Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Hibbert ostatnio to miał za dużo do powiedzenia, a za mało pokazuje na parkiecie. W obronie cienizna, a w ataku o bił na głowę dziś nawet Perka. Dla jednych i drugich istotne zwycięstwo Pacers. Dla Indiany prawie pewny HCA, dla OKC być może tym samym lepszy, łatwiejszy w ewentualnym finale. Tylko...

 

https://www.youtube.com/watch?v=uXXoPnzXns8

 

...gdyby on miał mózg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda ,że Hibbert przed wczorajszym spotkaniem w dwóch meczach zdobył zaledwie 5 pkt ? Oglądałem tylko pierwszą kwartę i była to najnudniejsza kwarta jaką w życiu widziałem. Wyglądało to tak jakby dzieciaki w szkole kochający nożną musieli za karę grać w kosza. Hibbert dno totalne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie mogę się doczekać jak Al będzie robił te swoje moves przeciw Hibbertowi i mam nadzieję, że odprawią pacers z kwitkiem. w ogóle fajne matchupy będą, tylko Kemba na Hillu wygląda tak sobie.

 

czy kiedykolwiek tak mocna drużyna załamała się w takim stopniu w drugiej połowie sezonu?

Pamiętasz Bucks 2002, gdzie na asg jechali chyba jako jedynka a skończyli w loterii?

 

nie myślałem ze CJa jeszcze stac na tak produktywne minuty.

Mecz w sumie nie pokazał wcale ze Pacers maja kryzys za sobą bo zaliczyli zajebiste przestoje w grze, nie maja wciąż pomysłu na grę w ataku a ich defensywa wynikała bardziej z niemocy Thunder niż umiejętności. Wystarczył zryw OKC w końcówce i w sumie tylko ten blok Westa na KD uratował im wygraną...

Gdyby nie to rozpędzone Nets to chyba wolałbym żeby Bulls skończyli na czwartej pozycji i ewentualnie bili się z Pacers w drugiej rundzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers zawsze byli high competitive teamem, więc nic dziwnego, że wreszcie zagrali na nieznanym dla siebie poziomie od paru tygodni (chociaż przynajmniej 1st half z Heat też była dobra), ale prawdziwym problemem jest to, że gdyby sezon trwał jeszcze z 14 dni - to Vogel musiałby poważnie zastanowić się nad Mahinmi > Hibbert w rotacji.

 

 

Na Heat, Hibbert pewnie będzie wymiatał - ale po drodze jest seria z Bulls/Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy dziad się topi to należy go pchnąć. A Heat mieli to głęboko gdzieś i nie jeden razy wyciągnęli pomocną dłoń. No i w końcu zostali przez koszykarskich bogów przykładnie ukarani. Czy Miami Heat posiada coś takiego jak duma i serce mistrza ??? Zaraz pewnie ktoś powie, że mamy kwiecień. Ale oni przez cały caluteńki sezon ani przez moment nie wysłali konkurencji czytelnego przekazu: jesteśmy najlepsi w tej lidze.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdąrzyłem napisać, że IND przegrała HCA a teraz przyjdzie mi wejść pod stół i odszczekać.... no jeszcze jedno spotkanie więc może się wstrzymam :P W zasadzie to sam już nie wiem co mam o nich myśleć... Co do MIA to może poprostu teraz chcą trenować ECF bez HCA :P Ale nie wiem czy nie spieprzy im tego po drodze IND.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana miała 2 dobre mecze ( z Miami i Oklą) jeden taki sobie z ( Miami) i reszta beznadziejnych

nie martwmy się na zapas

Hill West i George na PO zepna poślady jak zawsze a Hibbcio nie może być taki beznamietnie beznadziejny

 

jak patrzę jak łapie faule to nawet nie mam jak nawiązać do jakiegokolwiek poprzednika bo paru bardziej durnych centrów w stylu Perdue Wellington Williams czy drwale z Jazz robili to specjalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poważnie George dostal 7 [słownie : siedem] milionów dolarów za dostanie się do trzeciej piątki tego sezonu ?! To nie jest jakiś rekord?

tylko że to nie jest jednorazowy bonus wypłacony od razu,  ta kwota zostanie mu rozłożona na całą długość kontraktu(5 lat) który zacznie obowiązywać od przyszłego sezonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.