko wygląda lepiej na C. na szybko Boogie, mądrzejszy z Lopezów i Monroe to ofensywnie najbardziej rozwinieci srodkowi obecnie.

 

 

pomyslałem jeszcze o Celtach, Monroe<->Green.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monroe i Jefferson razem? Nah, nie widzę tego. MKG nawet fajny, tylko ten jego koślawy jumper...

 

Jako ukryty fan Pistons nie chcę kolejnego ptasiego móżdżka w postaci Jeffa Greena. Marzenie to wyciągnięcie takiego Afflalo z Tragic, ale na to jest za późno, a Orlando nie ma w tym interesu.

 

Monroe pasuje jak ulał do Pelikanów, z Davisem na naturalnym dla niego PF.

 

Sam Greg liczy na min. 48/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clifford zrobil mega robote w Catz z tym czym dysponował, wierze w goscia, dlatego tak przyjąłem. ale w sumie oni nie maja żadnego interesu w oddawaniu MGK (tu raczej miałem na względzie jego obrone) w Pizdons jest komu ceglić :grin:

 

nie wiem skąd taka opinia o Greene ogólnie panuje, co on i z kim ma grać, kazali rzucac to rzuca ile wlezie, gosciu jest po mega powaznej kontuzji, wrocił i pociska,torche na pałe ale jednak, w dobrym systemie jakoś by działal odpowiednio, przy Durancie nie wygladał tak źle, ma swoje wady ale w lidze nie posiada ich tylko dwóch graczy.

 

choć rzeczywiście moze akurat do tłoków by nie pasował, po prostu wszystko lepsze niz Monroe ma odejsc za darmo.

 

wydaje mi sie, ze Afflalo bedzie chcial cos wygrywać. Monroe do Nets by pasował no ale w Detroit nie ma juz Dumarsa wiec nie łyknie Lopeza ;]

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clifford zrobil mega robote w Catz z tym czym dysponował, wierze w goscia, dlatego tak przyjąłem. ale w sumie oni nie maja żadnego interesu w oddawaniu MGK (tu raczej miałem na względzie jego obrone) w Pizdons jest komu ceglić :grin:

 

nie wiem skąd taka opinia o Greene ogólnie panuje, co on i z kim ma grać, kazali rzucac to rzuca ile wlezie, gosciu jest po mega powaznej kontuzji, wrocił i pociska,torche na pałe ale jednak, w dobrym systemie jakoś by działal odpowiednio, przy Durancie nie wygladał tak źle, ma swoje wady ale w lidze nie posiada ich tylko dwóch graczy.

 

choć rzeczywiście moze akurat do tłoków by nie pasował, po prostu wszystko lepsze niz Monroe ma odejsc za darmo.

 

wydaje mi sie, ze Afflalo bedzie chcial cos wygrywać. Monroe do Nets by pasował no ale w Detroit nie ma juz Dumarsa wiec nie łyknie Lopeza ;]

 

O Greenie mieliśmy swego czasu ciekawą dyskusję. Generalnie ja mam z Jeffem taki problem, że w zasadzie nie wiem, co on ma konkretnie do zaoferowania. Ani jeden element jego gry nie znajduje się na półce z napisem bardzo dobry. Średniak, w dodatku nierówny, max. 3 opcja w ułożonym zespole.

 

Monroe widzę na C obok ogarniętego PF z blokiem, który zniweluje średnią obronę Moose;a. Jak tak patrzę na rostery poszczególnych ekip, to może być problem z realizacją takiego scenariusza. Ew. Greg na PF obok rim protectora, ale to rozwiązanie może się odbijać czkawką na bronionej stronie parkietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Greenie mieliśmy swego czasu ciekawą dyskusję. Generalnie ja mam z Jeffem taki problem, że w zasadzie nie wiem, co on ma konkretnie do zaoferowania. Ani jeden element jego gry nie znajduje się na półce z napisem bardzo dobry. Średniak, w dodatku nierówny, max. 3 opcja w ułożonym zespole.

 

Monroe widzę na C obok ogarniętego PF z blokiem, który zniweluje średnią obronę Moose;a. Jak tak patrzę na rostery poszczególnych ekip, to może być problem z realizacją takiego scenariusza. Ew. Greg na PF obok rim protectora, ale to rozwiązanie może się odbijać czkawką na bronionej stronie parkietu.

no ale w takich chociazby tłokach byłby taką 3cią opcją, ja nawet nie mialem na mysli jego jako lidera, gdziekolwiek!

 

czyli Monroe u boku Garnetta sprzed powiedzmy 5 lat? obok Duncana?

tak ogólnie obecnie nie ma chyba PFa, który nie byłby parówą w D. Ibaka jest troche over jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.