Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy jak wyjdzie, ale jak nie bedziemy w top3 loterii to mozemy glupio stracic pick i nic z tego nie bedzie. A kasy az tak duzo tez nie ma, jezeli ten zespol ma byc realnie wzmocniony, no bo wzmocnienia moga kosztowac zespol co dwojka dziadkow na pg i sg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tnt i abc mecze widzialem ale o stacji itd nigdy nie slyszalem. Jakas regionalna?

 

czyżby Wam dopiero w szkole podłączyli neta i pierwszy dzień w necie??

 

www.itp.com

 

Jedno z większych medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że pod Azję to ciężko się dopasować. Między zachodnim wybrzeżem USA a na przykład Pekinem jest 9 godzin różnicy (w sensie w Pekinie jest 10 godzin wcześniej). Musieliby zagrać albo o ósmej rano albo przed północą żeby dopasować się do Azjatów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co widziałem i rozmawiałem to w Chinach nie narzekają na godziny i nie wymagają zmian czy dostosowania się pod nich, zaczynają się u nich mecze rano i w hotelach czy restauracjach normalnie transmitowane są mecze.

Często były też powtarzane w porach 18-23. NBA mają naprawdę sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co widziałem i rozmawiałem to w Chinach nie narzekają na godziny i nie wymagają zmian czy dostosowania się pod nich, zaczynają się u nich mecze rano i w hotelach czy restauracjach normalnie transmitowane są mecze.

Często były też powtarzane w porach 18-23. NBA mają naprawdę sporo.

Chińczycy nie narzekają bo nie mają wyjścia. Zresztą cieszą się że wogóle moga oglądać bo taka możliwość istnieje dopiero od czasów Yao. 

Za to Amerykanie dostosowują mecze przede wszystkim do siebie. Muszą spasować się z trasmisjami w telewizjach ogólnokrajowych oraz z innymi wydarzeniami odbywającymi się w halach np. meczami NHL, koncertami itp. Do tego trzeba brać pod uwagę, że pomiędzy wschodnim a zachodnim wybrzeżem jest 3 godziny różnicy czasu. Nie widziałem meczu zacznającego się wcześniej niż 1.00 pm ET (tylko w niedziele) i później niż 10.30 pm ET (dotyczy wyłącznie meczy na zachodzie). Inne części świata mogą oglądać live o jakiejś dziwnej porze albo retransmitować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.