Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

George na razie ostro naparza. Mówił że rok temu nie był przygotowany do zostania gtg Indiany ale póki co konkretnie mnie zaskakuje. Indiana ma wyjebaną pakę. Jeżeli Spurs nie stać na ostatni wysiłek i nie powalczą w finałach to chce Mistrza dla Indiany. W sumie to chce finał Pacers- Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George na razie ostro naparza. Mówił że rok temu nie był przygotowany do zostania gtg Indiany ale póki co konkretnie mnie zaskakuje. Indiana ma wyjebaną pakę. Jeżeli Spurs nie stać na ostatni wysiłek i nie powalczą w finałach to chce Mistrza dla Indiany. W sumie to chce finał Pacers- Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers nalezy sie mis, jeszcze za te czasy kiedy biegali w skladzie miller-artest-oneal i byla bitwa w the palace.

 

Mają bardzo mocną piątkę, która sie swietnie uzupełnia, do tego wzmocnili lawke Scola, i Watsonem no i przede wszystkim wystrzelił im Lance Stephenson. 

 

W tej chwili robią gładkie 4-0, a jeszcze wciąż nie grają jeszcze Hille i Granger. O ile na powrót Danny'ego jakos bardzo nie czekam, bo nie jestem pewien jak wpasuje sie miedzy Stephensona i George'a, to Hill na pewno im sie mocno przyda.

 

Wydaje mi sie ze Paul George moze w tym roku ostro powalczyć o MVP z Jamesem. 

 

No i Vogel na COTY bedzie pewnie lecial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem BYŁY BY DLA MNIE ZWIEŃCZENIEM a nie ze się należy.....

Kore'owi chodziło myślę o stwierdzenie, że  PG należy się maksymalny kontrakt.

 

George zaczyna być na tym forum trochę przeceniany. 

Należy mu się max, idzie po MVP itd. to jakbym czytał o Durancie czy Lebronie, a do nich Georgowi jednak trochę brakuje.

 

Maksymalny kontrakt - ok, przy założeniu że zrobi postępy, bo za to, co pokazał dotychczas to na maxa na pewno nie zasługuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***** o czym wy tu w ogole rozmawiacie.

 

Komu dalibyscie maxa, jak nie PG ? LBJ, Durant, CP3, zdrowy Curry, czy jest jeszcze ktos, kto ma papiery, zeby wskoczyc do topu topów ? Love ? 

James Harden jest spoko, ale defensywnie PG jest kilka półek wyżej, Irving poki co nie jest nawet blisko, Drummond to melodia przyszlosci.

 

Pacers spada w tym roku kontrakt Grangera, mieli hajs do wydania i co mieli z nim zrobic? polowac na Melo, Bosha? dac jakiemus wysokiemu kolkowi kontrakt w stylu Perka? DeRozan dostaje 11-12 baniek rocznie, a to nawet nie jest dobra 3 opcja w walczącym o cos teamami.

 

George to obecnie jedno z 5 najgorętszych nazwisk NBA, gra po obu stronach, zagrał dobre PO, idealnie pasuje do zespołu - w takich chwilach nie kalkulujesz, tylko robisz wszystko, zeby core utrzymac zespolu razem i tyle. Hibbert-George to dwójka która robi mega robote po obu stronach parkietu (mimo ze Hibbo nie jest kozakiem w ataku to inside presence robi) - nic tylko koptowac im roznych rolesow - bardziej lub mniej utalentowanych i patrzyc co dalej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to zawsze świetna defensywa indywidualna jest bardzo efektowna i mocno przeceniana .
George to przede wszystkim p-r-z-e-j-e-b-a-n-y help defender, nie wiem czy od czasów Pippena był lepszy deflector w lidze.

 

Atak to tylko luksusowy dodatek, choć rola George'a jest sztucznie zawyżona przez brak kreatora gry w Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.