Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Na mvp race to Lebron jest na pierwszym miejscu.

Wiem, od razu po meczu z Bobcatsami zaczął się hype - bardzo typowy hype dla NBA. Ale jeśli to ma być nagroda dla faktycznie Most Valuable Playera w tym sezonie, to dla mnie bez wątpienia powinien ją dostać Durant. Pół sezonu bez Westbrooka, staty z kosmosu i w dodatku poprawione niemal w każdym aspekcie, porównując je z tymi z poprzednich lat - to jest coś. LeBron gra na swoim znakomitym poziomie, ale w tym roku Kevin jest lepszy, patrząc na całe rozgrywki. Na ten moment oczywiście. Jeszcze sporo się może zmienić.

 

Sorki za off-topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tę panikę. Niewiarygodne. Ale że niby co - nagle PAcers przestali bronić ? Nagle Miami znalazło cudowny sposób na Hibberta. Nagle wymyślili sposób na to aby Hibbert nie robił im w pomalowanym indiańskiej masakry . Co z  tego że teraz robi 4/4 w 20 minut w serii z Heat znów będzie King Kongiem a Bosh znów będzie totalnie niewidoczny.

Bynum popsuł jakąś atmosferę w szatni ? Nie sądze

 

A poza tym mamy początek marca - to taki okres że można sobie złapać kryzys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze gadka w stylu Indy nie ma szans z Miami jest przesadzona. Zreszta Pacers to druzyna typowo playoffowa i najwazniejsze zeby w tym okresie grali najlepiej.

Co do Heat, wystarczy ze Wade zacznie grac kupe w PO albo zaczna pojawiac sie problemy ze zdrowiem przy duzej intensywnosci i opinie zmienia sie o 180 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze gadka w stylu Indy nie ma szans z Miami jest przesadzona. Zreszta Pacers to druzyna typowo playoffowa i najwazniejsze zeby w tym okresie grali najlepiej.

Co do Heat, wystarczy ze Wade zacznie grac kupe w PO albo zaczna pojawiac sie problemy ze zdrowiem przy duzej intensywnosci i opinie zmienia sie o 180 stopni

Nikt nie twierdzi, że Indy nie ma szans. Jednak nastąpiła spora zmiana do początku sezonu, kiedy większość, włącznei ze mną typowała ich na faworyta. Obecnie znowu stoją z Miami w pozycji underdoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, czyli, że na początku sezonu MIAMI HEAT było underdogiem?? Bez przesady z tym dorabianiem sobie historii wziętych nie wiadomo skąd. Heat cały czas było było faworytem. 

Na początku sezonu Indiana grała taki kosmos, że większość ją w tym ja widziała z pucharem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim sezonie Knicks grali tak dobrze przez pol sezonu ze kazdy sie nabral na Melo MVP a skonczylo sie na tym ze ledwo co przeszli polamanych Celtics.

Co roku sa druzyny ktorym rozdaje sie pierscionki juz w listopadzie a pozniej przychodzi rzeczywistosc.

 

Co do Pacers. Najwazniejsze to miec lepszy bilans od Heat i wlaczyc wyzszy bieg w kwietniu a najwyzszy w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, Celtów lajtowo przeszli, a nikt się na Melo MVP nie nabrał. Po prostu był hype, bo w końcu w NYK cos się ruszyło, 55 win season, a Big Apple to Big Apple.

No właśnie przy takim finiszu Heat Pacers mają male szanse na lepszy bilans, ja osobiście już widzę 1# w Miami.

Może i jestem niepoprawnym loverem Jamesa, ale gra po raz kolejny wielki sezon i chyba powoli można mu dać tytuł GOATa Regulara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers stracili cojones jak dla mnie. Ten Turner i Bynum może i dadzą im wygrane w PO, ale zespół stał się miękki. Już nikt nie zgrzyta zębami przed Indianą.

 

Ale powiedz mi jakie to ma znaczenie. Pierwszą i drugą rundę przejdą spacerkiem i dopiero finał z Miami się liczy a tam Heat wciąż nie ma odpowiedzi na Hibberta a teraz nie daj boże na Hibberta i Bynuma z ławki.

Wszystko co liczy się dla Pacers to tylko

1 - Czy utrzymaja do końca HCA

2 - Czy Miami znajdzie pomysł na zatrzymanie Hibberta

 

Więc mogą być miękcy w marcu zwłaszcza że w marcu o czym się nie mówi Heat ma jak na razie jeszcze gorszą obronę więc w czym problem skoro ich główny rywal na wschodzie w tej chwili i tak broni gorzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.