Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

stephenson jest jednym z najlepiej zbierajacych guardow w lidze.

generalnie nie plakalbym ze zbyt malej ilosci zbiorek hibberta, skoro reszta nadrabia i mysle, ze w duzej mierze wynika to z tego, ze hibbert robi dobra robote przy obronie rzutow i zastawianiu. pilki zbieraja ci szybsi gracze, ktorym latwiej jest do niej dopasc.

 

a skoro pacers zbieraja najlepiej w lidze, oznacza to, ze plan dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak ktoś zbiera nie jest wyznaczane przez rpg. Można absorbować w ataku uwagę obrońców, przez co mniej uwagi poświęcają orb, można zastawiać rywali, przez co nie są w stanie zebrać piłki w ataku. Nie jest to wyrażane w box scorze, ale daje taki cichy impact. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu porównanie 

 

To jak ktoś zbiera nie jest wyznaczane przez rpg.

 

właśnie, że jest wyznaczone. człowiek który mało zbiera ale dobrze zastawia przez co inni maja zbiórkę nie oznacza, że jest dobrym zbierającym. tylko ułatwia zbiórkę drużynie.

byłoby śmiesznym stwierdzić, że facet bez rąk jest dobrym zbierającym bo dobrze zastawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu porównanie 

 

właśnie, że jest wyznaczone. człowiek który mało zbiera ale dobrze zastawia przez co inni maja zbiórkę nie oznacza, że jest dobrym zbierającym. tylko ułatwia zbiórkę drużynie.

byłoby śmiesznym stwierdzić, że facet bez rąk jest dobrym zbierającym bo dobrze zastawia.

W sumie faktycznie, źle się wyraziłem - to jak kto poprawia zbiórkę zespołu nie jest wyznaczane przez rpg.

 

 

Przecież nikt nie mówi, że umiejętność zastawiania to wada, są tylko wątpliwości co do umiejętności zbierania. Trochę strzeliłeś sobie w stopę tą analogią.

Analogia pełna, ja też nie mówię, że rzut to wada, są jednak wątpliwości co do umiejętności punktowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpg tak nie za duzo mowi. jak zespół gra szybciej to jestvwięcej rb.

jak zespół wymusza dużo niecelnych rzutów to jest więcej rb.

lepiej jest patrzeć na %rb i jeszcze rozdzielić na orb % i drb% i patrzyć z kim się gra.

i gdzie sie gra - daleko czy blisko kosza i jakieś ma sie zadania

Edytowane przez Xamel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vogel został pierwszy raz od bardzo dawna wydymany przez innego coacha. Gdyby to nie był sam Rick Carlisle to bym się nawet zdziwił.

 

Masakra, że Mavericks zagrali w bagiennym stylu Indiany i zdołali ich wyciosać w obronie do tego stopnia, że wrócili do poziomu ofensywnego z przełomu 2012/13. 

 

Pacers muszą coś zrobić, bo po obiecującym początku, kiedy ofensywnie wydawało się że znaleźli element szaleństwa w postaci Stephensona, a Hibbert zaczął regularnie trafiać - stracili totalną koncepcję gry w ofensywie i 50% akcji kończy się izolacją z 6 sekundami na zegarze. A George'a to ja nie widziałem pod koszem już dobre 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz to taki piach ze strony Indiany, nie wiem czy kiedykolwiek zagraja jeszcze tak slabo, zero energii, zero pomyslu na gre, zero gry pod systemem, ogolnie ostatnio graja taki typowy freeflowing, a to west najebie punktow a to hill i jakos sobie wygramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec sadzisz, ze hibbert zbiera zajebiscie, ale nie zobaczymy tego, bo woli oddac rb koledze z zespolu. Mnie to nie przekonuje.

 

Wysłane z mojego LIVE przy użyciu Tapatalka

 

Pierwszą rzeczą przy zbieraniu jest zastawienie. Nie ma znaczenia w zawodowym sporcie kto z naszego zespołu zbierze piłkę, ważne żey to nasz zespół ją zebrał. Patrzenie na samo rpg jest smutne i głupie.

 

Nene nigdy nie miał jakiejś mega ilości zbiórek a biorę go zawsze i wszędzie przed większością kolesi z +10 rpg. Największe znaczenie i w sumie jedyne ma twój wpływ na zbiórkę całego zespołu a nie konkretnie ile piłek wpadnie w twoje ręcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.