Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie zastanawiam... czy wg was jest potrzebny watek lub post z linkami na Yahoo do wszystkich lig w historii rozgrywek? Wydaje mi sie, ze byloby to przydatne przy przygotowaniach do draftu, ale tez nie chce spamowac dzialu bardziej niz juz to zrobilem ;-)

Jesli naprawde nie masz co robic, to dawaj. W najgorszym razie bedzie jeden post więcej do ignorowania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam... czy wg was jest potrzebny watek lub post z linkami na Yahoo do wszystkich lig w historii rozgrywek? Wydaje mi sie, ze byloby to przydatne przy przygotowaniach do draftu, ale tez nie chce spamowac dzialu bardziej niz juz to zrobilem ;-)

 

przy stworzeniu PODDZIAŁU HISTORY fajny pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam... czy wg was jest potrzebny watek lub post z linkami na Yahoo do wszystkich lig w historii rozgrywek? Wydaje mi sie, ze byloby to przydatne przy przygotowaniach do draftu, ale tez nie chce spamowac dzialu bardziej niz juz to zrobilem ;-)

 

Bardzo fajny pomysł, ja bym na pewno skorzystał. Zwłaszcza, że nie grałem jeszcze w lidze 15 lub więcej osobowej i chciałbym przejrzeć dokładniej jak przebiega draft i rozgrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z newsow forumowych, dzieki matkowi i Borysowi dzisiaj stalem sie modem dzialu Roto.

Plusy - nie bede zawracal matkowi gitary [szacunkowo] 150 duperelami przez najblizsze 2 miesiace.

Minusy - chec testowania opcji kasowanie postow/watkow? ;-)

Np bardzo mnie korci by wywalic niemal puste "Hall of Fame Roto-League"... moge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilk myślałeś w ogóle nad jakimś deadline ustaleń, na temat których dyskutujemy (brak ingerencji komisza, wyłanianie zastępców po sezonie za olewusów?

Jak najbardziej, przede wszystkim obserwuje stan potwierdzen bo to dla mnie znak ile osob mialo szanse sie wypowiedziec w tych sprawach. Zas w przyszlym tygodniu na poczatku wysylam przypomnienia mailem do niepotwierdzonych, a w srodku czy pod koniec sprobuje wrzucic pierwszy proby podsumowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrzucam jeszcze tematy do których Wilq się chyba nie odniosłeś. Uważam że temat pomyłek w tradach powinien jakoś zostać opisany. U nas w lidze było sporo spięć w tym temacie

 

 

 

1. Myślę, że jeszcze trzeba dograć kwestię pomyłek w tradach. Tzn. może się zdarzyć, że ktoś proponuje absurdalny trade chcesz go odrzucić i przez pomyłkę klikasz przycisk zatwierdzający. U nas w lidze pomyłka miała miejsce chyba 3 razy. oczywiście były prośby o odrzucenie takich tradów itd. i za każdym razem trade został anulowany, ale wydaje mi się że powinno się to uwzględnić w regulaminie. Np. max do 20 min po takim błędnym przyklepaniu tradu trzeba by napisać widomość na yahoo z prośbą do komisarza o anulowanie tradu i komisarz musiałby wtedy odrzucić taki błędny trade. Ewentualnie można też limit wprowadzić że osoba która się pomyliła może to zrobić max np. 2 razy. Coś w tym stylu.

 

2. Dodatkowo mnie irytowało strasznie wpiepszanie się (szczególnie naszego komisarza) w trady innych menagerów. Uważam, że raczej nie powinno być żadnego blokowania tradów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrzucam jeszcze tematy do których Wilq się chyba nie odniosłeś. Uważam że temat pomyłek w tradach powinien jakoś zostać opisany. U nas w lidze było sporo spięć w tym temacie

Nie odnioslem sie bo tu chyba nie ma nad czym dyskutowac? Tzn oczywiste jest, ze akceptacja przez pomylke powinna byc cofnieta i AFAIR sam komisarz nie moze tego zrobic, wiec musi sie to odbywac przez prosbe o wetowanie trejdu.

Co do wpisania do regulaminu to nie bardzo jest co wpisywac bo jak jednoznacznie opisac ta sytuacje?

Przeciez nie mozna wymusic wetowania takiego trejdu bo niby jak ustalic kto mialby to zrobic albo kto tego nie zrobil?

Nie mozna nigdzie sprawdzic kto wetowal, a kto nie, wiec nawet gdyby wymiana przeszla kazdy moglby powiedziec, ze wetowal i nie daloby sie udowodnic kto klamal.

Wg mnie caly temat zalatwia odrobina dobrej woli i z tego co piszesz pomimo spiec sie to udalo zrobic.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ zaczynajmy chociaz dla 1 i 2 lig bo moze byc ciezko z dograniem terminow dla wszystkich! :smile:

Liga I juz dawno ruszyla, a w II brakuje jeszcze 3 potwierdzen.

Zreszta chyba nikt by nie planowal terminow draftu na wrzesien, wiec czekanie w niczym nie przeszkadza.

Ale tez sie niecierpliwie gdybys o to pytal ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie trochę na luz. W zeszłym roku o tej porze, to ja nawet nie byłem tu zarejestrowany. A teraz już zdecydowana większość osób z pierwszych trzech poziomów jest potwierdzona.

Dobrze prawi...

 

BTW, caly czas aktualizowana lista kogo i gdzie brakuje jest tutaj: http://www.e-nba.pl/topic/3602-ligi-roto-201415-potwierdzenie-udzialu/?do=findComment&comment=293009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam nad interpretacja...

jak ktos przeczytal PMa organizacyjnego w sierpniu i jeszcze nie potwierdzil udzialu to wg Was oznacza rezygnacje?

A jeszcze dziwniejsze przypadki sa jak ktos napisal posta na forum w innym dziale...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam nad interpretacja...

jak ktos przeczytal PMa organizacyjnego w sierpniu i jeszcze nie potwierdzil udzialu to wg Was oznacza rezygnacje?

Predzej to ze jest nieogarniętym łosiem którego trzeba zapraszać po imieniu.

A jeszcze dziwniejsze przypadki sa jak ktos napisal posta na forum w innym dziale...

I zwykłe łosie poczuły się urażone ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos pytal na czym stoimy z organizacja to mamy potwierdzenia dalszej gry od 99 GMow, ale wciaz czekamy na 17.

Takze nastepne potwierdzenie bedzie promocyjne ;-)

 

Do tego sa caly czas otwarte 3 dyskusje dotyczace zmian regulaminu:

- o sposobie powstawania skladu lig na danym poziomie gdzie poki co jest dosyc wyrazna wiekszosc

[link do podsumowania sytuacji - http://www.e-nba.pl/topic/3598-update-regulaminu-sklad-lig-na-danym-poziomie/page-7?do=findComment&comment=294096 ],

 

- o znikajacych GMach gdzie tez zdaje sie byc wyrazna wiekszosc [ http://www.e-nba.pl/topic/3599-update-regulaminu-znikajacy-gmowie/page-7?do=findComment&comment=294090 ],

 

- o porownaniach miedzyligowych gdzie jeszcze najwiecej moze sie zmienic bo najmniej osob sie wypowiedzialo

[link do podsumowania sytuacji - http://www.e-nba.pl/topic/3600-update-regulaminu-porownania-miedzyligowe/page-4?do=findComment&comment=294082 ].

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.