Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Bird powiedział, że jeszcze pracują nad dealem z PG i mają to być cyferki, które zadowolą obie strony - czyli może jest jeszcze jakaś nadzieja, że jednak będzie mniej.

Co do skrzydłowych Bulls to zobaczymy czy Deng gdzieś nie poleci w trakcie sezonu skoro nie dogadali się w sprawie przedłużenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. 90 mln zielonych to rzeczywiście kupa siana, ale jeśli masz do wyboru dać 90 mln potencjalnemu super-starowi z gigantyczną obroną, który grał jak równy z obrońcami tytułu na poziomie finałów konferencji to oczywiste jest że to robisz.

Jedyne co mu można zarzucić to beznadziejny rzut, ale hej, on ma dopiero 23 lata i na pewno z roku na rok będzie rzucać lepiej. To prawie zawodnik kompletny, a wyłożenie na niego 90 patoli to nobrainer dla Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul George zasługuje na wszelkie dostępne pieniądze. na kim ma niby Pacers budować zespół w przyszłości? oddadzą taki diament i zostaną w dupie z przeciętniakami. z przeciętniakami w najbliższych latach nie jebną Miami. a Paul George jako żółtodziób już pokazał klasę. jeśli nie jest debilem (na takiego nie wygląda) oraz nie złapie kontuzji to muszą mu tyle zapłacić. inaczej wyfrunie lub będzie niezadowolony i wtedy **** w dupe Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul George zasługuje na wszelkie dostępne pieniądze. na kim ma niby Pacers budować zespół w przyszłości? oddadzą taki diament i zostaną w dupie z przeciętniakami. z przeciętniakami w najbliższych latach nie jebną Miami. a Paul George jako żółtodziób już pokazał klasę. jeśli nie jest debilem (na takiego nie wygląda) oraz nie złapie kontuzji to muszą mu tyle zapłacić. inaczej wyfrunie lub będzie niezadowolony i wtedy **** w dupe Pacers.

To samo co z Wallem, dla mnie coś jest nie tak jeśli musisz niepewnemu prospektowi bulić taki hajs bo a nóż wypali albo niema alternatywy, plus czy Pacers muszą go teraz podpisywać, skoro George gadał ze chce zostać to chyba można się wstrzymać do następnego lata i zobaczyć co faktycznie jest wart a nie dawać mu 90 baniek bo ma za sobą udaną serię w ecf.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, jak powiedział że zostanie to zaoferować mu MLE i niech się buja!!!!!

bo tak k mać napisałem :frog: jak wywalaja kompletny full to powini sprawdzić co chłopak będzie grał w nadchodzącym sezonie, a nie napaleni jak szczerbaty na suchary :P jak dla mnie jedna seria to nie jest wystarczający dowód na to że ktoś jest warty takiej kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co z Wallem, dla mnie coś jest nie tak jeśli musisz niepewnemu prospektowi bulić taki hajs bo a nóż wypali albo niema alternatywy, plus czy Pacers muszą go teraz podpisywać, skoro George gadał ze chce zostać to chyba można się wstrzymać do następnego lata i zobaczyć co faktycznie jest wart a nie dawać mu 90 baniek bo ma za sobą udaną serię w ecf.

No a wtedy nie będzie tak, że to klub go "zdradził", bo olał go, kiedy ten oferował się, że chce zostać? Poza tym, co to za gadka, jeżeli George, all star, po znakomitych plaoffach, z dużym potencjałem i czystym IMPACTEM w grę drużyny nie jest wart maxa to kto jest? Rudy Gay? Eric Gordon? A może Gordon Hayward?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt 17 ptk na 40% i tyle samo strat co asyst to prawdziwy wymiatacz taki sam jak Al w obronie :P @microlab jak zdradził to musza odrazu go podpisywać, opanujta się miszczowie sarkazmu to nie jest D Rose tylko 23 letni ciągle prospect, za jeden ogółem dobry sezon na ******** wschodniej konf. nie należy się max kontrakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że zaklepali PG niż mieliby potem niezadowoloną gwiazdę coś jak Pelicans z Gordonem. Paul myślałem, że pójdzie nieco na ręke Pacers i weźmie to 80/5, ale mówi się trudno. Paka solidna, ale mimo wszystko Nets jeśli wypalą uważam za o wiele trudniejszego rywala dla Heat niż Indy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.