Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

co ten Vogel wymyślił? :smile:

 

Wiesz nie siedzę w głowie Vogela a i telefonów ode mnie dziś nie odbiera więc mogę tylko zgadywać że wzorem Popa chciał aby jego ławka rezerwowych się odblokowała . Przypomniała sobie że potrafią grać , rzucać zbierać i wygrywać. I w sumie z kim jak nie z Bucks - no ewentualnie z Celtics bo ci ostatnio też podkładają się każdemu.

Jeśli w efekcie tego wszystkiego Scola znów zacznie ładnie trafiać a Copeland przypomni sobie dlaczego dostał taką kasę to suma sumarum Indianie się to przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vogel pokazał jaja, wzmocnił psychicznie ławkę Indiany, dał odpocząć całej pierwszej piątce, czego ponoć West i PG się domagali, wrócili na pierwszy seed i w meczu z Miami przystąpią na większej świeżości a waga tego meczu co by gracze Pacers nie mówili dla nich jest ogromna. Może przewaga parkietu  to nic, ale przewaga psychologiczna to sporo. Już pomijam ewentualna rywalizację w II rundzie z Bulls czy Nets (choć tutaj może być 7 spotkań), ale skoro nadal są pewniakiem do gry w finale Wschodu, to musza dać z siebie wszystko w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch w dobrą stronę trenerze Vogel !!! Lepiej późno niż wcale... wylać kubeł zimnej wody na rozpalone młode główki gwiazdorów, którzy zbyt szybko uwierzyli, że nie ma na nich mocnych.

 

Podtrzymuje zdanie, że trener Pacers w razie braku awansu do Wielkiego Finału powinien zostać zwolniony.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej serio, ta padaka pacers to jakas zaslona dymna czy o co chodzi?

15-19 w koncowce sezonu? byl jakis zespol, ktory zrobil 55 wygranych w sezonie zaliczajac taki spadek?

oczywiscie wierze, ze odbuduja sie w playoffs 2 wygranymi rundami w playoffs ale cholera wyglada to tak jakby oni naprawde przestali wierzyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie mogę się doczekać jak Al będzie robił te swoje moves przeciw Hibbertowi i mam nadzieję, że odprawią pacers z kwitkiem. w ogóle fajne matchupy będą, tylko Kemba na Hillu wygląda tak sobie.

 

czy kiedykolwiek tak mocna drużyna załamała się w takim stopniu w drugiej połowie sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że to wszystko wina Bynuma. Przyszedł i Pacers się posypali. Mam nadzieje że ten frajer już nigdzie nie dostanie szansy, a Pacers się go pozbędą.

Co ma piernik do wiatraka? Problemy się zaczęły po aferze rozporkowej PG, zbyt długim jęzorem Hibberta i oddania Grangera, które podłamało chyba morale w zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roy Hibbert 1 zb w ponad 30min:D? Nie udało mi się obejrzeć meczu więc ktoś może mi wytłumaczyć WTF?

Już Ci odpowiadam:

Jak gracz Miami rzucał to on zbierał się do bloku, jak gracz z Miami był już w powietrzu aby zebrać piłkę to on zbierał się do wyskoku, jak jego drużyna zbierała się do ataku to on dopiero przekraczał linię środkową. Może wyolbrzymiam ale tak to mniej więcej wyglądało z perspektywy telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sie ciesze ze wtopli bo, JESLI ukad w tabeli utrzyma sie w takim stanie do konca RS to mamy fajne semi finals na wschodzie

Heat - Nets

Pacers - Bulls

Najpierw Indiana musi się tam znaleźć. Drużyna jest w kryzysie i może wystarczyć porażka w pierwszym meczu PO żeby się do końca załamali.

Zgadzam się że podałeś najbardziej prawdopodobne pary semi finals ale czuje że może być sensacja.

Edytowane przez Tasma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie mogę się doczekać jak Al będzie robił te swoje moves przeciw Hibbertowi i mam nadzieję, że odprawią pacers z kwitkiem. w ogóle fajne matchupy będą, tylko Kemba na Hillu wygląda tak sobie.

 

czy kiedykolwiek tak mocna drużyna załamała się w takim stopniu w drugiej połowie sezonu?

Wiem, że Bobcats grają ostatnio świetny atak i powrót MKG dał im kopa w obronie - ale nie wyobrażam sobie ich playoffs ataku przeciwko playoffs defensywie Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie zajebiste. Nets wygrywają 4 mecz z Heat i nagle okazuje się, że to oni, a nie Indiana są największym zagrożeniem Heat na wschodzie. W grudniu dużo osób pisało, że Pacers sklepią Heat, zdobędą mistrzostwo, PG będzie MVP, a Hibbert to najlepszy center w lidze. Nets wygrywają 4 mecz z Heat i nagle okazuje się, że to oni, a nie Indiana są największym zagrożeniem Heat na wschodzie. Wierzę w to, że Pacers się jeszcze odbudują, choć nie wygląda to za ciekawie. Duża część winy stoi imo po stronie Vogela.. On w ogóle nie potrafi wykorzystywać odpowiednio ławki. Do tego Indiana nie ma kompletnie pomysłu na grę w ataku, a to, co było ich najmocniejszą stroną - czyli obrona jest po prostu słaba. Śmieszy mnie trochę jak widzę, że ktoś pisze, że to wszystko wina Bynuma. Jak dla mnie Andrew nie ma z tym nic wspólnego. Myślę, że wymiana Grangera to był strzał w kolano, takich rzeczy nie robi się w trakcie sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z Hibbertem? Kolejny genialny mecz 0/9 z gry, 6zb, 1b i 2 bloki otrzymane... Nigdy nie miał ogromnego wachlarza zagrań podkoszowych ale w dwóch ostatnich meczach jest 2/16 z gry i całe 7 zbiórek.... Jakieś doniesienia o kontuzji, coś? Czy po zagraniu w meczu all-star odechciało mu się grać. Świetny mecz Lance'a i West'a. Świetny blok West'a w końcówce na KD. Poza tym dobry z ławki Watson i Scola. O Turnerze chyba należy zapomnieć jako wzmocnieniu z ławki a szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.