Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z Hibbertem jest taki, że właśnie w ofensywie to dominujący jest wtedy, kiedy stanie na przeciwko niego jakiś fałszywy center albo 6'10'', ale szczęście w nieszczęściu, bo Heat mają Bosha.

A do jakiej kategorii zaliczany jest Tyson Chandler? Bo jego Hibbert w ofensywie też zdominował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik od dwóch sezonów ( tzb ten i poprzedni) Tyson Chandler klasyfikuje się jako mam wyjebane na wszystko co się dzieje wokół mnie i wali mnie robienie za czarnego muła w obronie

 

To już nie ten sam Tyson co wygrał tytuł z Dallas czy nawet z pierwszego sezonu w Nowym Jorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watch me over in the may. Miami can into finals.

 

Rappar a co ma piernik do wiatraka - najpierw życzysz aby się połamali liderzy PAcers a jak ci słusznie ktoś to punktuje to nagle rzucasz takie hasło

 

Spróbuj oświecić nas tu wszystkich jakie jest powiązanie semantyczne pomiędzy życzeniem kontuzjami a następnym buńczucznym - watch me over in the may

 

Bo jak patrzę na to z boku to mam wrażenie że pogubiłeś chyba kontekst swoich własnych wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar a co ma piernik do wiatraka - najpierw życzysz aby się połamali liderzy PAcers a jak ci słusznie ktoś to punktuje to nagle rzucasz takie hasło

 

Spróbuj oświecić nas tu wszystkich jakie jest powiązanie semantyczne pomiędzy życzeniem kontuzjami a następnym buńczucznym - watch me over in the may

 

Bo jak patrzę na to z boku to mam wrażenie że pogubiłeś chyba kontekst swoich własnych wypowiedzi

No skoro mam pokonać najlepszych, to nie pozostaje mi nic innego jak wdziać ten jersey, mam nadzieję, że będę grał w czarnym, bo czerwony mnie pogrubia, i rozjebać tych pacersów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łohohohoho! Ale śmieszek!

Też wolałbym, żeby był 3peat, bo lubię LeBrona i szkoda by było, żeby został zapamiętany jako następca MJ, który ugrał o pierścień więcej niż Darko, ale bez przesady. Ja uważam, że LeBron i tak pociągnie ten team do misia i żadna kontuzja George'a nie będzie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro mam pokonać najlepszych, to nie pozostaje mi nic innego jak wdziać ten jersey, mam nadzieję, że będę grał w czarnym, bo czerwony mnie pogrubia, i rozjebać tych pacersów.

Chyba wciąż jesteś zagubiony - przecież nikt w tym wątku nie zapowiada że Miami nie ma szans na mistrza albo że ich PAcers zmiażdży - wszystkie zaczepki w Twoim kierunku były z powodu Twojego delikatnie mówiąc dziwacznego życzenia że masz nadzieje że George/Hibbert zaliczą kontuzje -po czym nagle wyskakujesz jak Ordon na redutę i machasz czarną flagą że watch me in may. Tylko nie zauważyłeś że nikt tej reduty nie atakuje a ty stoisz jak kołek sam i odpierasz nie istniejące ataki

 

Trochę odleciałeś tak ci powiem - zluzuj odrobinę i spuśćpowietrze z tego balonika JAmes-3 peat bo niczym Macierewicz dostrzegasz zamach tam gdzie stoi tylko brzoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wciąż jesteś zagubiony - przecież nikt w tym wątku nie zapowiada że Miami nie ma szans na mistrza albo że ich PAcers zmiażdży - wszystkie zaczepki w Twoim kierunku były z powodu Twojego delikatnie mówiąc dziwacznego życzenia że masz nadzieje że George/Hibbert zaliczą kontuzje -po czym nagle wyskakujesz jak Ordon na redutę i machasz czarną flagą że watch me in may. Tylko nie zauważyłeś że nikt tej reduty nie atakuje a ty stoisz jak kołek sam i odpierasz nie istniejące ataki

 

Trochę odleciałeś tak ci powiem - zluzuj odrobinę i spuśćpowietrze z tego balonika JAmes-3 peat bo niczym Macierewicz dostrzegasz zamach tam gdzie stoi tylko brzoza

To ty jesteś zagubiony, bo odnoszę się do drugiej osoby, w jakiej to napisał. A skoro napisał, że to ja muszę pokonać, przydałoby wyprać sobie Jersey.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Pekovic robił z Hibberta dziffffkę, do momentu kiedy nie pojawił się Ian The Great i odwrócił role.

 

Mahinmi chyba jest nawet bardziej obcykany w ruchach pod koszem  w ataku niż Hibbert - w każdym razie jego obecność na ławce jest kluczowa dla sukcesów Pacers, bo ciągle mogą sobie pozwolić na granie 7footerem pod koszem.

 

 

David West przyjął rolę Charlesa Oakleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając zdecydowanie za dużo Pacers przez ostatnie 3 lata, doszedłem do etapu że oglądanie ich OFENSYWY jest największą przyjemnością w lidze. Proszę, napiszcie mi czy to wina urazu psychicznego czy tego, że Paul George gra na midrange'u jak Kobe, Stephenson gra po amfetaminie, a David West rzuca Webberowskie piłki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.